Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aynen bende düzene sokmak için gece hiç kaldıramıyorum emzirmeden altını alıp yatarak emziriyorum uykusu bölünmeden uyuyo tabi bazen 1-2 saat uğraştırıyo uyumuyo. Gündüz kucakta gece yatarak. Belki böyle gece gündüzü de ayırır bebeğim

Az kaldi aylosum ya su 1 ayida atlatsak. Bu aralar Arasta cok gazli

Amin kuzum. ben gazini cikarmadan yatirirsam cikariyo azini sonra hickirik tutuyo sonra al birdaha emzir. Bazen uyuyakaldigi zmn yuzustu yatiriyorum kendisi cikariyor. Yuz ustu yatiriyorum ztn 1 aydir daha rahat uyuyo
Gündüz uykunuz nasıl canım.bizim gündüz uykumuz büyük sorun çoğu zaman .dalamıyor oğluş birtürlü uykuya.

Birde kızlar bebişlere su verıyormusunuz hiç. Ben vermedım hiç. Kım geldıyse bize gunde bır ıkı çay kaşıgı ver dıyo ya. E sütten alıyo hepsını zaten suya gerek varmıki. Vermelimiyim. buarada bebegım 44 gunluk.

Birde kızlar bebişlere su verıyormusunuz hiç. Ben vermedım hiç. Kım geldıyse bize gunde bır ıkı çay kaşıgı ver dıyo ya. E sütten alıyo hepsını zaten suya gerek varmıki. Vermelimiyim. buarada bebegım 44 gunluk.
Sadece emziriyorsan gerek yok canım anne sütü sırf su zaten. Ama mama da veriyorsan tartışmalı biraz. İlk 6 ay anne sütü dışında hiçbirşey verilmemesi gerekiyor

Kizlar bisey soracam bebeklerinizin sümüğü ne renk bizimki dogdugindan beri yesil. Kiz kardrsimn kiznn beyaz internette yesil sumukle ilgili bazi seyler okudum sizlerinki hangi renk

Kizlarr napiyosunuzz???
Ya benim bu dikis yeti inanilmaz kasiniyo sizinde oluyo mu?? Bi de bana bi yontem soyleyin yayarak emzirmeyi beceremiyorum nasil yspiyosunuz??
DuyguS87 DuyguS87 kuzum cihangiri de cok hivckirik tutuyo.napmak lazim ki??bu arada dr bana da gaza cok takilma bi sekilde cikarir kendi dedi oyle gercekten emerken bile cikariyo.kusmaya odaklanmis durumdayim:KK43:

Kizlarr napiyosunuzz???
Ya benim bu dikis yeti inanilmaz kasiniyo sizinde oluyo mu?? Bi de bana bi yontem soyleyin yayarak emzirmeyi beceremiyorum nasil yspiyosunuz??
DuyguS87 DuyguS87 kuzum cihangiri de cok hivckirik tutuyo.napmak lazim ki??bu arada dr bana da gaza cok takilma bi sekilde cikarir kendi dedi oyle gercekten emerken bile cikariyo.kusmaya odaklanmis durumdayim:KK43:

Hickirik tuttugunda birazdaha emzir gecio canm ozaman

Sadece emziriyorsan gerek yok canım anne sütü sırf su zaten. Ama mama da veriyorsan tartışmalı biraz. İlk 6 ay anne sütü dışında hiçbirşey verilmemesi gerekiyor
Yok cnm mama vermıyorum. Mama bı kere verdım ondada kustu dahada içmiyo. Zaten vermem. Bıkerede milletın doymuyo demesı yuzunden vermıştım. Ki kızım bir ayda 1.5 kılo almıştı maşallh.

Kizlarr napiyosunuzz???
Ya bende kucagmda emzıremıyorum. Netten cok baktım resımlere videolara yok beceremıyorum. O daha rahat oyle emzrmek istıyorum ama cocugum tahatsz oluyomuş gbı gelıyo

Meme almiyosa biberon veriyosan biberona alisir ama bu donem sakincali kuzum
Aynen canımm sakıncalı ama yapacak bişey yok ki sütüm az:KK43: sürekli biberon vermiyorum ama mama takviyesi yapıyoruz. Ağzının içi pamukçuk falan da değil neden almıyorsa artık. kısa sürede anlarım umarım beyefendinin derdini

