Premature Bebekler Masal kızım, minik mucizem 24+3 910 gr ♥♥

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

Ağlattınız beni, bebekler sandığımızdan daha da güçlüdürler, mutlu yıllarınız olsun İnşaAllah...

Rabbim bu süreci kolaylaştırsın. Aklımızda duamızdasınız

Masal kızımın 29. Günü (27.05.2016)
Bal kızım, pamuk kızım, canımdan canım, güçlü minik Kahramanım benim
Seni veren rabbime hamd olsun.. Sağlıcakla kucağıma almak nasip olsun inşallah
Bugün fanusta 4. Günün çok şükür çok çok daha iyi olacaksın inşallah Allah'ın izni ile
Makineden kurtulduk inşallah ve inşallah tekrar takılmaz O hortumlar...
1100 gr oldun maşallah
Göz muayanende doktor şuan için sıkıntı yok dedi, ama riskli olduğu için her hafta gelip bakacakmiş çok canını yakmıyordur inşallah minik kelebeğim benim

Masal kızım için benle beraber ağlayan can teyzeleri bugün güzel haberler verdim size... Tebessüm edin diye
Allah kimseyi evladıyla sınamasın
Buda bizim imtihanımız
Hamd olsun Allah'a bugünlere çok şükür
Gün geçtikçe artıyor umutlarım
Taburcu olup sağlıcakla çıktığınız günü de yazacağım inşallah
Allah razı olsun hepinizden
Dualarınız ile bugünlerdeyiz

Ya ne kadar üzüldüm içim sızladı allahım yavrunu sağlıcakla sana bağışlasın kucağına boş kalmasın inşallah bir melek annesi olarak sana çok dua edeceğim Rabbim evlat acısı vermesin acil şifalar diliyorum

Merhabalar yazdiklarinizi okudum ne kadar duyqu dolu ne kadar icten agladim valla inwallah Allah yavrunuzu saglikla kucaginiza almayi nasib etsin dua etdim ve edicem Ayetelkursi okudum benim buyuk cocugumun 8 yawi var kucuyu kiz 5 ve wimdiye kadar dogduklarindan beri bir gece dahi Ayetelkursi okumadan yatmadim ve her sut yiyiwlerinde her tedirgiyinliyimde Allahima hamd olsunki wimdiye kadar buyuk bir wey olmadi mesala kotu duwmediler kotu bir hastaliga yakalanmadilar hep Ayetelkursi sayesinde oldugunu duwunuyorum sende hep oku ufle yavruna lutfen vakit buldugunda nasil.oldugunu yaz bize Forever07

bende bi premature annesiyim ama szinkisi baya bi erken olmus bizimkisi 30+5de 1615 gr 42cm dogdu 1 ay kaldi kuvezde sizinkisi fanusa erken gecmis masallah bizimkisi cok gec gecti fanusa Allah kavustursun saglik sifa versin en kisa zamanda kavusun insalah :)) dualarim szinle

Maşallahh fanus dediğin hood oluyor .Hood da bayaa iyi bir gelişme.İnşallah daha da iyi olur oksijeni kesilir yakın zamanda ..Beslenmesi de kilosu da arttı mıydı artık evine gelir masal kız

Sormak istediğim birşey var bebeğinizin doğmadan ciğer geliştirici iğne yaptılar mı?? 24+3 de .. bende yeni dikiş atıldı da(

Inan ki icim daglaniyor okudukca ama bu son mesajin insanin yuregini nasil da rahatlatiyor.. Cok
Sukur ki her gun daha iyiye gidiyor masallah Masal kizin Allah yardimciniz olsun insallah cok yakinda hastaneden cikis haberinizi de alacagiz saglikla mutlulukla.. Allahim size sabir Masalimiza guc kuvvet sglik versin insallah.. Hastaneden cikinca dogumgununuz olur gercekten de.. Onun o minik parmagiyla 1 yapisini hayal ettikce nasil duygulaniyorm Yarabbim...

Canm benm hep guclu ol, saglikli mutlu yarinlar, uzun seneler sizi bekliyor insallah..

