Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydinnnnn. Hepinizin masallahi var ya bizim kizlar cok fit. Hemencik vericez kilolari. Masallahimiz var. Bi gobekte benden :KK70:
Bu bebek benim nereme sigiyo ki:KK43: bu arada gobek cizgimde tamamdir. Oda gobegimin alti ve ustu olarak cikmis bulunmakta :KK53:
. Masallah canım bizim grubun kuzlarının maşallahı var

Ilk gobis show benden gelsinmn
Yerrim o gobisleri ben
birileri göbek show mu dedi :confused::confused:
senide yerimm polar pijamanida yerim bende de kalplisi vardi sabah hehe sicak tutuyim diye pisiyomm

Gece sık sık fena sancılarım oldu doğuruyorum diye çok korktum bilmediğim bi hastanede bilmediğim doktorlarla olacak sandım da geçti ama
Sancılar 1 dk ya yakın sürüyordu ve araları baya sıktı
aman dikkat et ve yolculk yapma bnece artik dun banaa da oldu ama yordum kendimi ondan

sağol bacımmm,şimdi normalde 36+1 im burda yarın 37. haftada diyecek anammmmmmm :confused::confused:
kusum aynenn 37 ye girdin buyuzden artilar varya zaten 37 ye ayak bastin hosgeldn aramiza bende senle sat olarak ayniyim bi kac gun var aramizda ama ultrasonda bir hafta daha ilerideyim yani bnde 38 haftama giriyorum anemmmm

Kizlarr anca yaziyorum..Rabb ime Binn şükür cennet kokulumu dün 19:40 da aldim kucagima... Hepinize güzel dikekleriniz dualariniz için tek tek tesekkur ederim...
Ayetel kursi okuyan okumayan herkesten Allah razi olsun...
Ama hala hastanedeyim
canım benim öncelikle çok geçmiş olsun, Bebeğinle upuzun sağlıklı huzurlu mutluluk dolu bir ömür geçirmeni dilerim. Darısı bizlerin başına bizlerde sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah...

Kizlarr anca yaziyorum..Rabb ime Binn şükür cennet kokulumu dün 19:40 da aldim kucagima... Hepinize güzel dikekleriniz dualariniz için tek tek tesekkur ederim...
Ayetel kursi okuyan okumayan herkesten Allah razi olsun...
Ama hala hastanedeyim
canım benim öncelikle çok geçmiş olsun, Bebeğinle upuzun sağlıklı huzurlu mutluluk dolu bir ömür geçirmeni dilerim. Darısı bizlerin başına bizlerde sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah...

Yerrim o gobisleri ben
senide yerimm polar pijamanida yerim bende de kalplisi vardi sabah hehe sicak tutuyim diye pisiyomm

aman dikkat et ve yolculk yapma bnece artik dun banaa da oldu ama yordum kendimi ondan

kusum aynenn 37 ye girdin buyuzden artilar varya zaten 37 ye ayak bastin hosgeldn aramiza bende senle sat olarak ayniyim bi kac gun var aramizda ama ultrasonda bir hafta daha ilerideyim yani bnde 38 haftama giriyorum anemmmm
Safak 4:KK53:

Yerrim o gobisleri ben

bende evde sıcak tutuyo diye giyiiyom benim ateşler genelde gece yatakda geliyo yaaa :confused: anammm çok az kaldı çokk

An ıtıbarıyle bebişin ve kendi çantamı hazırladım .. Ohh be ufak tefek eksikleri var halledılmeyecek seyler değil ..darısı basınıza :KK70:

X