Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

teşekkür ederim kızlarr,daha yeni geldim evee çok yoruldum yaa belimin ağrısı bacağıma vuruyo basamıyom üstüne allahtan çoğu bitti temizliğin,ablam olmasa ne yapardımm :KK16::KK16::KK16:

cnm yatt dinlenn artik annesii bebiss dee yorulurr uzan yataginaa misil misil bebisinle dinlenn:)

48 Kilocukmusun:) ne güzel ya ben şimdi zaten 67'yim:KK43: boy olmasa patates gibi görüncem :26: inşallah kilo almam bebişim alır benimde :KK20: :KK56:

48 kilo en iyi halimdi zaten hep 45 lerde geziyodum ben :KK43:( ben biraz da kendime alsam iyi olacak ama bakalım artık nasip :) senin de bundan sona hepsi bebeğe gider inşallah :KK3: gerçi bebekler sağlıklı olsunda gerisi önemli değil :)))

canim benim suan hic bir sözüm seni teseli etmez biliyorum cünkü bende ayni seyi yasadim :KK43: bebegimin gelisimi haftasina göre cok gerideydi ve sonra kalp atislari durunca aldilar, banada mol gebelik olabilir dediler ama patoloji sonucunda bile kesin bir tehsiz yoktu :KK43: doktor üc ay sora tekrar deneyin dedi, baska bir doktorda bir adet kanamasi olduktan sonra dene dedi, hamileligin basinda oldugmuz icin 6ay bir yila gerek yok! bak elhamdulillah bende simdi hamileyim ve bir yil beklemedim

Benimkinde direk parsiyel mol gebelik cikti ama bilmiyorum erken yaparsak kötü olur diye korkuyorum. Seninki kac haftalik oldu.Allah bagislasin inşallah canim

Benimkinde direk parsiyel mol gebelik cikti ama bilmiyorum erken yaparsak kötü olur diye korkuyorum. Seninki kac haftalik oldu.Allah bagislasin inşallah canim

Allah razi olsun canim cümlemizinkini insAllah Rabbim bagislasin.

sen yinede 3aydan fazla bekleme, onun tutmasi bile sürücek sonucta ;( Benimki yaklasik 10haftalikken aldilar ama gelisimine göre 6-7 haftalardaydi bebis :KK43: hala ultrasyon resimini sakliyorum :KK43:

simdiki hamileligimden öncede sogan kürü yaptim, ultrasyonda doktora baktirdim hersey yollundami diye. doktor tibbi bir engel yok deneyin dedi, öyle denedik. Korku oluyor onu atlatman sürüyor, ben simdi bile hala endiseliyim, bebek cicilerine bakmaya korkuyorum :KK43: sen üc ay gecsin, ultrasyonda baktir, negativ birsey cikmazsa deneyin yine

Kızlar ciddenn kilolar ne alemde ben 2 kilo aldm bi gün 2 bi gün 1 kilo fark çıkıo szde durumlar nasıll 🐣🐣

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet benimde 3. ayım bitiyor bugün bende 1- 1,5 kilo fark atmış durumdayım :) sanırım normal şuan için

Merhaba annişler bende aranıza yeni katıldım😃

Tesekkür ederimm😃😃

X