Göz Makyajı Mavala,oriflame şeffaf kirpik besleyici mi, suna dumankaya'nın ürünümü iyi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar bugün mavala mı aldım gelişmeleri buraya yazacğım merak edenler olursa diye ..

lütfen sonucu yazarmısın ben mavalayı bi kaç yıl önce bi arkadaşımdan duydum o çok etkili olduğunu söyledi ama bir türlü bulup alamadım yağ çeşitlerinin bi çoğunu denedim!hint yağı,sarımsak yağı,badem yağı hatta yılan yağı bile ama çok kötü koktukları için hep yarım bıraktımm :KK43:(( şimdi mavala alıcam sonuçlarını etkilerini paylaşırsan çok sevinirim...

lütfen sonucu yazarmısın ben mavalayı bi kaç yıl önce bi arkadaşımdan duydum o çok etkili olduğunu söyledi ama bir türlü bulup alamadım yağ çeşitlerinin bi çoğunu denedim!hint yağı,sarımsak yağı,badem yağı hatta yılan yağı bile ama çok kötü koktukları için hep yarım bıraktımm :KK43:(( şimdi mavala alıcam sonuçlarını etkilerini paylaşırsan çok sevinirim...

tabiki paylaşacağım şuan 6gündür kullanıyorum..o yağların hepsini ben de kullandm fakat kullanım açısından eziyet gbi oluyor her gün kullanınca, çünkü akıyor kokuyor yağ bezesi çıkartıyor uğraşmak gerekiyor akan yağ için.. mavala nın aplikatörü bildiğimiz maskara şeklinde kullanımı çok kolay ve hemen kuruyor yağlı değil en başta bu yüzden çok memnunum,sadece şişesi cam ve aplikatör çıkarırken çok sıvı olmuyor üzerinde o yüzden bir kaç defa sürüyorum.. her gece yatmadan mutlaka sürüyorum gündüzleri de evdeysem sürüyorum şimdilik gayet memnunum kirpiklerimin rengi koyulaştı sanki ve alt kirpiklerim belirgin bir şekilde uzadı ben kirpiklerimin sıklaşmasını istiyorum çok seyrekler çünkü.. bakalım 1ay snra kesin sonuçları görmeye başlicakmışım o yüzden sabırla kullanmaya devam buraya yazacağım ama merak etme a.s:teytey:

kimse tam sonuç yazmamış heyecanla okudum ama 1 ay kullanan arkadaşlar sonuç nedir :KK1:

:KK5:slm benim kaş ve kirpiklerim dökülüyor:85: nette dolaşırken yazılarını okudum ..
bişey soracam suna dumankaya kaş ve kirpik kremini denedinmi hiç ben alacam ama işe yararmı bilmiyorum bunla ilgili bi bilgin varmı
yadaa kulnan arkadaşların varmı acil cvp lüfen:KK58:

Mavala double lash i hergün olmasada 2 günde bir olmak üzere 45 gündür filan kullanıyorum.Öyle pek bir faydasını görmedim.AMa kullanma kılavuzunda hergün atlamadan kullanın yazıyor belkide ondandır.Azimliyim bitene kadar süreceğim.Çok bereketli 5 te 1 ini ancak kullandım

Sadece mavalayı kullandım düzenli olarak ama hiçbir farkini görmedim, sonlarina gelince içinden alması da zor oluyor, fiyatının hakkını pek vermiyor, ama rimel sür çikar yipranan kirpiklere hiçbir şey sürmeden durmaktan iyidir en azindan mavala kalitesi zarari olmaz

arkadaşlar priori adında bir markanın kirpik uzatıcı serumunu duydum kullananlar çok memnun ama biraz tuzluymuş fiyatı 182 kullanmak isteyenlere tavsiye ederim 1 ayda çok iyi sonuç alınıyormuş

X