Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydinnnnn. Hepinizin masallahi var ya bizim kizlar cok fit. Hemencik vericez kilolari. Masallahimiz var. Bi gobekte benden
Bu bebek benim nereme sigiyo ki bu arada gobek cizgimde tamamdir. Oda gobegimin alti ve ustu olarak cikmis bulunmakta

Eklentiler

• 2014-11-17 12.32.03.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 46
Gunaydinnnnn. Hepinizin masallahi var ya bizim kizlar cok fit. Hemencik vericez kilolari. Masallahimiz var. Bi gobekte benden
Bu bebek benim nereme sigiyo ki bu arada gobek cizgimde tamamdir. Oda gobegimin alti ve ustu olarak cikmis bulunmakta
günaydınn uykucu şirin
kızım hanii senin göbişinnn birde şiştim diyoo

Kuzum sen de kucumengillerdensinnn:)

Aaa terbiyesizz bavulunumu hazirladin hani ocagi beklicektin Bende bgn hazirliyim bari insallah kendime baska is cikarmazsam.

@FITIFITICAN canim dikkat et sanci dklari tut.

evett dün sıkıntıdan dolap yerleştirdim,çantaları hazırladımm,kız duygu sana 1 çantaya sığar dedim sığmadı yaa

Hehehheh ben bosuna mi buyuk cantayi yikicam dedimde sen gene sallicak bisi buldun demistin ufak tefek gorunuyo ama baya yer kapliyo sipanin esyalari.

Hehehheh ben bosuna mi buyuk cantayi yikicam dedimde sen gene sallicak bisi buldun demistin ufak tefek gorunuyo ama baya yer kapliyo sipanin esyalari.
özellikle kalın battaniye çantanın yarısından çoğunu kapladı,kendime de ayrı çanta hazırladımm.

ahh ahha gaz durumu bende yoktu yeni yeni başlıyoo birde zurna bulalım sanaa

Sende de varsa gaz problemi zurna olarak alabilirim seni
kiz salata bile gaz yapiyo ya. Bi ilk zamanlarda cok sikinti cektim ama sadece erik yiyemiyodum erik cok gaz yapiyodu. Bide simdi. Ama mide yanmam yok cok sukur benim mide bolgesi baya boş. Bu bebek nereye sigiyo yaaa

özellikle kalın battaniye çantanın yarısından çoğunu kapladı,kendime de ayrı çanta hazırladımm.

Bende oyle yapcam bakalim 1 kalin battaniye 1 kundan battaniyem var beyaz cok cici bide polar battaniyeyi koycam yeter. 2 3 takim koyarim. Agiz silme mendilinden koyarim islak mendil pecete bitti gitti

heheheh zurnacıı benimde en ufak bişeyde mide yanıyoo,annem elma getirmişti ondan bi tane yiyom rahatlıyo midem yaa

Bende oyle yapcam bakalim 1 kalin battaniye 1 kundan battaniyem var beyaz cok cici bide polar battaniyeyi koycam yeter. 2 3 takim koyarim. Agiz silme mendilinden koyarim islak mendil pecete bitti gitti
aynen bişilerr bişilerrr.... çantada hazır diye gelmesin sonra bu bebişlerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…