Kızlar sıze nacizane tek tavsıyem az ilacı falan hikye hepsı. Yanı en azından benmkıne ne kullandysam işe yaramadı. Ve iki haftadr gaz ilacı vermiyorum. İlacı aldıgı zamandan daha iyi cok şükür. Ve dahada vermeyı düşünmüyorum. Şıan tek sıkıntımız kakayı cok zor yapıyo. Gunduz yapmıyo gece yapıyo. Yada gunde bir kere yapıyoys. Gecelerı ıkınmaktan rahat uyuyamıyo yavrum. Bugun sadece bir kere yaptı. Salı gunu bir kontrole getırıcem içim rahat etsin.
Bende bi on gün kullandimgaz ilacı baktım olmuyor bıraktım
kaka durumu da iki günde bi yapıyor yavrucumm

Kızlar bişey sorucam. Gece bebegıniz uyudugunda. Emzirmek için saatli uyandırıyomusunuz. Kendısı uyandgı zamanmı emziriyosunuz. Bırde gunduzde hiç saar tutmam mesela. Acıkma aglamasını ayırt edebiliyorum artık. Nezaman isterse emzırıyorum. İstemedgnde doydugunda memeyı ıtıyo diliyle zaten. Gece ben kendısı uyandgnda emzırıyorum. Eşimde saat tutmak lazm dıyo bilemedmkı hangısını yapmam lazım

Selam canlar nasılsınız ne var ne yok umarım herkes iyidir bebişlerle :KK68: ben saçımı boyayacağım diyordum dün oğluşla gittik boya aldık bugün de dip boya yaptım valla çok rahatladım ya daha iyi hissettim kendimi :KK9:

Kizlarr napiyosunuzz???

Hickirdikca meme vercez kuzum. Zaten kusmadan sonra oluyo hickirik genelde 1 2 damla bisi yutsa yetiyo.
Bu aralar 1 haftadir nobetimiz gece 1 sabah 6. Ayakta sallamaktan bacak kası yaltim bahar olimpiyatlarina hazirim

Kızlar bişey sorucam. Gece bebegıniz uyudugunda. Emzirmek için saatli uyandırıyomusunuz. Kendısı uyandgı zamanmı emziriyosunuz. Bırde gunduzde hiç saar tutmam mesela. Acıkma aglamasını ayırt edebiliyorum artık. Nezaman isterse emzırıyorum. İstemedgnde doydugunda memeyı ıtıyo diliyle zaten. Gece ben kendısı uyandgnda emzırıyorum. Eşimde saat tutmak lazm dıyo bilemedmkı hangısını yapmam lazım

Yok kuzum saat tutma olayi bitti artik bizde. Ne zaman acikip aglarsa ozaman ver. Uykuyla buyuyecekler artik.

Selam canlar nasılsınız ne var ne yok umarım herkes iyidir bebişlerle :KK68: ben saçımı boyayacağım diyordum dün oğluşla gittik boya aldık bugün de dip boya yaptım valla çok rahatladım ya daha iyi hissettim kendimi :KK9:

Oyy cok sevindim kuzum insana vok iyi geliyo ya. Nasil oldu senin bebis duzelebildi mi? Uff onlara bisey olmasin biz hasta olalim yaa

Kizlarr gunaydin dieeem ne yapionuz epeyidir giremiom anaaaa bide baktim sayfa fazlaa ilerlememiss :)bebislerr firsat vermio dimi yaaa :) bide bisey daa yusufumu emziriom emzirdikten 5 on dk sonra boyle bogqzindA kalio gozlerini ayitlrip elleri cirpinio sizdede boylee bi durum soz konusu muu yoksa dr a gitcem

Oyy cok sevindim kuzum insana vok iyi geliyo ya. Nasil oldu senin bebis duzelebildi mi? Uff onlara bisey olmasin biz hasta olalim yaa
Aynen ya çok iyi geldi:)) Yok kuzum yok benim beyefendinin düzeleceği yok galiba öksürüğü dindi biraz antibiyotiği falan bıraktık ama bugün de herzamanki den fazla kustu yine başlamasa iyidir ya. Bitkisel şurubuna yine bugün devam ediyoruz. Burnu tıkalı aspiratörle açıyoruz bir şekilde :)) aynen ya onlar hasta olmasın da biz olalım zaten küçücük bedenleri var kıyamamm:KK43:

X