Masken Düştü

Oh be sonunda beni anlayan 2,uyesiniz cok tesekkur ederim ☺Aynen oyle canim bir burdaki yorum yapan bazi arkadaslar goremedi gercek yuzunu
HAHAHAHAH gerçekten siz üniversite okuduğunuza emin misiniz? üyenin hunharca ironi yaptığını ve sizinle dalga geçtiğini anlayamadınız mı? :halay: :halay: :halay:

Arkadaslar konumu kapatacağim iyi kotu yorumlariniz icin tesekkurler ....Sadece bir uyeye ekstra tesekkur ediyorum iyi gunler herkese

Merhaba kk Cuma günü eltimle yaşadiğim tatsiz olayi sizlerle paylasmistim coğunuz beni haksiz görmüstü evet haksiz olduğum bazi konular vardi lakin başindan beri eltimin oyuncu olduğunu düşünüyordum ki kismet buguneymis ☺ Cuma günü eltimler kayinvalidemlerde kalmiştı kaynimla. Bugün kayinvalideme gittim cocuklari birakmaya oradan işime gecicektim laf lafi acti hadi büyüklük bende kalsin dedim yeni instagram adresi önerilerde cikti istek gönderdim ise gectim isteğimi kabul etmis cuma gunu cekilen toplu resimlerde beni kirpmis hep gorumcelerim esim kaynim kayinvalidem var ben yokum ve birinde değil 4 fotoğraftada ayni ozellikle beni kirpmis .Hikaye atinca mesaj attim nasilsin napuyosun muhabbetleri neden benimde olduğum toplu resimlerde beni kirptin dedim .. neymiş gözlerim her resimde kapali cikmiş cikabilir ne var insanlik hali Allahtan baska bahanende mi kalmadi be? bende olabilir keske atsaydin dedim sen kendi sayfandada o resimleri paylasmamissin senin paylasmadiğini kotu ciktiğini dusunduğun resmi neden ben atiyim herseyde artniyet ariyorsun dedi .Bugun mutluyum sonunda onun gercek yuzunu ortaya cikardim Allahin adaleti sasmaz iste sadece paylasmak istedim kizlar kotu yorumlar yapmayin kotu yorum yapacaklar lutfen konumdan cikin veya umursamayin oneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum szce aksam esime anlatmali miyim ? Gorumceme ?? Yoksa sakin kalip onu umursamiyim mi???​
Kötü yorum.

Eski konunuzu şimdi okudum. Kadını o kadar kıskanıyorsunuz ki her kelimenizden fesatlık ve kıskançlık akıyor. Evindeki kedi köpeği bile söylemişsiniz. Şu Kadınlar Kulübü böyle kıskanç bir üye daha görmemiştir. Kıskanıyor diyenlerede sürekli ‘kız çalışmıyor, iş bilmiyor neyini kıskanıyım’ denişsiniz. Atomu parçalıyorsunuzdur eminim ama o işinizi vs bu kadar önemseyip insanları küçük görmeyin. Allah büyük. O kız öyle bir işe girer siz öyle bir işsiz kalırsınız ki hergün tövbe edersiniz bu büyük laflarınıza!

Allah etrafınızdakileri sabır versin.

Eski konunuzu şimdi okudum. Kadını o kadar kıskanıyorsunuz ki her kelimenizden fesatlık ve kıskançlık akıyor. Evindeki kedi köpeği bile söylemişsiniz. Şu Kadınlar Kulübü böyle kıskanç bir üye daha görmemiştir. Kıskanıyor diyenlerede sürekli ‘kız çalışmıyor, iş bilmiyor neyini kıskanıyım’ denişsiniz. Atomu parçalıyorsunuzdur eminim ama o işinizi vs bu kadar önemseyip insanları küçük görmeyin. Allah büyük. O kız öyle bir işe girer siz öyle bir işsiz kalırsınız ki hergün tövbe edersiniz bu büyük laflarınıza!

Kedi kopek konusunda hatali olduğumu kabul ediyorum .Onu benden iten nedenler şu 21 yasinda evlenen biri cok rahat bir sekilde ev isi vs iste calisabilir .9 aydir eltim hep masum modunda takiliyor ve bu asiri itici geliyor gozume misal gorumcelerim ona yemek vs ogretiyor ama gorumcem onda kalmak istediğinde abla kal derdim ama yeni yeni ögreniyorum mahcup olmak istemiyorum diyor hemen gorumceler oyy kuzumlar felan 16 yasindan beri calisan biri yemek yapmayi nasil öğrenemez isine gelmeyince resti cok iyi cekiyor isine gelmeyince hep bir masum bir melek o boyle yaptikca gorumceler ha bire onu ovup duruyor ben konu disi kaliyorum ki ovulecek olsa inanin bende over ablalik yapardim feminist tarafim ağir basardi ama resmen oynuyor sorun bu

Kedi kopek konusunda hatali olduğumu kabul ediyorum .Onu benden iten nedenler şu 21 yasinda evlenen biri cok rahat bir sekilde ev isi vs iste calisabilir .9 aydir eltim hep masum modunda takiliyor ve bu asiri itici geliyor gozume misal gorumcelerim ona yemek vs ogretiyor ama gorumcem onda kalmak istediğinde abla kal derdim ama yeni yeni ögreniyorum mahcup olmak istemiyorum diyor hemen gorumceler oyy kuzumlar felan 16 yasindan beri calisan biri yemek yapmayi nasil öğrenemez isine gelmeyince resti cok iyi cekiyor isine gelmeyince hep bir masum bir melek o boyle yaptikca gorumceler ha bire onu ovup duruyor ben konu disi kaliyorum ki ovulecek olsa inanin bende over ablalik yapardim feminist tarafim ağir basardi ama resmen oynuyor sorun bu
Valla kimsenin çalışması/çalışmaması, yemek yapıp/yapmaması sizi ilgilendirmez. Görümcenize sevimli geliyor demek ki sürekli övüyor. Kadının gerçekten masum olduğu ihtimalini neden düşünmek istemiyorsunuz? 20 yaşında gencecik bir kadının hayatını yersiz düşüncelerle huzursuz etmeyin.

Atomu parçalamak 🤣🤣
Bayıldım yorumunuza🙈🙈

Hayir sureki masummus gibi yapmasi boyle baskasina muhtac gozukme cabasi hep bir mağdur olma pskilojisi sinirlerimi alt ust ediyor
Belki de muhtaç biridir. Eltiniz sizden ablalık yapmanızı istememiş ki, neden kendinize böyle bir misyon edindiniz. Kaynınız evlenirken ailesine haber verme gereği bile duymamış, kv niz bu yüzden oğlunun eşine iyi davranmak zorunda yoksa ters bir hareketinde oğlunu tamamen kaybedebilir. Yapacağınız her olumsuz davranış size dönüp eşinizle aranızı açabilir. Kendi işinize bakın

X