Masken Düştü

Neden ban yemistiniz ben kimseyi sikayet etmedim yorum yapanlari?
Yok siz etmediniz de gereksiz bir üslup kullanmisim yöneticilerin hoşuna gitmemiş sanırım . Bakın siz okumuş etmiş işi gücü yerinde bir kadinsiniz bence uğraşmayın eltinizle. Farzediyorum ki o çık kötü bir kadın siz yinede olgun ve mesafeli durun bence ne gerek var bu kadar onun seviyesinde olmaya madem ne gerek var msj atmaya .kendinizi denk görmediğiniz bir insanla iletişim kurmaya çalışmayın çünkü gerek yok .bayramdan bayrama Merhaba Merhaba yeter

Geçenki konunuzu hatırlıyorum, size kıskanç diyenlerden birisiyim ve halen de aynı görüşteyim. Öyle bir yazı yazmışsınız ki sanki kız içten pazarlıklı, arkanızdan on tane kuyu kazmış, hepsini ortaya çıkarmışsınız, aileniz kızı dışlamış sizi de kırdıkları için sarıp sarmalamış, kucaklarına alıp hoppala hoppala diye atmış.. allah aşkına kızla uğraşmayı bırakıp da kendi hayatınıza baksanız. İlahi adalet bunun neresinde? Allah'ın işi yok da eltinize fotoğraf attırıp sizi fotoğraftan kırpsın diye mi uğraşacak tövbe yarabbim ya. Ben olsam ben de aynı şeyi yapardım hatta sizi kabul etmezdim bile. Ay evlerden ırak sizin gibi elti ne alıp veremediğiniz var bi kendinize gelin.

Aman ne maske ne maske. Eltin senden çok daha olgun bi insan. Etrafınızdakiler size kıskıs gülüp dalga geçiriyorlar emin olun. Bu kadar kıskançlık fitne fesatlık eltini kızdırmaz bile anca güldürür

Ay kız doğru söylemiş işte senin paylaşmadığını o neden paylaşsın gayet doğru demiş. Her şeyde art niyet arıyorsun valla dediği gibi. Maskesini düşürmüşmüş çok biliyorsun. Kendini rezil ediyorsun.

Hep ayni yorumlar kiskancsin, kizla uğrasmayi birak, fesatsiniz diye sayin kk burada herseyi tam anlatamiyoruz belki es , dost akraba da uyedir diye taninmamak icin ustu kapali izah ediyoruz değil mi ? Şoyle dusunun gorumce , kayninizin bir sevgilisi nisanlisi olsa evlenmeden önce az bucuk fikir sahibi olursunuz ama biz kizi tanimiyorduk ki kaynimin daha once bu kizla uzun bir iliskisi asla olamaz olsa biz bilirdik pat diye ailenizin icine biri giriyor daha cok genc 21 yasinda ve isteme soz nisan dugun asla yapilmiyor birden bire X evlendi diyorlar merak edip adini öğrenip bakiyorsunuz hepiniz kayinvalideme resimlerini gostermemin yanlis oldugunu dile getirdiniz ama kaynim kayinvalidem gorumcelerime ayar veriyor kimse bisey demesin kimse bisey sormasin kimse evine ocağina giydiğine susune karismasin diyorlar ve tum aile sus pus oluyor ? Neden ben nisanliyken v yaka giydim diye kaynanam gorumcelerim 2 yil lafini yaptilar neden ? Benim evime ocağima herseyime karisirken ki 6 yillik gelinleriyim halen bana soz edip eltimi daha 9 aydir taniyip ona hicbisey diyemiyorlar eğer eltimi ben kirpsaydim fotoğraftan gunlerce gorumcelerim demediğini birakmazdi ama ona gelince neden boyle gorumcem neden benim evimde 6 yildir bir masayi bile silmemisken ona herseyi ogretiyor neden bu ayrim? Tabikide 9 aydir tanidiğim birine asla guvenemem ama beni sinir eden haraketleri hep bir masum sevimli olma cabasi baydi artik kayinvalidemeler ona araba alicakmis neymis cunku dugun vs yapmamislar ona mahcup olmus onun yerine araba alicaklarmis ben 2 cocuk doğurdum kimsede al kullan demedi kimse bana yardim etmedi biz hep esimle tek basimiza dugun vs herseyimizi ysptik

