Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

maltana benım en faworı ıcecegım we sutu ınanılmaz etkılıyo sıddetle tawsıye ederım, bazen yogunluktan beslenmem duzenlı olmuyo bı tane ıcıyorum ınanılmaz etkılı gercekten ! ama normal duzenlı beslendıgınız gun 1 badrak ıcmenız yeterlı, 2 gun yetıyo 1 sıse!

ben de arastırdım, alkollendırılmemeıs saf malt ıcecegı war we hangı meyweyı tasıyosa onun aroması war, ananas armut weya seftalı 3 secenegı war zaten ! gonlunuz rahat olsun ıcın !
Çok iyi cevap oldu çok teşekkür ederim :)

İyiyim canım oğluşla başım belada hergün yeni birsorunla başetmeye çalışıyoruz.şimdide emmek istemiyor beni çok üzüyor . Sen nasılsın senin oğluşun emme sorunu düzelfimi birara oda reddediyordu değilmi?
Aynen canım daha önce de yazdığım gibi biz de aynı sorunla karşı karşıyaydık. Bir aralar biraz daha iyi gibiydi ama bugünlerde yine aynı şeyi yaşıyoruz. Üstelik sadece meme değil mama bile istemiyor. Off bu durum beni de çok üzüyor geçenlerde doktora gittik kilosu da biraz az sanki. Bir de daha önce buraya da yazmıştım galiba oğlum grip diye. Bu grip 2 aydır geçmedi üstelik son günlerde daha da şiddetlendi. Doktora gittiğimizde önemli birşey değil diyor ve ilaç yazıyor. Şuan birsürü ilaç ve antibiyotik kullanıyoruz. Sanırım şu grip olayından oğlumun kilosu ve beslenmesi bozuldu. Çünkü bir türlü kendimi toparlayamadı oğluşum. Dilerim şu bebişlerin emme sorunu bir an önce düzelir ya yoksa daha çok üzüleceğiz. Canım bir De emmiyor dedin ya ayakta emzirmeyi denedin mi? O da işe yarayabilir çünkü arada onlar için iyi oluyor. Büyüme atağı geçiriyor da olabilir

Aynen canım daha önce de yazdığım gibi biz de aynı sorunla karşı karşıyaydık. Bir aralar biraz daha iyi gibiydi ama bugünlerde yine aynı şeyi yaşıyoruz. Üstelik sadece meme değil mama bile istemiyor. Off bu durum beni de çok üzüyor geçenlerde doktora gittik kilosu da biraz az sanki. Bir de daha önce buraya da yazmıştım galiba oğlum grip diye. Bu grip 2 aydır geçmedi üstelik son günlerde daha da şiddetlendi. Doktora gittiğimizde önemli birşey değil diyor ve ilaç yazıyor. Şuan birsürü ilaç ve antibiyotik kullanıyoruz. Sanırım şu grip olayından oğlumun kilosu ve beslenmesi bozuldu. Çünkü bir türlü kendimi toparlayamadı oğluşum. Dilerim şu bebişlerin emme sorunu bir an önce düzelir ya yoksa daha çok üzüleceğiz. Canım bir De emmiyor dedin ya ayakta emzirmeyi denedin mi? O da işe yarayabilir çünkü arada onlar için iyi oluyor. Büyüme atağı geçiriyor da olabilir

Çok geçmiş olsun canım.rabnim evlatlarımıza sağlık sıhhat versin.baya uzun sürmüş grip.küçüçük bedenler erkenden ilaçla tanışıyor.
Evet dediğim gibi ayakda emzirmeye çalışıyorum.ama bugün normale döndük gibi.sadece emme süresi baya kısaldı.5 dk bitiriyor olayı.bazaen 2 saatte 4-5 dk bazen 3 saatte7-8dk emiyor.doymasa huzursuz olur uyumaz diye düşünüyorum. Çok hızlı emiyor biberon kullanmıştım hep onun yüzünden bu emme sorunları bence.birdaha doğurursam biberon falan yok.bakalım 1 hafta sonra 3.ay kontrolümüz var ozaman belli olur.bu arada uyku eğitimine geçtim yavasdan 2 gündür iyi gidiyoruz.yoksa hiçbirşey yapamıyorum.galiba dediin gibi büyüme atagı geçiriyoruz