Masal kızımın bugün 34. günü (01.06.2016)

Annesinin minik ama aşkı kocaman kocaman olan biriciğim kızımmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Seni çok seviyorummmmmmmmmm annem, Dün öğlen hemşire beni almadı içeriye diğer anneyi aldı beni de alın dedim geçen hafta aldık sizi dedi... üzüldüm tabi annem üzülmem mi, sen minicik bedeninle bana gel gel işarareti yapıyorsun ama ben gelemiyorum...
akşam oldu yine fanus ve ters yattığın için göremedim seni, daha çok üzüldüm, öyle camda sana bakmaya çalışırken akıttım yaşlarımı özlemin ile... seni doğru düzgün göremediğim için iletişimimizde kopuyordu sanki hemşireler nöbet değiştiği için tekrar denedim şansımı, küvöz arkadaşın memonun annesinin verdiği cesaret ile tabi. Allah razı olsun o girmedi dediki Masal'ın annesi girsin o hiç göremiyor. seni göreceğime sevinçli iken memonun annesi giremediği için üzüldüm annem... yine o avuttu beni haftaya ben taburcuyum sen gir dedi. Bu arada arkadaşın memo da senin gibi 24 hafta doğumlu ve 400 gr... tam bir mucize hikayesi. Memo 3üz doğuyor diğer ikisi 700 gr. doktorlar memoya ümit vermezken diğer ikizleri ölüyor ama memo tutnuyor hayata elhamdülillah maşallah. 4 aydır küvözde memo ve haftaya taburcu inşallah. annesinin gözlerindeki sevinç mutluluk ve tabi 4 ayın verdiği tedirginlik. o kadar mutluyum ki onların adına.
Darısı Masal kızımla benim başıma ve tüm bekleyenlere inşallah
Hasret giderdik kızımla bal kızım benim büyüyorsun maşallah subhanallah, hemşire tamam annesi vedalaş dediğinde o ağlamak neydi annem...içim gitti... kavuşucaz inşallah bitanem benim, seni koyup gitmek çok zoruma gitti bu defa...
Gülerek girdim ağlayarak çıktım yanından, hemşire teyzelerinde üzüldü ben ağlayınca........
Geçecek geçecek bugünlerde geçecek elbet...
1200 gr 38 cm elhamdülillah daha daha büyü sağlıcakla inşallah maşallah kızıma benim
Bugün fanus çıkarma denemeleri başlamış hamd olsun, fanus olmayınca daha rahat iletişim kurdum bal kızımla
Annesinin pamuk prensesi seni bana evlat yazana o minicik gözleri yaradana kurban olurum

Dualarımız sizinle aklımız masalda. Rabbim yardım etsin güç kuvvet versin. Benim kardeşmde 6 buçuk aylık doğdu küvezde kaldı. Maşallah barekallah çok da çabuk gelişti üzülmeyin desemde boş biliyorum ama hep umutlu olun

Suyu azalan Crp enfeksiyon yüzünden doktorlarin umut çokta vaadetmedi 25 haftalık bir anne adayı olarak okuyorum hikayeni... aglaya aglaya dualarım Rabbim kucağına almayı nasip etsin kızını benimde iki kızım var olucak inşallah birinin suyu azaldı inşallah benim onları nekadar sevdiğim gibi beni severler ve hiç bırakmazlar ((

Inwallah masal kizimizla cabucak kavuwursun iyi olur alip evinize gider doya doya opup koklarsiniz amin

Rabbim tüm premature bebeklerine ve annelerine sağlık güç kuvvet versin inşallah. Konu Sahibi zamanı gelince o cennet kokulu melegi koklamaya doymayacaksin maşallah büyüyor. hepsini okudum içim sizladi. Rabbim e emanet minik melekler insallah

Buraya cok fazla takilmiyorum cunku eski gunleri hatirliyorum moralim bozuluyor. Allah sana ve bebegine guc kuvvet saglik versin insallah. Onlar cok guclu uzulme. Hep dua et. O üc cocuktan en umut vermedikleri yasamis. Allah dilerse olmayacak yoktur. Sende dile masalini Allahtan. Saglikla anacaksin bu gunleri insallah

Prematüre annesi olmak cok cok zor.allah yardımcın olsun her hıkayede 4,5 sene öncesine gidiyorum ve ağlıyorum sadece 8 gün kaldık kızımdan ayrı ama 8 yıl gibiydi.kabuslar bitmiyordu herkes bişeyler söylüyordu.yogun bakımın kapısında beklemek cok zor arabada yattım emzirme odasında yattım eve gitmedim kızımı bekledim gidemiyorsun ki:-(gitsende bogazına düğümlenen o hıckırık offf .kızımı onlara teslim ederken verdiğim penye batanıyesini bana kirlendi diye verdiklerinde cok cok kötü hissetmiştim günşerce yanımdan ayırmadim:-(neyse beni bosverelim koca dana oldu kızım 8 yas ortalamasında kilosu ve boyu.4,5 yasında olmasına ragmen.senin kızında güçlü bir savasci ve o kazanıcak siz kazanıcaksınız inanıyorum

En çok da milletin söyledikleri canımı sıkardı, şimdi hepsini sildim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…