Premature Bebekler Masal kızım, minik mucizem 24+3 910 gr ♥♥

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Insallah bu zor gunleri de atlatacaksiniz. Allah yardimciniz olsun. Masal kiz minik kahraman. Ustesindem gelecek insallah

Bildirimi görünce korktum ama çok şükür daha iyi haberler alacaz inşallah masal kizimixdan annesi. Sende minnak kızın da allaha emanet olun.

Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun inş hersey yolundadır nasıl masal bebegimiz bir sıkıntısı var mı benim kızım da aceleci biraz ne kadar dayanabiliriz bilmiyorum zor bir süreç tabi

Çok özlüyorum seni bebeğim...
İçimi acıtıyor artık gücüm tükeniyor:KK43: Doyamadım ki hiç ben sana, kokuna, gülüşüne, sesine, bakışına herşeyine... Ağzına taktılar yine hortumu sesine hasret kaldım... Benim bal kızım, ömrüme açan minik güzel sarı çiçeğim az daha gayret annem belki de daha fazla güçlü olmalısın. İçinde savaştığın o mikropları da yen annecim nolursun nolursun Allahım yardım et... El açıp her gece gözyaşlarım ile duadayım. Tüm hasta bebeklere ve benim bebeğime şifa ver Allah'ım. Kızımın sağlıklı iyi günlerini göster bana... Onu doya doya yaşamayı nasip et:KK43: dolabını açıp izleyip ağlamayı değil, sağlıcakla giydirip büyütmeyi nasip et...
Dünyanın bütün zevklerinden neşesinden anadan babadan eşten geçtim evladıma yanıyor yüreğim... Sen yangınımı sabrımı selamet et... En tez vakitte...
20 gün yetmedi tene bile değmedi... Ömrümü yavrumun ömrü ile güldür...
Ya ŞAFİ ya ŞAFİ
Tez gel bebeğim şifa ile gel yine güldür yüzümü ama Bi daha gitme sağlıcakla gel
Masal kızım seni çok seviyorum, herşeyden çok...

100 tane ya şafi çektim rabbim bebeğine şifa versin inşallah bizde güzel haberlerini alalım güzel masal kızımızın ,
gözümüz hep senden gelecek güzel haberlerde

Ahhh minik kuzum Rabbim sifalar versin acilarini dindirsin,tez vakitte annenin kucagina kavusmayi nasip etsin insallah
acilari, dertleri kendinden,bedeninden buyuk yavrum butun dualarim seninle
Insallah iyi haberlerinide alicaz burdan o gunler cok yakin

Sen hayallerle alırsın... kızıma çok yakışıcak eldivenleri dersin! Ütülersin seversin (!) o pamuk ellere geçirirsin bir güzel... Sonra damar yolu şu yolu bu yolu acı izleri ile tutuştururlar eline "kan oldu annesi" bebeğim prensesim bu eldivenlerden bu izler zor çıktığı gibi yüreğimden de silinmez bu acıların... Ama sana hepsini unutturucam annecim. Sen bir mucizesin bitanem Rabbimizin bize armağan ettiği mucize bir mucize daha yazabilirsin Gül kızım benim Allah'ın izni ile sağlıcakla tez vakit inşallah... Nolur Allah'ım ya ŞAFİ ... Çok çok çokkk özlüyorummm
#duaduaduaile

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    38,7 KB · Görüntüleme: 176
Sen hayallerle alırsın... kızıma çok yakışıcak eldivenleri dersin! Ütülersin seversin (!) o pamuk ellere geçirirsin bir güzel... Sonra damar yolu şu yolu bu yolu acı izleri ile tutuştururlar eline "kan oldu annesi" bebeğim prensesim bu eldivenlerden bu izler zor çıktığı gibi yüreğimden de silinmez bu acıların... Ama sana hepsini unutturucam annecim. Sen bir mucizesin bitanem Rabbimizin bize armağan ettiği mucize bir mucize daha yazabilirsin Gül kızım benim Allah'ın izni ile sağlıcakla tez vakit inşallah... Nolur Allah'ım ya ŞAFİ ... Çok çok çokkk özlüyorummm
#duaduaduaile
Kizimi kucagima aldigimdan beri daha cok icim aciyor yasadiklarini okurken
Daha cok yas akiyor gozumden
Eldivenleri gorunce cok agladim
Rabbim acil sifalar versin butun dualarim butun kalbimle sizinle

#duaduaduaile
Canim benim Rabbim yavrunu sana bağışlasın. ..

#duaduaduaile

Canım benim yazacak bir şey bulamıyorum, tek elimden gelen Masal kızın acıların dinmesi ve annesine babasına kavuşması için dua edebilmek. Rabbim sizlerin yardımcısı olsun.

