Masken Düştü

Çok üzgünüm ama sizi anlamıyorum sadece ironi yapmak istedim. Olayları görmek istediğiniz gibi mesajımı da görmek istediğiniz gibi gördünüz.
Ironi yapmaniz yersiz olmuş burasi bir derdim var ve insanlarin dertleriyle ironi yapmak size yakismadi ki ben sizin yorumlarinizi dikkate alan biriydim caniniz sağolsun

Esimin ailesini tabikide kiskanirim seviyorum cunku esim sadece eltimin baba konusunda arkamda durmadi sadece mutlu olsunlar banane sadece bizden benim mutlugumdan uzak dursun o yeterli

Ironi yapmaniz yersiz olmuş burasi bir derdim var ve insanlarin dertleriyle ironi yapmak size yakismadi ki ben sizin yorumlarinizi dikkate alan biriydim caniniz sağolsun

Kusura bakmayın ama bu şekilde yaşayarak hem kendinizi hem de etrafınızdakileri yıpratıyorsunuz. Sürekli insanların sizi kıskandığını ya da sizi kötü göstermeye çalıştığını düşünerek kendinize zarar veriyorsunuz. Hayatta her zaman en mükemmel siz olamazsınız. Bunu kabullenmemek ciddi bir problemdir. Yapmayın bunu.

Esimin ailesini tabikide kiskanirim seviyorum cunku esim sadece eltimin baba konusunda arkamda durmadi sadece mutlu olsunlar banane sadece bizden benim mutlugumdan uzak dursun o yeterli
Zaten sizden uzaklar bilşyormusunuz siz uzak durun.
Ha bu arada size başka şeyler yapılmış ya eşiniz ailesine ben bu kızı sevıyorum giydiği
İçtiği önemli değil deseydi bu tar davranamazlardı.
Anlatabıldım mi?
Demekki adam arkasında durmus sevdıgının onlar mutlular işte çok kıskançlıktan dolayı sevılmeyen insan olma yolundasınızzz.

Evlendı mi evlendı mutlu mu mutlu lütfenn bu kızdan uzak durun size ne ?

Hahaha o konu akıllara zarar başarılar dilerim.
Okudum sinirdem elim titredi resmen. Ne bicim konu ya. 22 yaşinda evlenmis diye koca delisi dems, evine gelen misafirden iş beklemis, gormeyince de hemen arkasindan soylenmis, acik resimlerini kv-ye gosterip gozden salmaya calismis ama hepsinde de patlamis. Benim kaynim da evlenmeyi dusunuyor, umarim karsima boyle elti cikmaz

Kıza bir ton hakaret haha üniversite mezunu olmayıp çok iyi işler yapan var sabancı üniversite mezunumuydu?
Akıl akıl gel bana takıl

ben hala senin aşırı art niyetli, yeni eltinin ultra süper ince düşünceli bir minnoş olduğunu düşünüyorum, valla o fotoğrafı tam yüklese ben şuraya kalıbımı basarım sen konu açıp "BİLEREK KÖTÜ ÇIKTIĞIM FOTOMU YÜKLEMİŞ KENDİ GÜZEL ÇIKMIŞ TABİ FESAT" diyecektin. bu kadar kıskançlık en sonunda senin psikolojine ve evliliğine zarar verir, silkelen kendine gel.

Neden sizinle dalga geciyim hanimefendi ? Hepimiz anonim hesaplariz ve dertlrrimizi paylasiyoruz ayrica ajan misiniz hanimefendi konulara bakalim felan ? Yoneticiyi hep rahatsiz ediyorsunuz burasi anaokulu degil

Konu sahibi çok kıskanmış.
Hıncını bizden alacak.
Benim de bir kardeşim var.
Onun da eşi var aynı butip.
Annemin evindeki düğün fotoğrafımı ben yurt dışındayken kaldırıp yerine kardesimle kendi çektirdiğini falan koymuş.
Diğer abimin karısı da o resmimi alıp kırmış falan...
doğumumdan 2 gün sonra annemi emrivaki çağırıp lousa halimle beni yalnız bıraktırıö gebe oldugunu falan söyleyen...
ben napıyorum
Yokmuş gibi davranıyorum.
Tüm sosyal hesaplardan sildim ikisini de engelledim. Yiğenime dikerim hediye alırım , görürsem selamlaşırım o kadar.
Kız da konu sahibine aynısını yapacak belli

Mesela ben olsam niye beni kirpip da fotograf yukledin diye sorna tenezzulunde bulunmazdim. Ben pek dusen bi maske goremedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…