Masken Düştü

Canım eltin gayet guzel açıklamış ayrıca seni paylaşmak zorunda değilki.Neden kendine bunu yapıosun.

Oh be sonunda beni anlayan 2,uyesiniz cok tesekkur ederim ☺Aynen oyle canim bir burdaki yorum yapan bazi arkadaslar goremedi gercek yuzunu

Siz eltinizin instagramdaki fotograflarini olay yaratmak icin kayinvalidenize gostermissiniz yeni gelin is yapmiyor diye laf sokmaya calismissiniz sozde saka:) insanlar ovuyor diye hazmedememissiz okumamis diye devamli kucuk gormussunuz kizin babasi vefat etmis bunu sordugunuzda aglamis buna dahi ne var bunda diyorsunuz kiz sizin oldugunuz fotoyu kesip koyuyor diye maskesini dusurdum diyorsunuz siz takintili birisiniz korkutucu boyutda hemde kiz erken farketmis umarim sizin oldugunuz ortamlarda bulunmaz bundan sonra

Hayir tabikide paylasmak zorunda değil ama hepimizin toplu cekildiği bir resimde sadece beni kirpmis hep ben istek göndermesem haberim bile olmucakti ?
Ay ne biçim düşmüş maskesi öyle böyle değil yani!
Bu başlığı görünce dedim heralde kadını başka bi erkekle falan yakaladı..
Gerçekten hala kıskançlıkta son noktadasınız ..
Gerçekten siz boşverin bu hatunu.
Ya da buraya konu açmayın cidden komik duruma düşüyorsunuz.

Canım eltin gayet guzel açıklamış ayrıca seni paylaşmak zorunda değilki.Neden kendine bunu yapıosun.
Ama toplu cekilen bir fotoğrafta sadece siz kirpilsaniz ne hissederdiniz? Beni kirpabilir ama ondan baska kimse kirpmamis kotu olsa ayni fotografi esimede attirir miydim sadece uzuldum

Takintili biri değilim benim bulunduğum ortam ve mevkide bulunamazdi kaynimla evlenmis olmasaydi . Iste bizi kimlerle mubabbet ediyor

Bence bilerek yapıyo.Dalga geçme amaçlı.@Mune konulara bakarmısın.Bizimle eğlendiğini sanan bir kişi daha.

Bence bilerek yapıyo.Dalga geçme amaçlı.@Mune konulara bakarmısın.Bizimle eğlendiğini sanan bir kişi daha.
Neden sizinle dalga geciyim hanimefendi ? Hepimiz anonim hesaplariz ve dertlrrimizi paylasiyoruz ayrica ajan misiniz hanimefendi konulara bakalim felan ? Yoneticiyi hep rahatsiz ediyorsunuz burasi anaokulu degil

Puahahaha beni guldurdunuz ben guclu kadinlari kiskanirim kimseye muhtac olmayan kendi ayaklari uzerinde durabilen . Eltimi kiskanacağimi hic sanmiyorum ☺
Eltiniz açıkda giyebılır.İçkide içebılır.Resmınızıde kesebılır.Bende olsam keserdım.Hatta hiç eklemezdım sizi.Umarım oda anlamıştırda yoksa sız bu dusuncelerle cok aglatırsınız onu.Bızımle dglenmek ıçin yapıosan burası ciddi bi yer.

Onca yorumun içinde sadece 1 kişi sizle aynı şeyi düşünmüş, geri kalan herkes sorunun sizde olduğunu söylemiş. Hala problemin kendinizde olduğunu kabullenmek istemiyorsunuz. Bu kadar eleştiriye insan hiç mi kendini sorgulamaz!!!

Hanimefendi ben 2010dan beridir uyeyim ve cok uye ile reelde tanisma dertlesme firsati buldum .Bana birseye ogretmenize gerek yok bir derdim varin kurallari var ve acikca gorulebiliyor. Ha bir kural daha var herseye yorum yapmak zorunda değilsiniz hakaretler olculu olmasi gerekiyor lutfen tekrar okuyun.

Ama toplu cekilen bir fotoğrafta sadece siz kirpilsaniz ne hissederdiniz? Beni kirpabilir ama ondan baska kimse kirpmamis kotu olsa ayni fotografi esimede attirir miydim sadece uzuldum
Hiç bir sey düşünmem:):)Beni ilgilendirmez niye kırptığı .O onun problemi .Hayat çok güzel.Bence sende kendini sev.

Oh be sonunda beni anlayan 2,uyesiniz cok tesekkur ederim ☺Aynen oyle canim bir burdaki yorum yapan bazi arkadaslar goremedi gercek yuzunu

Çok üzgünüm ama sizi anlamıyorum sadece ironi yapmak istedim. Olayları görmek istediğiniz gibi mesajımı da görmek istediğiniz gibi gördünüz.

Üşenmedim diğer konuya baktım kıskanç sizsinizzzzz.Sırf eşinizin ailesi vaktinde size bazı şeyler yaptığı için aynı şeye onun da maruz kalmasını istiyorsunuz.
Hahaha bir de ablalık yapıyormussunuz ablaya bak beee siz ablaysanız biz neyiz???

Eşiniz sizin arkanızda durmuyorsa bazı konuşarda o sizin evlılıgınızle alakalı hahah çözün konuşun.Kız bu tarz saçma şeylere maruz kalmak zorunda mı?

Sizi paylaşmak zorunda mı akıllıymıs vallaha.
Onu geçtim içki içer açık giyinir size neeee eşi sevmiş evlenmiş onu çok seven eşi var oooohhhh her konuda da arkasında önemsemiyor başkalarını çok da mutlular...

Oh rahatladım.

Eğer eltiniz size yanınızdayken sevgi yumağı gibi davranıyor sonrasında fotoğrafı kırpıyorsa tamam maske düştü diyelim. Ama ortada öyle bir şey yok. Sadece eltiniz sizi sevmiyor, kendinizi ne kadar muhteşem, sevilesi insan görsenizde, sizi sevmek zorunda değil.

Eltinizin fotoğraflarını eş ailesinin yapısına ters olduğunu bile bile gösteren siz, iş yapmadığı için laf sokan siz, kedilere laf söyleyen siz, acısı olduğunu bile bile yarasını kanatan siz, ama elti kıskanç.

Akıl yaşta değil baştadır, deneyimlerdir insanı büyüten. Neden bir abla olarak sizi örnek alsın ki. Kendinizi fazla önemsiyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…