Son düzenleme:
Aşırı bir aşağılık kompleksiniz var. Kocanizin ailesi kızı seviyor diye kiskaniyorsunuz kendinizle kiyasliyorsunuz. Kendinize göre eğitiminiz ve mesleğiniz var diye boburlenip karşınızdakini asagiliyorsunuz ama insanda hoşgörü temiz bir kalp niyet olmadıktan sonra isterseniz mutlimilyoner yada bilim adamı olun.
Resminizi kirpmis olabilir sizden hoşlanmıyor olabilir ne var sizi sevmek zorunda mı herkes yada sevmiyor diye bu insanı kötü mü yapar. Kızın Instagram profilini kaynananiza gösterip aklınızca küçük düşürüp kötü niyet besleyen sizsiniz birde resmimi kırptı diye sinirleniyorsunuz çuvaldızı bir kendinize batırın.
Umarım kocanizin ailesi kıza iyi davranmaya devam eder yoksa sizin elinize verseler bir kaşık suda bogarsiniz. Kalbinizin fesatliktan arindigi bir gün diliyorum size.

bunları takacak kadar sorunsuz bir hayatınız olduğu için sanslısınız bence .

O da sizin sorununuz, eltinizin değil. Size ne? Yorum yapıp karışamazsınız, kocanız da sizi korusaydı öyle.
Size yapıldı diye eltinize de yapılmasını istemeniz tamamen fesatlık başka bir şey değil.
İki eltim var, banane onların hayatından!

Ayrimin sebebi esleriniz farkli
Ayni adamla evli degilsiniz ki. Sizin esinizden kimse cekinmemis olacak ki v yakaniza kadar konusmus. Siz de basiretsiz basiretsiz durduysaniz ondan ustunuze gelirler.

Çünkü kocan izin vermiş
Eltine saracağına sıkıyorsa hesabını kocandan sorsaydın

Kayınaile bunları yaparken KOCAN susmuş

Kaynın kızı yedirmemiş
Senin kocan seni yedirmiş
Mesele kocan. Senin arkanda duran kocan yok ki bizi çıldırtmak mı istiyorsun (müge anlı stili)

Canım ilk çocuğa yapılan baskı neden ikinci çocuğa yapılmıyor kavgası yapıyorsun şuan? Ama iki çocuk arasındaki bu kavga büyük olan çocukta 5 yaş civarı başlayıp ergenlik sonrası son bulurken , diğer ufak kardeş de masu masum etrafa bakınıyor oluyor.
E çünkü günahı ne?
Yok günahı..
Sizin gerginliğini kızla değil, kayınvalidenizle ve diğer bayan akrabalarınızla,
Kızın suçu yok.
Siz onlara çemkirin çok takıldıysanız.

Sizi empati kurmaya davet ediyorum eğer önceki konumu okusaydiniz böyle tepki vermezdiniz . Ben bir abla bir arkadas olarak beni ornek alsin diye buyuklugumden mesaj attim gordugum sey onur kirici azcik empati zor değil
Sizi niye örnek alsın? Sebep? Siz kimsiniz?

Eee yani sizin eşinizde ailesine deseymiş dememiş
Yardım etselermiş etmemeişler kızın suçu ne
Tamamen aşağılık kompleksi siz o eğitimsiz dediğiniz kızı o kadar çok kıskanıyorsunuz ki

Bu sorununuz tamamen kayınvalide ve gorumceyle onlara söyleyın ayrıca.
Çocugu kendiniz için doğurmadınız mı ne alaka...

Anlaşıldıysam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…