Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

valaa şimdi yemek gelio onu bekliyorum sen neler yapıyosunnn

bende bugun tahlil sonuclarimi aldim dr tertemiz dedi kan gurubumu bilmiodum onuda ogrendim ck sukur uyusmazlikda yok asil haberi onumuzdeki ayin onuna alcam bebis o zaman 12 haftayii bitirioo teyzesi:) bende de hic istah yok

bende bugun tahlil sonuclarimi aldim dr tertemiz dedi kan gurubumu bilmiodum onuda ogrendim ck sukur uyusmazlikda yok asil haberi onumuzdeki ayin onuna alcam bebis o zaman 12 haftayii bitirioo teyzesi:) bende de hic istah yok

çok güzellll istediğin güzel haberlerle gelirsin inş. :KK16: amann getirdide ne oldu az yedim hem benim tabağıda o silip süpürdü :KK1::KK1::KK1:

merakla yarini bekliyorum cnm :)

kiz 80tl teste ne gerek, onun ultrasonda bamyasini yada pismaniyesini görmek daha heycanli daha mutlu edici bence :) bu pet olayi sadece meraktan hani ultrason girdigmizdeki sonucla ayni cikaakmi diye :)

ne güzel söyledin oyle :):)bence de ultrasonda görmek daha güzel olur. ayrıca bu cinsiyet testi tutmama ihtimali tutma ihtimaliyle aynı. yapanların yorumlarından bıliyorum. evet herkes cok merak ediyor bebeğinin cinsiyetini bende aynı şekilde haftaya persembe ıkılı test ıcın ozel bır hastaneye gıdıcem 12 +4 olucak bebegım ınsallah. bir umut cinsiyeti öğenirmıyım diye dusunmuyor değilim:):)

ne güzel söyledin oyle :):)bence de ultrasonda görmek daha güzel olur. ayrıca bu cinsiyet testi tutmama ihtimali tutma ihtimaliyle aynı. yapanların yorumlarından bıliyorum. evet herkes cok merak ediyor bebeğinin cinsiyetini bende aynı şekilde haftaya persembe ıkılı test ıcın ozel bır hastaneye gıdıcem 12 +4 olucak bebegım ınsallah. bir umut cinsiyeti öğenirmıyım diye dusunmuyor değilim:):)

dimi yani :) heycanla ultasonda bebise bakarak, doktor surasi iste pipisi diyip bak hareket ediyor zipliyor fln ayri bir heycani mutlulugu var :)

o testlerde hep para tuzagi ztn :KK43:

ay hadi hayirlisiyla ögrenirsin insAllah ikili teste cinsiyetini, bak kizsa eger kesin vericekleri cvp daha görünmüyor erken fln olucak, erkekse ztn pipisi görünüyor ve doktor bilmem yüzde kac erkek diyor :) kötü bi ihtimal bacaklarini kapatip uyuyorsa fln gercektende göstermiyormus o zaman bebis kendisini :KK43: sen ultrasona girmeden tatli birsey ye, mutluluk hormonu tavan yapsin, bebiste kipir kipir olsun :KK66:

çok güzellll istediğin güzel haberlerle gelirsin inş. :KK16: amann getirdide ne oldu az yedim hem benim tabağıda o silip süpürdü :KK1::KK1::KK1:

masallahh:) kocaya cnm bu aralarr istemioruz yemek bebislerimiz sıkı sıkı tutunsunlar onumuzdeki aylarda acisini cikaririzz:)

ben bugün yokumm buralardaa taşınacağım evi temzilemeye gidicezzz :KK52::KK76: iş güç beni beklerrr pöfff :KK1:

aynenn örgütlenmek lazımm, bi bebişi dünyaya getirmenin zorluklarını onlarda öğrenmelii :KK1::KK1::KK1:

ben bugün yokumm buralardaa taşınacağım evi temzilemeye gidicezzz :KK52::KK76: iş güç beni beklerrr pöfff :KK1:

evet canimm:) bu arada kolay gelsinn ev tasiyipp duzmek miii:sly: seni iyi anliorumm Yinede kendini fazla yormaa

kolay gelsin uyuzcan kendini fazla yorma
Kizlar ben malesef aranızdan ayriliyorum..bebegin kalbi durdu kurtajla aldilar ve patoloji sonucu parsiyel mol gebelik cikti..uzum gebeligi denen gebelikmis..simdi 1yil cocuk yapmam yasaklandi..Allah kimseye yasatmasin boyle sonlar.. Allahim hepinizin bebegini bagislasin sizlere..Sağlıklı bir hamilelik, saglikli bir dogum, saglikli evlatlariniz olsun inşallah. .

Kizlar ben malesef aranızdan ayriliyorum..bebegin kalbi durdu kurtajla aldilar ve patoloji sonucu parsiyel mol gebelik cikti..uzum gebeligi denen gebelikmis..simdi 1yil cocuk yapmam yasaklandi..Allah kimseye yasatmasin boyle sonlar.. Allahim hepinizin bebegini bagislasin sizlere..Sağlıklı bir hamilelik, saglikli bir dogum, saglikli evlatlariniz olsun inşallah. .

Canim cok üzüldüm büyük gecmis olsun, sakin kendini harap etme, vardir bundada bir hayir. Mol gebelik deseler bile sen iyce arastir, kalp atisi yokmuydu hic? 6ay bekle sonra yine deneyin insAllah, habersiz birakma bizi cnm :KK43:

Canim cok üzüldüm büyük gecmis olsun, sakin kendini harap etme, vardir bundada bir hayir. Mol gebelik deseler bile sen iyce arastir, kalp atisi yokmuydu hic? 6ay bekle sonra yine deneyin insAllah, habersiz birakma bizi cnm :KK43:

Kalp atisi vardi ama durdugu icin kurtajla aldilar. .patoloji sonucu gelene kadar haberimiz yoktu sonuc oyle cikti 1yil yapma dedi drun biri.digeride 6ay dedi..beklicem bakalim betahcg sifir olmaliymis

Kalp atisi vardi ama durdugu icin kurtajla aldilar. .patoloji sonucu gelene kadar haberimiz yoktu sonuc oyle cikti 1yil yapma dedi drun biri.digeride 6ay dedi..beklicem bakalim betahcg sifir olmaliymis

canim benim suan hic bir sözüm seni teseli etmez biliyorum cünkü bende ayni seyi yasadim :KK43: bebegimin gelisimi haftasina göre cok gerideydi ve sonra kalp atislari durunca aldilar, banada mol gebelik olabilir dediler ama patoloji sonucunda bile kesin bir tehsiz yoktu :KK43: doktor üc ay sora tekrar deneyin dedi, baska bir doktorda bir adet kanamasi olduktan sonra dene dedi, hamileligin basinda oldugmuz icin 6ay bir yila gerek yok! bak elhamdulillah bende simdi hamileyim ve bir yil beklemedim

X