Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

canım ev sıfır daha kimse oturmamış gittik sildik kuruyunca bak yine tozlu gibi yaa.. 1-2 kere daha silinecek güzelce..şimdilik sadece temzilik yapıldı,tabi wc vw banyo duruyo..onlar basit iş bakalım bir iki gün sonra yine gidip devam temizliği haftaya kadar geçeriz herhaldee..

hmm canm kendini yormaa ev tasimasii cok zor biliyorumm gule gulee otr cnm bnm senin bebis kac haftaliktii

evet yavaş yavaş yapıyorum yaa bi kaç gün tatil verdim kendimee

evet i,bende tam bugün 11 haftalık oldum 12+3 de 2 li teste inşallah :KK16:

ins cnm guzell haberlerlee gell bizde guzel haberler verelim bu ikili test ne zmn yapilio bende belki bu hafta cuma yada cmrtsi gitcem ondada yaparkar mi kii o zmn 10+5 olcakk bebis

😀😀yok amacım merak ettıtmek degıl uyuzcan.tecrübelerden yararlanmak istiyorum .buarada 23 yaşındayım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende sandım çok küçük bi yaştasınnn :KK1::KK1: bende 24 üm senden küçükleri vardır bence burdaa... kaç haftalık hamilesin

iyi iyi masallah hepimizz hemen hemen ayni yastayiz:KK70: bnde 23 e temmuzda gircemm ama erken gelseydi bebiss 19 da anne olabilirdimm Rabbimizz bu gunleri kismet gordu ck sukur:)

iyi iyi masallah hepimizz hemen hemen ayni yastayiz:KK70: bnde 23 e temmuzda gircemm ama erken gelseydi bebiss 19 da anne olabilirdimm Rabbimizz bu gunleri kismet gordu ck sukur:)

Bende herkez buyuktur diye düşündüm yazılanları falan okuyunca😃

ins cnm guzell haberlerlee gell bizde guzel haberler verelim bu ikili test ne zmn yapilio bende belki bu hafta cuma yada cmrtsi gitcem ondada yaparkar mi kii o zmn 10+5 olcakk bebis

inşallahh canım yaaa... 11-14 haftalar arasında yapılıyo canım ben öyle biliyorum.belki 2 hafta sonra yapar ama bilinmez tabi

Bende herkez buyuktur diye düşündüm yazılanları falan okuyunca😃

yokk cnm yasitmisizz istee ne guzell:) tabiki bizden buyukler daha tecrubrubelidirr hele 2 yada 3 cocuguu olanlarr :)

inşallahh canım yaaa... 11-14 haftalar arasında yapılıyo canım ben öyle biliyorum.belki 2 hafta sonra yapar ama bilinmez tabi

hmm guzel haberler verelimdee 2 hafta sonraa olsunn yaa bugun bugun sancilarim var normall mii:sly: bilmiorum

evet benimde 3. ayım bitiyor bugün bende 1- 1,5 kilo fark atmış durumdayım :) sanırım normal şuan için

ya ben dikkat ediyorum ve iştahımda açık değil normal yediğimden farksz yiyorum hatta zararlı şeyleri çıkardm hayattmdan 3 kilo oldu şimdiden doktor neeeee dedi hala kulağmda sesi :KK1::KK1::KK1::KK1: hayırlısı olsun artık çıktık bu yola sonrasında hepsini fazlasıyla veririz :))

hmm guzel haberler verelimdee 2 hafta sonraa olsunn yaa bugun bugun sancilarim var normall mii:sly: bilmiorum

wala bnmde bugün sancım war belkide kesemz filan büyüyordur alaahım herkesin bebeğini nazarlardan saklasın içi sıra benmkinide iyi düşünelim iyi şeyler yaşayalım:nazar::nazar::nazar:

wala bnmde bugün sancım war belkide kesemz filan büyüyordur alaahım herkesin bebeğini nazarlardan saklasın içi sıra benmkinide iyi düşünelim iyi şeyler yaşayalım:nazar::nazar::nazar:

ins canimm Rabbimizee emanet meleklerimizz seninki kac haftalik edacimm:)

Kızlar Hamilelikte eşinizle ilişkinize ara verdiginiz mi ?ilk haftalarında falan

Gunaydın annişler.ben hamileliğimden beri ilk defa rüyamda bebiş gördüm.yüzü gözümün önünden hiç gitmiyoya😀😀😀😀

X