Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ya kizlar yaaas
Ben cok fenayim bole bogrumde tas gibi bisi var sanki inanilmaz bi basinc.ayva yemiste yutamamis gibi.hep boyleyim.cok zor nefed aliyom yutkunuyom.var mi bole olan??napcaz ki buna yaa?sut de ise yaramiyoo

Ya kizlar yaaas
Ben cok fenayim bole bogrumde tas gibi bisi var sanki inanilmaz bi basinc.ayva yemiste yutamamis gibi.hep boyleyim.cok zor nefed aliyom yutkunuyom.var mi bole olan??napcaz ki buna yaa?sut de ise yaramiyoo
ölee sertlik gibi olmayu benim.bende sade mide yanıyo,niye öle oldu acaba yediğin bişi mi dokundu dicem ama hep böle diyosunn alla alllaa

Ya kizlar yaaas

Cnm dönmusmuydu senin bebis? Kafasi hala yukaridaysa nefea zorlugu ondan olabiliyomus. Bide sen zaten hassassin her okudugundan psikolojik olarak etkilenmen daha yuksek. Cok olumsuz seyleri okuma.

An ıtıbarıyle bebişin ve kendi çantamı hazırladım .. Ohh be ufak tefek eksikleri var halledılmeyecek seyler değil ..darısı basınıza

Ohh gecmis olsun canimm. Bende yarin yapcam simdi annemle ablama geldim yarina kaldi kendime is cikarmazsam. Gerci bu gecede yapabilirim aniden uzanasim gelmezse

Cnm dönmusmuydu senin bebis? Kafasi hala yukaridaysa nefea zorlugu ondan olabiliyomus. Bide sen zaten hassassin her okudugundan psikolojik olarak etkilenmen daha yuksek. Cok olumsuz seyleri okuma.
Dondu kuzum.okumuyom kiz.var ya gorusmeden tanidin kiz benii
Tirsakk baharrrr

Gece sık sık fena sancılarım oldu doğuruyorum diye çok korktum bilmediğim bi hastanede bilmediğim doktorlarla olacak sandım da geçti ama
Sancılar 1 dk ya yakın sürüyordu ve araları baya sıktı
Yol mu yordu acaba canm ya nasılsın simdi

kızlar yaaa benimde bi derdim var,yaw bebek mi vuruyo başka bişi mi oluyo anlamıyorum böle birden çişimi yapacak gibi oluyom tutmasam gidecek yanii,oluyo mu sizede

Wallahi hepimizin oyle. Yaza hic anneleri gibi durmiciiiz walla fistik gibi olcaz
Ay inşallah mayısta kocisin kuzeninin düğünü var
benmkiyle kuzeni.hep kıyas halinde büyümüş şimdide gelinle beni kiyasliyor ihtiyar tayfa o yüzden eski halime dönüp sık olmam lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…