Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlarr gunaydin dieeem ne yapionuz epeyidir giremiom anaaaa bide baktim sayfa fazlaa ilerlememiss :)bebislerr firsat vermio dimi yaaa :) bide bisey daa yusufumu emziriom emzirdikten 5 on dk sonra boyle bogqzindA kalio gozlerini ayitlrip elleri cirpinio sizdede boylee bi durum soz konusu muu yoksa dr a gitcem
Genzine kaçtığı zaman bendede oluyor canım.sütü birden hızlı çekiyor ondan diye düşünüyorum.hemen kaldırıp sırtını tıpışlıyorum bir nefes almış oluyor sonra mrmeye devam

Slm kızlar özledim burayi ama çok sık giremiyorum facede 2014 Kasım aralık anneleri grubu var oraya girmek daha kolay sizde gelsenize

cnm isyan etme sen saçma sapan olay görmemişsinn... ben doğumdan beri koltuk değneyiyleyim...bebeğimi omzuma koyup ewin içinde yürüyerek gezdirmeyi gazını çıkarmayı nasıl hasretle bekliuorum...gebeliğe bağlı kalça kemik iliğinde ödem oluştu we ayağımın üstüne basmamam lazım... en az 3 ayda geçer dedi dr... normal süreç 6ay bir yıla da uzayabiliyor..d vitamini ve ağrı kesici hergğn içiyorum... üstüne üstlük idrar yolarında enfeksiyon çkıt... fitilden tut toz karışma kreme kadar toplam 8 tane ilacım war. bnm bebişte kaç günüdr bana sankş doymuyormuş gb geliyordu.. bak dr bana hiç sütün azalır kesilir demedi...sanıırım daha çok üzülmiim diye...okadar ilacı içmekten midem bulanıo 2 tanesi kan hapı ve vitamin...onları enfeksiyon ilaçları bitene kadar kullanmayacam.. yani diyeceğim şu ki şükredelim halimize.. ben bile bu halime şükrediyıorum.. sabır göstermeye çalşıyorum.. doğum yapalı 7 hafta bitti.. sadece dr gtmek için dışarı çıktım...allah hepimize sabır şifa versin.. bozma morelini...
Canım benim yaa Haklısın ama ilk günden bu yana hep bişeyler çıkınca normal bakamıyorum saba da çok geçmiş olsun canım umarım en kısa zamanda iyileşip kızınla güzel vakit geçirebilirsin

şı son 2 ayda iki şarkının anlamını çok daha iyi anladım.... biriii uykusuz her gece...... diğeride tam bir kıro can şarkı...sensiz ben nefes alamam buralarda hiç duramam tek başına yanlız kalaaaammaaammm.... senin kokunu özlerim hep yollarını gözlerim...götür beni gittiğin yere :))))):KK47::KK47::KK47::KK53::KK53::KK53:

X