Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Haha inanmıyorum :KK52: Hepimiz aynı dertten muzdaripmişiz de haberimiz yokmuş. :KK17:

hiihh ismine de ogrendimm betulumm vallahii nasil utana utana yazdimm ama demek hepimiz ayniyizz dr da bayann ne guzel bi tane bayan dr denk gelmedim neyse biraz merakim gitti :) ck sagolun cvp lariniz icin

Aynen mahrem konular olunca çok anlatılamıyor :) Benim bir keresinde ilişki sonrası kanamam olmuştu doktoru aradım söylicem söyliyemiyorum. Benim kanamam oldu şey şey şeyden sonra diye kekeleyip durmuştum valla. :KK1:

Benimde arkadaşım Bahar'a gidiyordu. Hangi doktor tam bilmiyorum ama doktor herşey yolunda dedi. Ailesinin yanına İstanbul'a gitmek için izin verdi doktoru 6-7 aylık falandı. İstanbul'da erken doğum oldu. Benim güvenim yok Bahar'a. Gerçi doktordan doktora değişiyor. Ama o hastaneye ben ısınamadım nedense. Doktorla anlaşabilmek en önemlisi o bence.

kesinlikle katılıyorum sana. ama bilemedim işte bide evle hastane arası 45 dk falan şimdi yakınımda bi doktora gitmek mi yoksa uzak olan mı sonuçta bunun ileriki safhalarıda var Allah korusun her sancıda ağrıda yada riskli bişi olduğunda gidebilir miyim yetişebilir miyim onun endişesi var içimde zaten bahar hastanesi 3.doktorumdu artık birine karar vermem gerekiyor:KK76:

Aynen mahrem konular olunca çok anlatılamıyor :) Benim bir keresinde ilişki sonrası kanamam olmuştu doktoru aradım söylicem söyliyemiyorum. Benim kanamam oldu şey şey şeyden sonra diye kekeleyip durmuştum valla. :KK1:

:):) ayy Rabbimizz korusun yaa.. ne yapalim bebisler babalarina karsi kiskirtioo bizlerrii:KK70: benim dr erkek bn hic bisey diemiorum dun bitlikteligin zarari varmi dedim tek oda 8. aya kadar serbest dedii e ne bilsinn bn boyleyim dert anlatamiorum ki:)

ayyy güldüm yaaa :KK1: şeyken şey oldu sonra şey oldu,doktor da tamam daha şeyetmeyin mi dedi :KK1: çok şeker yaa

cnm bnmki 11 haftalikti dun masallahh 4.8 olmustuu:)

maşallah canım benim:KK49: doktorda çok güzel görünüyor herşeyi dedi ormurgasından kaburgasına kadar herşeyini gösterdi ama cinsiyeti söylemedi. tahmin etsek dedim onada yanlış olur bi dahakine dedi salladı yani beni :))

kesinlikle katılıyorum sana. ama bilemedim işte bide evle hastane arası 45 dk falan şimdi yakınımda bi doktora gitmek mi yoksa uzak olan mı sonuçta bunun ileriki safhalarıda var Allah korusun her sancıda ağrıda yada riskli bişi olduğunda gidebilir miyim yetişebilir miyim onun endişesi var içimde zaten bahar hastanesi 3.doktorumdu artık birine karar vermem gerekiyor:KK76:

Doktor seçimi en sıkıntılı konu zaten. Ama uzaklık benim açımdan problem oldu açıkçası. Birde Sühendan hanımın bilgisine çok güveniyorum. Yılların doktoru ve ablamın 2 çocuğunu o doğurttu :) İlk etapta Allah korusun düşük tehdidi falan olursa ona güvenim sonsuz o konuda o yüzden ilk onu tercih ettim. Tabi ilk önce Allah'a. Ama çok şükür hiç olmadı. Sorunsuz geçiyor. Uzaklık ve sühendan'ı 2-3 saat beklemek zor geldi artık. Diğer doktorlardan niye vazgeçtin onlar kimlerdi.

