Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar benım sabah karnımın sol tarafında cok agrım vardı.sankı beben oraya oturdu😃 kasıldım resmen.şimdi gectı şükür. Sizede oluyomu boyle. İlk defa oldu banada

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bndede cnm bagirsaklarimda bi kramp gibi ari oldu sonra asagi indiu amaa gecti cok sukurr oluo arada boyle kizz arada bebisinizi his ediomusunuzz

bndede cnm bagirsaklarimda bi kramp gibi ari oldu sonra asagi indiu amaa gecti cok sukurr oluo arada boyle kizz arada bebisinizi his ediomusunuzz

Ben hissettmiyırum ama karnmda saga sola gttgnde ordakı baskıyle ne tarafta oldugunu hissedıyorum.kımıldamasını hissetmıyorum malesef

Ben hissettmiyırum ama karnmda saga sola gttgnde ordakı baskıyle ne tarafta oldugunu hissedıyorum.kımıldamasını hissetmıyorum malesef

bnde hissetmiorumm ama arada kalp atisii gibii oluoo karnimm nazar:) boylee tiktik oluoo sendede baski uyguluo o zamann annesii bebislerimizz buyuyo artik:) ins 4 aydan sonra hissedicezz Rabbimizin izniylee:)

Hoşgeldin. Hayırlı olsun bebeğin.
günaydınnn yok yaa yiyemedim ki fazla,kilo alacağıma veriyorum sanki,şişkinlik oldu,bağırsaklardan galibaa
Valla bebişi öğrendiğimden beri hep şişkinliğim var. Ama dıştan belli değil içten şişiyom ben :) Gaz var gibi hissediyorum midemde. Gergin mi gergin dokunsan pomm diye patlıcam sanki arada geçiyor arada gene geliyor. Şu son iki gündür yine böyleyim. Maden suyu içmeye çalışıyorum hergün. İşe yarıyor hem faydalı da. Sende iç canım belki sanada yarar.
Evet çok ilgililer.
Bana hiç olmuyor. Bende mi anormallik var :18: Geçmesine sevindim. Bazılarının erkenden kasılmaları bile başlayabiliyormuş. Allah'a emanetiz bizde bebişlerimizde.

bnde hissetmiorumm ama arada kalp atisii gibii oluoo karnimm nazar:) boylee tiktik oluoo sendede baski uyguluo o zamann annesii bebislerimizz buyuyo artik:) ins 4 aydan sonra hissedicezz Rabbimizin izniylee:)

İnş canımya.eşim kımıldatmak için her akşam karnıma yapmadıgını bırakmıyo.konusuyo sarkı soyluyo seviyo.biraz çatlak bi kocam varda😜😜😜😜

hemşirenin tavsiyelerini dinlerken gözlerim doldu hemen uygulamaya başlamak istedim
8. aya kadar bir hareket belirle ve hergün o hareketi aralıklarla yap dedi örn: karnının sol tarafına hafifçe 2 kez vur bunu yaparken yüksek sesle seni seviyorum de
8. ayda sen yüksek sesle seni seviyorum dediğinde vurduğun yerden her zaman olmasada sana tepki verecektir dedi

devamlı konuş dedi o zaman konuşması daha güzel olur dedi

belli bir melodi belirle dedi bu mozartta olabilir ney sesi de olabilir dedi onu da düzenli olarak doğuma kadar dinlet dedi doğum yaptığında çok ağladığı zamanlarda o belirlediğin sesi dinlettiğinde kendisini anne karnında zannedip sakinleyip susacaktır dedi

Aa cok guzelmiş ya bende yapim bunlarıı.baska bişey dedimi

heehhe senin organları sıkıştırıyodur içerden aynen gaz var gibi oluyo... maden suyu da sade içimiyorum ki limon sıkıp içine öyle içeyim o zaman,sağol canımm

ayyy çok güzel yaaa bizde yapalımm bakalımm :)

Ya annişler benim doktorumda konuş bebişle diyo ama bazen konuşucak hiç bişey gelmiyo aklıma.yani sabrsızlıkla onu bekledgm dışında.bazen bi kelime edemiyorum.enteresan ama muabbet etmek istıyorum aklıma bişey gelmiyo😃😃

hehehhe :) birde cinsiyeti bilsek o zaman belki gelir en azından oğlum kızım deriz ama cinsiyette bilmioz dahaa

hehehhe :) birde cinsiyeti bilsek o zaman belki gelir en azından oğlum kızım deriz ama cinsiyette bilmioz dahaa

Aynen yani hep aynı şeyler geliyo aklıma farklı ben ne konışım minnacık bebişle.😀😀😀

Aynen yani hep aynı şeyler geliyo aklıma farklı ben ne konışım minnacık bebişle.😀😀😀

onu düşündüğünü,onu beklediğini,doğduğunda neler olacağını,şimdiki duygularını,neler hissettiğini anlat,ben sürekli değil ama arada sanki beni duyuyomuş gibi sohbet ediom

Aa cok guzelmiş ya bende yapim bunlarıı.baska bişey dedimi

söyledi ama ben konulara cevap yazmakta hala problem yaşadığım için sadece okumakla yetiniyorum çoğu zaman

bazen dakikalarca meleğimi hissedebilir miyim diye elimi karnıma koyup kendimi dinliyorum

vücut sağlığı için enbiya suresini oku, yüz güzelliği için yusuf suresini oku, sesli yasin suresini oku dedi

doğa sevgisi için vivaldi dinlet dedi

heehhe senin organları sıkıştırıyodur içerden aynen gaz var gibi oluyo... maden suyu da sade içimiyorum ki limon sıkıp içine öyle içeyim o zaman,sağol canımm

Bilmiyorum valla yapıyo bişeyler :) Bende içemiyordum ama meyveli olanlarda da vitamin mineral yok diyorlar. Faydası yok sadece serinletir diyorlar. Madem faydası olsun diye içmeye başladım valla sade sade :) Sonradan sıkılan limonun mineral değerlerini değiştirmediğini biliyorum. Öyle iç. Beni rahatlatıyor. Hatta birazdan yine içiçem. Yemeği fazla kaçırmadımda ama neden şişiyoz bilmiyom valla :):)

Valla yeri geliyor babasını bile şikayet ediyorum. Özelliklede beniz kızdırdığı zaman genellikle eşimde yanımda olur. Çocuğun aklını doldurma boş şeylerle diye kızar :) Biz çok konuşuyoruz. Herşeyi anlatıyorum valla. Ama bizi duymaya başlamadı daha galiba. Yada duymaya başladılar mı ?

şişmeye çok meyilliyiz demekki iç iç soda gerççekten rahatlatıyo insanıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…