Masken Düştü

Yanlış anlamışım evet
Önemli değil, açıklama için teşekkür ederim

Ama toplu cekilen bir fotoğrafta sadece siz kirpilsaniz ne hissederdiniz? Beni kirpabilir ama ondan baska kimse kirpmamis kotu olsa ayni fotografi esimede attirir miydim sadece uzuldum
Ne hissederdim söyleyeyim, istenmediğimi! Gayet açık ve net sanırım.
Üşenmeden tek tek okuyup yorum yapıcam.

Kadın seni sevmiyor , sevmek zorunda mı ? Niye kadının üstüne gidiyorsun. Bukadar mı sevgiye muhtaçsın eltinden sevgi dileniyorsun.

Kocam sustu evet ama artik ben susmayacağim kocama neden sorayim o kardesinin hal ve tavirinin farkina elbet varar eğer bir yardim bir araba vs ovulecek birsey varsa bu ben olmaliyim bakin bencillik asla değil 6 yildir ailede olucam herseye tamam , eyvallah diyeceğim 2 evlat sahibi olacağim esimin basarisini yukseltmesine katki sağlayacağim kayinvalidemin gorumcemin yaninda olacağim o 9 aylik tanimadiğimiz bir kiza guvenecekler guvenmekle kalmayip yardim edip simartcaklar esi herkesi susturucak elti rest cekicek .Sonra biz onlara dugun vs hic yapamadik bla bla araba alalim sunu yapalim bunu yapalim dicekler yok ya ? 6 yillik bana ne emek gosterdilerde kimse boyun eğmeyen insanlara boyun eğip saygi duyacaklar birde bir anne ve 2 cocuğm olarak ..asil yardim ovgu bana yapilmali Cok Sukur en azindan gorumcem bana yemek ögretmiyoda oğlu ac kalmiyo baskalarinin esi gibi ☺

Haksızlığa uğramışsın kızgınsın
Ok anladık
Öfkenin adresi kız değil ama

Sana bunları kim yaptıysa o
Sana haksızlık yapanlardan sor hakkını

Bak kardeş 2 çocuğun var bu öfke kin kalbini yorar hasta olursun allah korusun ölürsün kalbin çat diye gider
Yazık değil mi değer mi?

Git yüzleş madem kayınvalidenle
Kıza neden sarıyorsun?

Aile içinde iyice istenmeyen uyumsuz anormal mi olmak istiyorsun

İşyerinde de böyle rekabetçi misin? Vay meslektaşlarına. Zamanında ses etmemişsiniz sizi halinizden memnun sanmışlar. Şimdi diş gösterince adınız kıskanç geline çıkacak yine zararlı siz olacaksınız. Bırakın yeni gelini ve diğerlerini kendi aralarında eğlensinler. Bahsettiğiniz gibi insanlarsa elbet bir gün birbirlerini yerler ki çok zaman alacağını sanmam. Sen eşin ve çocuklarınla huzuruna bak kardeşim. Yazık, kinle hasetle iyi bir yere varılmaz.

Akrep burcuyum☺ne kadar rekabetci olduğumu siz dusunun?

Hayir tabikide paylasmak zorunda değil ama hepimizin toplu cekildiği bir resimde sadece beni kirpmis hep ben istek göndermesem haberim bile olmucakti ?

Ee bunun sana zararı ne? Yani görmesen görmemiş olurdun ne var ki bunda
Demek ki senden pek hoşlanmıyor, sen de çok muhatap olma olsun bitsin

yeri geliyo evlat ana babaya yapmasaydin diyo. size de derler cekmeseydin susmasaydin diye.

iki çocuk doğurmak meziyetse keşke ikide kalmayıp her sene bi tane doğurup mutlak övgünün de sahibi olsaydiniz.
çocuğu onlara mi yaptınız anneliği elalem için mi yapıyorsunuz da iki çocuklu bi anne olarak siz herşeye layiksiniz??
hayır nerden satasip açık bulacağınızı sasirmissiniz resmen. hala her denilene bahane buluyosunuz. sizin mutlulugunuz da mutsuzlugunuz da sizle ilgili.

bu kadar fesatlık cidden yormuyo mu sizi. çok merak ettim.

Senin dediğin bu meziyetler bir cok insanimizda mevcut kimsede kalkip kendisini ovüp ovüp durmuyor.Biraz alcak gönüllü olun yaa.Hepimiz ayni topraga gireceğiz neyin egosu bu ?diger konunuda okudum samimi söylüyorum dışardan cok itici duruyorsun.İsin gücün hep eltin olmus.Kim ne yapiyorsa yapsin he de gec.Bu ne yani bu kadar takmak?

Siz bu rekabetten zararlı çıkacaksınız o kadar açıkki dışlanırsınız sadece fotoğraflardan değil.

Rekabetçi olmak demek de kıskançlık değil
Daha fazla çalışmaktır ama işte neysee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…