Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Yok kuzum ya baskidan dolayi reflu galiba.bende de yanma yok.hepimizde baska baska iste
Canım gaviskon falan işe yaramıyor mı
kızlar yaaa benimde bi derdim var,yaw bebek mi vuruyo başka bişi mi oluyo anlamıyorum böle birden çişimi yapacak gibi oluyom tutmasam gidecek yanii,oluyo mu sizede
Csnım dondü galiba senin Bebiş .. Ben hep öyleyım wc git azcık bişi
Sariligimiz var canim
Gecmiş olsun canım oluyormuş genelde dıyor herkes . Atlatırsınz bi an önce inşallah
Oynnatmaya az kaldi doktorum nerdeeeee vala yurtdisinda kongrede dogurmamam lazm cumaya kadar Biri beni dovse kendime gelsem Delirdim ayol cumaya ne kaldi
. Azcık kaldı sonra miniğin kollarında

Ayy dönse keşke canım yaaa. Yoksa ben dönücem baş üstü

Dilekkkk gaviscon sadece ysnma icin degil mi??kiz basinc resmen olcem ya arkadasa gittiydim acik cay ictim iyi geldi gibii

İyii geceler kızlar yalnız son sayfayi okuyu verdim :) bugün yoruldum yinee ama bebisimin cogu isi tamam :) bi tek ana kucagi pike takımı küvet takımı haaa bide bnm esofmanla ic çamaşırlarimm kaldı.. Ne cokk sey varmis daha yaaa ben bitti saniodum :) onlarda babamizii beklioo

Ama ama ama ama ama bana cuma dmeeyinnnnnnnnnnn essah delirdimm

simaycim inanki seni hic kiskanmiyoruz tzzzz hem mübarek gün hem sayili bir kac gün saka bir yana masAllah siradaki sensin anladikta senden sonra hangimizde sira? kim bilir belki yarin belki yarindanda yakin hihihi :)) hayirlisiyla kucagina al insAllah kuzucugnu

Canım reflu gibi dedim ya ondan dedim .. Refluden hamılelik oncesi clk cektım de iyi bari biraz daha ii olmuşsun
Sorcam bi doktora cok zorluyoo
Ohh bitmis say kuzum rahatlamisindir

aldikca eksikler cikiyor dimi hatirlatigin iyi oldu cnm aynen bizde küvet banyo takimini daha almadik aman önemli olanlar alindi digerlerinide doguncada aliriz insAllah, sehirden uzak degilizya, yani sende öylesindir eminim :)

. Ohhh ne guzel baya tamamlamışsınız hadi gözün Aydın tamamladıkca mutlu olur insan .. Hayatım boyunca evlilikte dahil en zevkli alışveriş bunlar

Kızlar bu gece bişi daha hallettim . Hanfendiye isimli cerceve yaptım .. Bunu belki hastane kapısına da asabilirim .. Nette gormustum örneğini , kapıya boydan boya güpürlü kurdele koyuyorlar .. Fikir olur belki , bu arada bebek çantası için olan keseleri de koyuyorum cok derli toplu oldu çantası .. Keselerden biri dogum sonrası hemşirelere vermek üzere hastane çıkışı var diğerlerinde , farklı takımları . Ne olur ne olmaz fazla kıyafet koydum ...

Eklentiler

• image.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 112
  • image.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 116
Seni bizim grubun becerikli annesis.ilan ediyorum ssupersin yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…