Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canım ben facedeki grupta yokum. Bir facem bilem yok öhüüüüü:KK1::KK1: ben burayı seviyordum ya hepiniz gruba kaçtınız az ve özdü burası :KK51:o_Oo_O
Yok canım ya burası bence de daha iyi şimdi hepimiz dağıldık ama yine olcaz eskisi gibi inşallah:KK68:

aaa anlamam mı hatta ilk yazdığımda dedim orda selvboylum selvboylum dedim sen görmemişsin onu :KK76::KK76:
Hadi yaa demek ben görmemişim :confused: ama iyi oldu o grupta yine biraradayız ve oraya girmek daha kolay oluyor şimdilik. Burada dağıldık ama yine birleşicez inşallah eskisi gibi yani umarım öyle olur :KK28::KK28:

Yok vala ben burayı bırakmayı düşünmüyorum. Facede iyi ama çok kalabalık herşey paylaşılmıyo. Şu bebişler az büyüsün yine eskisi gibi oluruz inş.

Ay inşallah aylacım. Burası rahat daha samimi kalabalık oldumu kimse seni dinlemiyor bence.Beşinci Aydan sonrada topiğe geri dönüşler başlar diye düşünüyorum.Hemde bebişler birazcık daha büyümüş ve sıkıntıları azalmış olur.

Kızlar perşembe günü oğluşumu sünnet ettiriyoruz.inşallah sıkıntısız atlatırız.dua edin Arda için.üçaydan önce olması daha iyiymiş.3 aydan sonra genel anestezi yapıyorlarmış galiba.hem bebeğin hareketi artıkça sünnet olayı zorlaşıyormuş.

X