Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar yaaa benimde bi derdim var,yaw bebek mi vuruyo başka bişi mi oluyo anlamıyorum böle birden çişimi yapacak gibi oluyom tutmasam gidecek yanii,oluyo mu sizede :KK9:

Senin kesin döndü. Insallahhh. Boyle kukuna bicak gibi saplaniyo dimi?

Yol mu yordu acaba canm ya nasılsın simdi
Şimdi daha iyiyim ara ara belime vuruyo ama sün geceki doğum sancısı gibiydi hai diyorlar ya 1 saat boyunca 5 dkda bir 1 dk sancı varsa doğum başlıyor die yarım saat boyunca 3-4 dkda bir 30-40 sn süren sancım vardı çok benzettim doğum sancısına ama şimdi yok iyiyim

Kizlar hastanedeyiz yine ya offf Allah im sen hayra çıkar! Dualariniza ihtiyacimiz var sariliğimiz var yatcaz hastanede! Dualarda bizi unutmayın çabucak geliriz evimize inşallah: (

kızlar yaaa benimde bi derdim var,yaw bebek mi vuruyo başka bişi mi oluyo anlamıyorum böle birden çişimi yapacak gibi oluyom tutmasam gidecek yanii,oluyo mu sizede :KK9:
Bende de oluyo kuzum hep bi çişim var yeni yapmış oluyorum ama dediğin gibi tutmasam altıma yapacak gibi oluyor hatta arada tutamıyorum gidiyo o_O

Kizlar hastanedeyiz yine ya offf Allah im sen hayra çıkar! Dualariniza ihtiyacimiz var sariliğimiz var yatcaz hastanede! Dualarda bizi unutmayın çabucak geliriz evimize inşallah: (

Oyy Allahim.sifa versin kuzum. Atlaticak merak etme

bende evde sıcak tutuyo diye giyiiyom benim ateşler genelde gece yatakda geliyo yaaa :confused: anammm çok az kaldı çokk
Bende yaniyorum sonduren yok hahaha kocis korkuyo gelme gelmee ustume dogurcan diyee az kaldiikizzz
Ben ağdaya geldim. Hakkinizi helal edin:KK17::KK61:

sihhatler olsun bacim :KK48:
En zoru bitti canim benim kizim da olmustu herr cokta olur atlaticak kuzun ins annes i azcik guneslensin yavrucak

Oynnatmaya az kaldi doktorum nerdeeeee vala yurtdisinda kongrede dogurmamam lazm cumaya kadar :mad::KK67: Biri beni dovse kendime gelsem :rolleyes: Delirdim ayol cumaya ne kaldi

Yalniz diiilsin :KK66: cok baskidan apar topar gidiom cok cis yapjam saniom ama normal ;(

Oynnatmaya az kaldi doktorum nerdeeeee vala yurtdisinda kongrede dogurmamam lazm cumaya kadar :mad::KK67: Biri beni dovse kendime gelsem :rolleyes: Delirdim ayol cumaya ne kaldi

Hehehhe sen cuma dogurup kucagina alcan biz got kdr ekranda gorduk diye sevincez:KK12:

X