Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar perşembe günü oğluşumu sünnet ettiriyoruz.inşallah sıkıntısız atlatırız.dua edin Arda için.üçaydan önce olması daha iyiymiş.3 aydan sonra genel anestezi yapıyorlarmış galiba.hem bebeğin hareketi artıkça sünnet olayı zorlaşıyormuş.
Insallah kolaylikla hayirlisyla atlatrsiniz canim. Bende cok istiyordum ama kolik oglum cesaret edemiorum onun icin yinede doktora bi soracam bakalim

Insallah kolaylikla hayirlisyla atlatrsiniz canim. Bende cok istiyordum ama kolik oglum cesaret edemiorum onun icin yinede doktora bi soracam bakalim
Teşekkür ederim canım. Bence doktorunuzla konuş hemen yaptırın.en sağlıklısı bu dönemmiş.aslında yeni doğan sünneti en doğrusu doktorda öle söyledi bize hareketlenince iyileşme süresi uzuyor dedi.ay inşallah kolayca atlatırız. Neyse sünnet olalım detayı yazarım.ha birde local olduğu için emzirmeme gibi bir şey söz konusu değilmiş.sadece ameliyata girince 1 biberon süt veriyorsun oyalamak için anladığım kadarısıyla. ben ardayı teslim etmeden emzircem .ay çok konuştum.

Teşekkür ederim canım. Bence doktorunuzla konuş hemen yaptırın.en sağlıklısı bu dönemmiş.aslında yeni doğan sünneti en doğrusu doktorda öle söyledi bize hareketlenince iyileşme süresi uzuyor dedi.ay inşallah kolayca atlatırız. Neyse sünnet olalım detayı yazarım.ha birde local olduğu için emzirmeme gibi bir şey söz konusu değilmiş.sadece ameliyata girince 1 biberon süt veriyorsun oyalamak için anladığım kadarısıyla. ben ardayı teslim etmeden emzircem .ay çok konuştum.
Hadi kolaylikla atlatirsin insallah canim. Bende istiyorumda kaka sorunumuz duzelmedi halen.

Cok sık giremez oldum buraya artik walla. Bebisleriniz nasil? Aras iyice buyudu sirt ustuyken kalkmaya falan calisiyor nereye gidecekse:)

Kizlarr napiyonuzzz
Ben faceten takip efiyom diye bakmiyom buraya..facede isimleriniz ne bilmediklerimm??

Haftaya asimiz var doktora soracam bakalm ne dieck su gaz derdi olmasaydi 40 i cikmadan halledecktim. Ayrintilari vekliorz muhakkak

Evet canım aynen öyle. Bebişler bi düzen kursunlar bizde geri dönerizz
Ay inşallah aylacım. Burası rahat daha samimi kalabalık oldumu kimse seni dinlemiyor bence.Beşinci Aydan sonrada topiğe geri dönüşler başlar diye düşünüyorum.Hemde bebişler birazcık daha büyümüş ve sıkıntıları azalmış olur.

Hadi kolaylikla atlatirsin insallah canim. Bende istiyorumda kaka sorunumuz duzelmedi halen.

Cok sık giremez oldum buraya artik walla. Bebisleriniz nasil? Aras iyice buyudu sirt ustuyken kalkmaya falan calisiyor nereye gidecekse:)

Teşekkür ederim canım şükür sünnetide atttlattık .rabbim damat olduğu günleride gösterir inşallah. Herkese tavsiye ediyorum.o kadar kolay olduki Arda hiç ağlamadı.bugün ikinci günümüz sıkıntı yok şükür.sünnetten sonra kaka ve çiş arttı bizde.