Kaç gündür girmiyorum sayfa hiç ilerlememis eyy kızlar burayada gelin de başlık güncel kalsın
ya bişey soylicem simdi 2015 martta hamile kalanlarda gelir buraya saka maka yaklasik bi yıl önce tanıştık sizlerle ve cok mutluyum sizleri tanidigima

Oyy canım ya valla bende iyi ki tanımışım sizleri. Ne günler geçirdik beraber şimdi anne olduk da bebek büyütüyoruz
Kaç gündür girmiyorum sayfa hiç ilerlememis eyy kızlar burayada gelin de başlık güncel kalsın
ya bişey soylicem simdi 2015 martta hamile kalanlarda gelir buraya saka maka yaklasik bi yıl önce tanıştık sizlerle ve cok mutluyum sizleri tanidigima

arkadaslar mrb ben yeni dahil oldum gruba bebegim 36. haftada dogdu 2200 maalesef dogdu memede uyuyor zorla uyandiriorum acaba prematureluktenmi yoksa bebegi benim gibi olan varmi acaba

Benimki zamanında doğdu ama o da memede uyuyor. Tabi biraz emdikden sonra
arkadaslar mrb ben yeni dahil oldum gruba bebegim 36. haftada dogdu 2200 maalesef dogdu memede uyuyor zorla uyandiriorum acaba prematureluktenmi yoksa bebegi benim gibi olan varmi acaba

Canım senin bebeğim daha yeni doğdu yenidoğanlarda çok normal ama senin uyandırman gerek sarılık olmasın bol bol emzir :)

Çok geçmiş olsun canım.rabnim evlatlarımıza sağlık sıhhat versin.baya uzun sürmüş grip.küçüçük bedenler erkenden ilaçla tanışıyor.
Evet dediğim gibi ayakda emzirmeye çalışıyorum.ama bugün normale döndük gibi.sadece emme süresi baya kısaldı.5 dk bitiriyor olayı.bazaen 2 saatte 4-5 dk bazen 3 saatte7-8dk emiyor.doymasa huzursuz olur uyumaz diye düşünüyorum. Çok hızlı emiyor biberon kullanmıştım hep onun yüzünden bu emme sorunları bence.birdaha doğurursam biberon falan yok.bakalım 1 hafta sonra 3.ay kontrolümüz var ozaman belli olur.bu arada uyku eğitimine geçtim yavasdan 2 gündür iyi gidiyoruz.yoksa hiçbirşey yapamıyorum.galiba dediin gibi büyüme atagı geçiriyoruz
Teşekkür ederim canım amin inşallah...Emzirme süreleri bizim de bu aralar öyle Ben de emzik kullandım ve o yüzdendir diye düşünüyordum başlarda ama işte dediğim gibi oğlum grip olduğu için bir türlü kendini toparlayamadı ondan sanırım beslenmesi bir türlü düzelmedi kilosu da bana az geliyor ama düzenli almıyor :KK43:.

Merhaba haklısınız kahverengi lekelenme başlığı ile önceki paylaşımları merakla gezinirken sizi farkettim. 28 mayıs 2014 de lekelenme ile progestron kullanıp dinlenirken yazmışınız. Lekelenme yaşayıp bebeğine sağlıcakla kavuşan anneleri okuyunca çok mutlu oluyor insan. Benim 2. Gebeliğim ilk oğlum 12 yaşında olduğu için unutmuşum acemi anneler gibi her sıkıntımda kadınlar klübüne baş vuruyorum. Sizin paylaşımlarınızı takip edip lekenizin ne zaman geçtiğini çözmeye çalışırken 2015 e kadar gelince 2. Kez hamile olabileceğinizi düşündüm bir an için. Çok uzattım yinede hatırlıyorsanız hamilelik dönemindeki tecrübelerinizden faydalanmak isterim leke ile ilgili yorumunuzuda alabilirim. Sevgiler bebeğinizi güzel günlerde büyütün inşallah

X