Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kesinlikle katılıyorum sana. ama bilemedim işte bide evle hastane arası 45 dk falan şimdi yakınımda bi doktora gitmek mi yoksa uzak olan mı sonuçta bunun ileriki safhalarıda var Allah korusun her sancıda ağrıda yada riskli bişi olduğunda gidebilir miyim yetişebilir miyim onun endişesi var içimde zaten bahar hastanesi 3.doktorumdu artık birine karar vermem gerekiyor

ayyy güldüm yaaa şeyken şey oldu sonra şey oldu,doktor da tamam daha şeyetmeyin mi dedi çok şeker yaa

cnm bnmki 11 haftalikti dun masallahh 4.8 olmustuu:)

maşallah canım benim doktorda çok güzel görünüyor herşeyi dedi ormurgasından kaburgasına kadar herşeyini gösterdi ama cinsiyeti söylemedi. tahmin etsek dedim onada yanlış olur bi dahakine dedi salladı yani beni :))

Doktor seçimi en sıkıntılı konu zaten. Ama uzaklık benim açımdan problem oldu açıkçası. Birde Sühendan hanımın bilgisine çok güveniyorum. Yılların doktoru ve ablamın 2 çocuğunu o doğurttu :) İlk etapta Allah korusun düşük tehdidi falan olursa ona güvenim sonsuz o konuda o yüzden ilk onu tercih ettim. Tabi ilk önce Allah'a. Ama çok şükür hiç olmadı. Sorunsuz geçiyor. Uzaklık ve sühendan'ı 2-3 saat beklemek zor geldi artık. Diğer doktorlardan niye vazgeçtin onlar kimlerdi.

bilmiorumm kii int oyle yazio kac gunden beri karistiriorumm:) afam icin kotu olurr ama bizimki ortalamanin uzeri oldugu icin korktum ama bnm gibi olanlarda varmiss

yok canım da denge hormanlar değişiyo herkesde bi değişik gösteriyo kendini demek, bizede bu yön denk gelmiş

bnmki de bi ayy sonra bnm dr bizim cinsiyette ozamann belli olurr ins Rabbimizz bagislasin korusun bebislerii:)

yok canım da denge hormanlar değişiyo herkesde bi değişik gösteriyo kendini demek, bizede bu yön denk gelmiş

ayyy ne bileyimm bizimm topik dekiler ben basi cekmek uzere azmisizzz kizlarrr guldum yaa bizde yok dr git falan dieceksiniz diee bekledimm ama bizim bebislerin masallahi var Rabbimiz korusunn nazar degmesin hepicigimizee:)

ayyy ne bileyimm bizimm topik dekiler ben basi cekmek uzere azmisizzz kizlarrr guldum yaa bizde yok dr git falan dieceksiniz diee bekledimm ama bizim bebislerin masallahi var Rabbimiz korusunn nazar degmesin hepicigimizee:)

aynen meğer herkesde aynı dert varmış,sen başı çektin aminn canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…