bilmiorumm kii int oyle yazio kac gunden beri karistiriorumm:) afam icin kotu olurr ama bizimki ortalamanin uzeri oldugu icin korktum ama bnm gibi olanlarda varmiss:KK70:

yok canım da denge hormanlar değişiyo herkesde bi değişik gösteriyo kendini demek, bizede bu yön denk gelmiş:KK1:

ama sende haklısın :)) ne denebilirki yada nasıl anlatılır :)) peki sonrası önemli yani doktor ne dedi ne önerdi kanamaya karşılık sana? herkesde sorun aynı :)) benim doktor bebiş biraz aşağıda o yüzden bi süre yasak dedi eşimde süre ne zaman bitecek diye sorup duruyor 3 ay olduk artık biitmiş midir ki ? :KK1: :KK1: :KK1:

maşallah canım benim:KK49: doktorda çok güzel görünüyor herşeyi dedi ormurgasından kaburgasına kadar herşeyini gösterdi ama cinsiyeti söylemedi. tahmin etsek dedim onada yanlış olur bi dahakine dedi salladı yani beni :))

bnmki de bi ayy sonra bnm dr bizim cinsiyette ozamann belli olurr ins Rabbimizz bagislasin korusun bebislerii:)

ama sende haklısın :)) ne denebilirki yada nasıl anlatılır :)) peki sonrası önemli yani doktor ne dedi ne önerdi kanamaya karşılık sana? herkesde sorun aynı :)) benim doktor bebiş biraz aşağıda o yüzden bi süre yasak dedi eşimde süre ne zaman bitecek diye sorup duruyor 3 ay olduk artık biitmiş midir ki ? :KK1: :KK1: :KK1:

Zaten önceden söylemişti. Kanaman olduğu gibi 200 mg Progestan iç, yat diye. Hemen içip yattım. Gece 1 de kanama olunca. Sabah aradım. Zaten a anlık bişeydi. Hemen durdu. Durduğunu söyledim. Ağrın oldumu dedi. Hayır dedim. O zaman korkma bebek hemen öyle düşmez dedi. Kasıkta ağrı olursa, ya da kanaman olursa hemen gel dedi. Çok şükür olmadıda.

Beceremicem şu forum işini kendimden alıntılamış gibi olmuşum :)

yok canım da denge hormanlar değişiyo herkesde bi değişik gösteriyo kendini demek, bizede bu yön denk gelmiş:KK1:

ayyy ne bileyimm bizimm topik dekiler ben basi cekmek uzere azmisizzz :KK70::KK70: kizlarrr guldum yaa bizde yok dr git falan dieceksiniz diee bekledimm ama bizim bebislerin masallahi var Rabbimiz korusunn nazar degmesin hepicigimizee:)

eee dr ne zaman olacigini soylerdi cnm

ayyy ne bileyimm bizimm topik dekiler ben basi cekmek uzere azmisizzz :KK70::KK70: kizlarrr guldum yaa bizde yok dr git falan dieceksiniz diee bekledimm ama bizim bebislerin masallahi var Rabbimiz korusunn nazar degmesin hepicigimizee:)

aynen meğer herkesde aynı dert varmış,sen başı çektin :KK1::KK1: aminn canımm :nazar::nazar::nazar:

Zaten önceden söylemişti. Kanaman olduğu gibi 200 mg Progestan iç, yat diye. Hemen içip yattım. Gece 1 de kanama olunca. Sabah aradım. Zaten a anlık bişeydi. Hemen durdu. Durduğunu söyledim. Ağrın oldumu dedi. Hayır dedim. O zaman korkma bebek hemen öyle düşmez dedi. Kasıkta ağrı olursa, ya da kanaman olursa hemen gel dedi. Çok şükür olmadıda.

cok sukur cnm bnm Rabbimiz acilarini vetmedin bebislerinn amma diodum simdi kizlar dr git falAn diecekler ama demek olabiliomuss:KK66:

X