Arda da aynı durumda yerinde duramıyor konuşuyor benle bana bişeyler anlatıyor.pusetine koyuyorum korkuyorum yanından ayrılamıyorum sanki yerinden kalcak doğrulmaya çalışıyor. Maşallah hepsine hızlı büyüyorlar

Haftaya asimiz var doktora soracam bakalm ne dieck su gaz derdi olmasaydi 40 i cikmadan halledecktim. Ayrintilari vekliorz muhakkak

Sünnetimizi olduk canım. Şükür sorunsuz atlattık.biraz ameliyathanede mızmızlanmış.mızmızlanınca bizden sevdiği müzikleri istediler. Odada beklerken sürekli klasik müzik dinlettiğimizi görünce hemşire ameliyathaneye istedi bölece çok kolay oldu sünneti.bugün ikinci günümüz şükür hiçbir sıkıntımız yok.pazarteside kontrolümüz var.sadrce 1 hafta krem süreceğiz.başkada birşey yok.bence doktora sormana hiç gerek yok biranönce yaptır senin oğlanın sünneti daha basit olur benim oğlan 2.5 aylık ve çok hareketli hareketlendikçe zor oluyor.altını değiştirirken 2 kişi zor hallediyoruz pipide dikiş var ve 1 hafta küçük köpük bardağı kesip kakadan korumalıyız mikrop kapmasın diye.e hareket edince oğluş baya zor oluyor yerlrştirmek

Sünnetimizi olduk canım. Şükür sorunsuz atlattık.biraz ameliyathanede mızmızlanmış.mızmızlanınca bizden sevdiği müzikleri istediler. Odada beklerken sürekli klasik müzik dinlettiğimizi görünce hemşire ameliyathaneye istedi bölece çok kolay oldu sünneti.bugün ikinci günümüz şükür hiçbir sıkıntımız yok.pazarteside kontrolümüz var.sadrce 1 hafta krem süreceğiz.başkada birşey yok.bence doktora sormana hiç gerek yok biranönce yaptır senin oğlanın sünneti daha basit olur benim oğlan 2.5 aylık ve çok hareketli hareketlendikçe zor oluyor.altını değiştirirken 2 kişi zor hallediyoruz pipide dikiş var ve 1 hafta küçük köpük bardağı kesip kakadan korumalıyız mikrop kapmasın diye.e hareket edince oğluş baya zor oluyor yerlrştirmek
Canimm cok gecmis olsun darisi bizimkine insallahh erken yaptirmak en iisi cabuk iyilesir hem

Gözünüz aydın canım:)) Sünnet işini de hallettiniz :))

Canimm cok gecmis olsun darisi bizimkine insallahh erken yaptirmak en iisi cabuk iyilesir hem
Teşekkür ederiz canım.valla hiçbir sıkıntımız yok maşallh sünnetle ilgili.ama başka bir sorun var oda emzik . Çevremdekilerin baskısıyla emzik veriyordum ara ara sünnet olduğu günde biraz fazla verdim galiba emziği oğluşumun emme huyu değişti.vermeme kararı aldım artık .oğluş şimdi emzik için ağlayıp duruyor.başta almayan çoçuk bugün emzik delisi oldu.meme yerine emzik istiyor.of ya

İyi geceler Kızlar maltana içeceği kullanan var mı? Varsa etkisini gördünüz mü? Bir de dinen bir sakıncası var mıdır?

İyi geceler Kızlar maltana içeceği kullanan var mı? Varsa etkisini gördünüz mü? Bir de dinen bir sakıncası var mıdır?

maltana benım en faworı ıcecegım we sutu ınanılmaz etkılıyo sıddetle tawsıye ederım, bazen yogunluktan beslenmem duzenlı olmuyo bı tane ıcıyorum ınanılmaz etkılı gercekten ! ama normal duzenlı beslendıgınız gun 1 badrak ıcmenız yeterlı, 2 gun yetıyo 1 sıse!

ben de arastırdım, alkollendırılmemeıs saf malt ıcecegı war we hangı meyweyı tasıyosa onun aroması war, ananas armut weya seftalı 3 secenegı war zaten ! gonlunuz rahat olsun ıcın !

X