Premature Bebekler Masal kızım, minik mucizem 24+3 910 gr ♥♥

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
kavuştular bizi unuttular. Forever07 Forever07 ohhh ne güzell

Ya sizi yeriz biz teyzoşlar :)
Masalım iyi elhamdulillah :)
Bi süre beraber hastanede kaldık kilo alması için burundan hortum ile beslendi yaklaşık 3 ay. Şimdi çıktı hepsi şükürler olsun dede evimizde büyüyoruz güzel güzel. İnşallah
Masalkız bu hafta 1 yaş olacak teyzeleri :) miniğim yaşına girecek ❤️
Zorlu koca yıl geride kalıyor gelecek güzel günler sağlıklı günler inşallah
Hepinizi yüreciğinizden öpüyoruz :KK66:

Bi süre beraber hastanede kaldık kilo alması için burundan hortum ile beslendi yaklaşık 3 ay. Şimdi çıktı hepsi şükürler olsun dede evimizde büyüyoruz güzel güzel. İnşallah

Maşallah prensese ❤️❤️❤️
Dede evi derken? Anlayamadım.. eşiniz nerede ki?

çok şükür canım çok şükür güzel masal sevgi yumağında büyüyor desene ,
sağlıklı bir genç kız oldugu günleride görürsün inşallah annesi, yürekten öpüyürummmm

Ne güzel haberler bunlar, çok mutlu oldum canım. Nice mutlu yaşları olsun masal prensesin inşallah. O hayata zor başladı ama tam bir savaşçı gibi sımsıkı tutundu. Hayatta ona hep güzel şeyler versin bundan sonra inş. Çok öpüyorum :KK36:

Oyy maşallah annesi demek 1 yaşında oldu kuzu.
Daha nice mutlu, sağlıklı yaşgünleri kutlayın birlikte :)
Ne güzel haberler bunlar, çok mutlu oldum canım. Nice mutlu yaşları olsun masal prensesin inşallah. O hayata zor başladı ama tam bir savaşçı gibi sımsıkı tutundu. Hayatta ona hep güzel şeyler versin bundan sonra inş. Çok öpüyorum :KK36:
çok şükür canım çok şükür güzel masal sevgi yumağında büyüyor desene ,
sağlıklı bir genç kız oldugu günleride görürsün inşallah annesi, yürekten öpüyürummmm

Allah razı olsun can teyzeler Hamd olsun daha daha iyi olsun meleğim ve bütün meleklerimiz :)
Güzel yürekten dualarınıza Kocaman Amin hayırla inşallah
Evet büyüyor sizi yiyebilir dişleri ile :) öpücük atıyor hepinize

Allah razı olsun can teyzeler Hamd olsun daha daha iyi olsun meleğim ve bütün meleklerimiz :)
Güzel yürekten dualarınıza Kocaman Amin hayırla inşallah
Evet büyüyor sizi yiyebilir dişleri ile :) öpücük atıyor hepinize

Forever07 Forever07
veeeee 1 yaş dogum gunu geldi çattı masal kızımızın yarın doğum gunu , neler hazırladın neler planladın annesi , çok zor bir yıl geçirdiniz ,
ama çok çok çok şükür bitti , dualar korusun masal kızımızı ,

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN MASAL SAGLIKLI NİCE GÜZEL YAŞLARIN OLSUN BEBEĞİMM,
:KK200::emir_bebek::rapci::halay::KK54::KK25::KK6::KK37::KK37::KK36::KK37::KK36:

Okurken ağladım ama tarihine bi baktım, o küçük ele avuca sığmayan bebek, 1 yaşında artık :)

Forever07 Forever07
veeeee 1 yaş dogum gunu geldi çattı masal kızımızın yarın doğum gunu , neler hazırladın neler planladın annesi , çok zor bir yıl geçirdiniz ,
ama çok çok çok şükür bitti , dualar korusun masal kızımızı ,

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN MASAL SAGLIKLI NİCE GÜZEL YAŞLARIN OLSUN BEBEĞİMM,
:KK200::emir_bebek::rapci::halay::KK54::KK25::KK6::KK37::KK37::KK36::KK37::KK36:
Sağol teyzemiz teşekkür ederiz:KK200::KK200:
Çok çok zordu geçti gitti inşallah Hamd olsun Allah'a
Doğum günümüzü biraz daha toparlasın diye düzeltilmiş yaşında yani ağustosta yapmaya karar verdik. Dayısı minik süpriz yaptı sağolsun
Hep hastanelerde geçince koca yıl mevlüt yapamamıştık Mevlüt'ünü yaptık anca:KK25:
Kocaman öpüyoruz sizi :KK54:

Sağol teyzemiz teşekkür ederiz:KK200::KK200:
Çok çok zordu geçti gitti inşallah Hamd olsun Allah'a
Doğum günümüzü biraz daha toparlasın diye düzeltilmiş yaşında yani ağustosta yapmaya karar verdik. Dayısı minik süpriz yaptı sağolsun
Hep hastanelerde geçince koca yıl mevlüt yapamamıştık Mevlüt'ünü yaptık anca:KK25:
Kocaman öpüyoruz sizi :KK54:

Cokkk şükür Rabbime hamdolsun ne güzel haberlerini aldık.
Beraber nice sağlıklı mutlu yıllar nasip etsin Rabbim

Ay nasil duygulandım.demek 1 yaşına da girmiş masallah sağlığı nasil masal kızın.

Elhamdülillah Allah'ın izni ile iyi inşallah alkış yapıyor bu ara :)
Takiplerimiz devam ediyor şimdilik iyiyiz inşallah
Hep iyi olsun ana kuzuları hep gülsünler
Allah kimseyi evladı ile sınamasın, hayırlı şifalar versin nerde varsa
Aminnn

X