Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Merhaba haklısınız kahverengi lekelenme başlığı ile önceki paylaşımları merakla gezinirken sizi farkettim. 28 mayıs 2014 de lekelenme ile progestron kullanıp dinlenirken yazmışınız. Lekelenme yaşayıp bebeğine sağlıcakla kavuşan anneleri okuyunca çok mutlu oluyor insan. Benim 2. Gebeliğim ilk oğlum 12 yaşında olduğu için unutmuşum acemi anneler gibi her sıkıntımda kadınlar klübüne baş vuruyorum. Sizin paylaşımlarınızı takip edip lekenizin ne zaman geçtiğini çözmeye çalışırken 2015 e kadar gelince 2. Kez hamile olabileceğinizi düşündüm bir an için. Çok uzattım yinede hatırlıyorsanız hamilelik dönemindeki tecrübelerinizden faydalanmak isterim leke ile ilgili yorumunuzuda alabilirim. Sevgiler bebeğinizi güzel günlerde büyütün inşallah
Oncelikle sağlıkla kucaginiza alın meleginizi insallah guzel dilekleeiniz icinde tesekkutler
lekelenme hamileleligimi ogrendikten iki gün sonraydi ve bi buçuk ay önce kimyasal gebelik yasadigim için benm için hayal kırıklığı idi dr um sadece lavabo icin kalkmam gerektigini onun dışında ayaklarımi kaldırıp devamlı yatmam gerektiğini söyledi cok bunaltici ve yorucuydu gercekten farklı bi dr a gittim dr um düşük olacaksa her türlü olur kendini sakın kisitlama dedi ve kendime geldim hayata döndüm :)
iilk dr um progestan kullanmami söyledi ağır bi ilaç resmen beni uyusturuyordu baş dönmesi mide bulantısı ..çok fenaydim
ikinci gittiğim dr bu ilacın düşügu engellemedigini ve yuyutmam.icin bo sebep olmadigini söyledi bıraktım kullanmayi suan kızım kucagimda şükürler olsun
dr umdan da Allah razi olsun biraz uzun oldu k.bakma sormak istedigin bisey olursa msj da atabilirsin

Mrb canlar hepinizi opuyorummm bebislerle oglusumlaaaa Rabbimize sukur buyuyozz artik guluoz igi migi diozzz cok tatli oldularr dimi yaaaa

Bal oldular bak Meltemim. Bizde agular yapıyor oynuyoz şarkılar dinletip bende söylüyorum çok hoşuna gidiyo. Bu arada face varsa bizler 2014 Kasım Aralık anneleri diye grupdayız sende gel oraya da çok yararlı paylaşımlar var kuzum
Mrb canlar hepinizi opuyorummm bebislerle oglusumlaaaa Rabbimize sukur buyuyozz artik guluoz igi migi diozzz cok tatli oldularr dimi yaaaa

Bal oldular bak Meltemim. Bizde agular yapıyor oynuyoz şarkılar dinletip bende söylüyorum çok hoşuna gidiyo. Bu arada face varsa bizler 2014 Kasım Aralık anneleri diye grupdayız sende gel oraya da çok yararlı paylaşımlar var kuzum
Uyuzum canım, hatırladın mı beni :)
Napıyorsunuz, nasıl gidiyor ? bebeğin nasıl. Ben bu gün iş başı yaptım ve direkt buraya girdim :)

Aoovvv aylosum face kullanmiorumm kiii :KK43: buradaki kizlar oraya kacmiss zatenn

Hatırlamam mı balımm nasıl olsun yarın tam 3 aylık oluyoruz allahın izniyle. Büyüyorlar hızla yaa. Eymen bebiş nasıl. Eski günlere geri döndün demek. Bebeğe kim bakıyo
Uyuzum canım, hatırladın mı beni :)
Napıyorsunuz, nasıl gidiyor ? bebeğin nasıl. Ben bu gün iş başı yaptım ve direkt buraya girdim :)

Askim yusufumlaa bicibici yaptikk ins bu bicibicinin arkasindan rahat uyuruz yaa sabahaa guzellikle uyanalim

Hatırlamam mı balımm nasıl olsun yarın tam 3 aylık oluyoruz allahın izniyle. Büyüyorlar hızla yaa. Eymen bebiş nasıl. Eski günlere geri döndün demek. Bebeğe kim bakıyo
Oy maşAllah size de. Evet hızlılar :) Eymenim iyi ne olsun annem bakıyor benim evimde. İstemezdim ama döndüm yine dükkana :KK43:
Gizzlarr gizzlarrr gelemmiii? :)
3 aylik oldu bugun Aras Kayra paşa. Sizin bebisler nasillar?
Bak topiğimize geri döndüm ilk günden :)
Hepimiz gelsek buraya:KK9:
Ahh biz hala griple uğraşıyoruz :KK35:
Benim de face yok :) burda toplaşak artık :)
Oyy adaşımız grip mi olmuş. Çok geçmiş olsun.

Olsun onun için herşey canım
Oy maşAllah size de. Evet hızlılar :) Eymenim iyi ne olsun annem bakıyor benim evimde. İstemezdim ama döndüm yine dükkana :KK43:

Bak topiğimize geri döndüm ilk günden :)

Benim de face yok :) burda toplaşak artık :)
Oyy adaşımız grip mi olmuş. Çok geçmiş olsun.

X