Yasadiginizin bi benzerini yasadim 3 ay once. Cok iyi anliyorum sizi. Rabbim kizibiza tez zamanda sifa versin. 33 haftalik erken dogum yaptim. Yavrum 23 gun kuvozde kaldi. Bayram gunu hemsireleri zor ikna edip bi bayramlik alip giydirmeye karar verdim. Kizim premature 1600 gr kiyafet bulmak cok zor. Magaza magaza dolastim gece 10 a kadr. Hemen yikadim. Sabah erkenden kalkip utuledim. Seker de aldim hemsirelere diger annelere dagitiyim diye. Kizimin yanina kostum. Heyecanla yanina giderken bi baktim kuvozun yanina bi masa alet hazirlanmis kizima ufak bi operasyon yapacaklar. Kizim iyi degilmis afir bi enfeksiyon geciriyormus. Doktorlar beni avutup teselli edip cikardilar odadan. Elimde aldiklarimla ciktim yeni dogan unitesinin kapisinda 1 saat agladim dua ettim. Giydiremedim bayramliklarini. Yazarken bile agliyorum. Su an ise melegim yanimda iyi cok sukur. Zor bir surec. Rabbim sabir versin. Insallah en yakin zamanda bebeginizi saglikla alip evinize gidersiniz

Allahim sifa versin. Yavrunuzu size bagislasin. Guzel gunlerini gormeyi nasip etsin. Bizi de habersiz birakmayin kucuk Masalimizdan.

sürekli aklımdasınız canım. Rabbim acil şifalar versin.

#duaduaduaile
:KK42::KK42::KK42:allahım sen büyüksün ,senin herşeye gücün yeter ayırma kuzusunu anasından

Allah yardımcın olsun nasıl ağladım okuyunca yazdıklarını anlatamam..bende üçüzlere hamileyim allah. Yardımcısı olsun masal çok güçlü bir kız o bunların hepsini atlatıcak görüceksin annesi dualarım onunla inan dilim düğümlendi sanki kelimelerim kayboldu Allah minik prensesinin de senin de yardımcınız olsun bir an önce sağlığına kavuşsun güzellik inşallah

Masal kızım 6 aylık
Annem annecim yüreği yaralım... Özlemimle kavruluyorsun bitanem. Annecim benden ümidini hiç kesme olur mu! Bak yeniyorum mikropları bir bir... Kavuşacağım yine sana şevkatli kucağına süt kokuna mis yatağıma. Bugün makineden ayrıldım annecim yine gelişinle bir hareketler ama bu sefer mutluluk gözyaşların. İkinci kez makineden ayrılma serüvenimiz... Allah Teala ne çok seviyor bizi annem. Bak bir yetmiyor iki kez aynı şeylerle sınıyor. Hamd olsun. Ve yine beni yaradanın gücü ile yeniyorum zorlukları. Umudunu kestiğin anlarda oldu dimi annişim, baygındım çok halsizdim gözlerimi açıpta bakamadım güç veremedim sana. Bu mikroplar çok ağır geldi minik bedenime. Ama bak yeniyorum hepsini. Senin duaların, adıma edilen dualar ile... Bize bu imtihanı yazan yüce rabbimizin izni ile...
Biliyorum sabrın azaldı 6 aylık oldum bugün. Ve yalnızca 1 ayı beraber idik. 5 ayım Küvözde geçti... Az daha büyüyünce annem sığmam ki ben bu camlara.. Ama kavuşalım tez vakit evimize gidelim inşallah
6. Ayım sağlıcakla gelsin annişim hediye şapkamı getirmeyi unutma olur mu. Seni çok seven Masal kızın Elif kızın bal kızın herbişeyin

Masal kızım 6 aylık
Annem annecim yüreği yaralım... Özlemimle kavruluyorsun bitanem. Annecim benden ümidini hiç kesme olur mu! Bak yeniyorum mikropları bir bir... Kavuşacağım yine sana şevkatli kucağına süt kokuna mis yatağıma. Bugün makineden ayrıldım annecim yine gelişinle bir hareketler ama bu sefer mutluluk gözyaşların. İkinci kez makineden ayrılma serüvenimiz... Allah Teala ne çok seviyor bizi annem. Bak bir yetmiyor iki kez aynı şeylerle sınıyor. Hamd olsun. Ve yine beni yaradanın gücü ile yeniyorum zorlukları. Umudunu kestiğin anlarda oldu dimi annişim, baygındım çok halsizdim gözlerimi açıpta bakamadım güç veremedim sana. Bu mikroplar çok ağır geldi minik bedenime. Ama bak yeniyorum hepsini. Senin duaların, adıma edilen dualar ile... Bize bu imtihanı yazan yüce rabbimizin izni ile...
Biliyorum sabrın azaldı 6 aylık oldum bugün. Ve yalnızca 1 ayı beraber idik. 5 ayım Küvözde geçti... Az daha büyüyünce annem sığmam ki ben bu camlara.. Ama kavuşalım tez vakit evimize gidelim inşallah
6. Ayım sağlıcakla gelsin annişim hediye şapkamı getirmeyi unutma olur mu. Seni çok seven Masal kızın Elif kızın bal kızın herbişeyin
Kıyamam ben o bal yanaklıya bu gün Doğum günüm dileklerimden biride mumları üflerken minik prensesine kavuşman olucak . Çok az kaldı çok bu kış karın yağışını kızınla birlikte izleyeceksiniz inşallah sıcacık evinizde

X