Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ayyy ne bileyimm bizimm topik dekiler ben basi cekmek uzere azmisizzz kizlarrr guldum yaa bizde yok dr git falan dieceksiniz diee bekledimm ama bizim bebislerin masallahi var Rabbimiz korusunn nazar degmesin hepicigimizee:)

Ne doktoru kız bunun için doktora mı gidilir. Millet yokluğundan gider biz fazlalığından mı gidicez :) Tövbe tövbe

Ne doktoru kız bunun için doktora mı gidilir. Millet yokluğundan gider biz fazlalığından mı gidicez :) Tövbe tövbe

Yada doktora ne dicez hormonlar arttı mı dicez 😄😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayyy kiz tamamda bebis etkilenir die dr gidin dersiniz zannettim ama artik merakim kalmadi sagolunn:) gercektee cogu kadin bu sorun yuzune dr gidio Rabbimiz yardim etdin onlara bizede cok sukur ne guzel fazla fazlaa:)

ayyy kiz tamamda bebis etkilenir die dr gidin dersiniz zannettim ama artik merakim kalmadi sagolunn:) gercektee cogu kadin bu sorun yuzune dr gidio Rabbimiz yardim etdin onlara bizede cok sukur ne guzel fazla fazlaa:)

ya evet fazla fazla. allah yardımcıları olsun onların. Zor bir durum.

merhaba arkadaşlar bende epeydir bu sayfayı takip ediyordum üye değildim yeni katıldım aranıza bende 12+2 haftalık hamileyim :) bugün ikili test için gittik 10 gün sonra alıcaz sonuçları her şey iyi dedi doktor inşallah test sonuçlarıda güzel çıkar :)

inss cnmm hoss geldiinn bebisinlee Rabbimiz korusun ins meleklerimizii

günaydınnn yok yaa yiyemedim ki fazla,kilo alacağıma veriyorum sanki,şişkinlik oldu,bağırsaklardan galibaa

evett bndede oylee oluo oylee olduguu zamann millett ooo meltem karnindaa buyumus diolar. cnm bende yemekk yiyolemiyorumm halaa ayni kilom :sly:

Günaydın şekerler😀😀

günaydın anneler nasılsınız?
dün aile hekimliğine kaydımı yaptırmak için gittim ve çok memnun oldum
oradaki hemşire o kadar tatlıydı ki uzun uzun konuştuk daha doğrusu o anlattı ben dinledim belki siz bunları biliyorsunuzdur ama yinede paylaşmak istedim.

Günaydın şekerler😀😀

gunaydinn canimm :)

gunaydinn cnm evet bizim ailee hekimide cok ilgilendii cok ilgii gosteriolarr hamileyimm dee yeter

Valla özel doktordan daha ilgili davranıyolar ilgileniyolar bence.benim randevumun oldugu gun iki kere aradılar gelıyomusunuz nasılsınız falan diye.bende cok memnun kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…