martta gün sayanlar buraya

benim dün adet olmam lazımdı ama olmadım hala pek de umutlanmak istemiyorum yaaa :Saruboceq: herşeyin hayırlısı bekleyip görecez

benim dün adet olmam lazımdı ama olmadım hala pek de umutlanmak istemiyorum yaaa :Saruboceq: herşeyin hayırlısı bekleyip görecez

hayırlısı olsun cnm inşallah hamilesindir.benimde bugün olmam lazım.arada bir kasıklarıma ağrı giriyo.eyvah adet olucam diyorum.sonra geçiyo hiç adet olmıcakmışım gibi geliyo.allahım hayırlısını nasip etsin inşallah.:Saruboceq:

:1)CANANGEZE......:::::CüvCüv:

2)ERMAER....:CüvCüv:

3)elif23....:CüvCüv:

4)BURCU1507....:CüvCüv:

5)İSET.....:CüvCüv:

5)aslı_ist...........14.......mart.....hihoyyyt

6)prenses_ırem ......16....mart......hihoyyyt?

7)pınar77.........17.......mart.......hihoyyyt?

8)candyy.........18.........marthihoyyyt?

9)betumutlu.....19.....marthihoyyyt?

10)deniz39.....21......marthihoyyyt?

11)selma41.......22marthihoyyyt?

12)dudu............23......marthihoyyyt?

13)AYCANKAYA ......27......MArthihoyyyt?

14)ilayda009......30....marthihoyyyt?

Son düzenleme:
merhaba cnm seninle günlerimiz aynı.bakalım ne olacak.inşallah hamileyizdir.iyi haberler veririz inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

şekerim ben bu sabah yataktan kalktım ve kırmızılar geldi ama göğüslerim hala ağırıyo artık neyin nesidir bilmem ama öle sanıyorumki adet oldum:KK43:(( senağlama

merhaba cnm seninle günlerimiz aynı.bakalım ne olacak.inşallah hamileyizdir.iyi haberler veririz inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sende son durum nedir inşallah sen güzel haberler verirsin dün okadar dua ettimki bu sitedeki herkese Allah herkesin yüzünü güldürsün inşallah benimki nisana kaldı kısmet

sende son durum nedir inşallah sen güzel haberler verirsin dün okadar dua ettimki bu sitedeki herkese Allah herkesin yüzünü güldürsün inşallah benimki nisana kaldı kısmet

kırmızılar geldi demek.olsun cnm inşallah nisanda hamile kalırsın.bende çok dua ediyorum isteyen herkese.bende hala bişi yok.inşallah gelmez:Saruboceq:

kırmızılar geldi demek.olsun cnm inşallah nisanda hamile kalırsın.bende çok dua ediyorum isteyen herkese.bende hala bişi yok.inşallah gelmez:Saruboceq:

aaa süper hadi bakalım mutlaka yaz bişe olursa test falan yapıncada canım benim Allahım inşallah sana nasip eder inşallah hamilesindir:CüvCüv:

DÜNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

canim dualarim seninle insallah :CüvCüv: haberini aliriz

canım benim çok teşekkür ederim.allah razı olsun
biliyorum ki başkasının yapıtğı dua mutlaka kabul olurmuş.bende isteyen herkes için dua ediyorum
inşallah meleklerimizin iyi haberlerini alıcaz:Saruboceq:

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

Dıger arkadaslar dan bı haber yok kımse ne oldugunu soylemıyor ne yapım sılımmı bı akıl verın acaba hamıslermı yoksa olmadı dıyemı gırmıyorlar

demet bence sil çünki buarkadaşlar busiteye birdaha girmediler herhalde 10 olmuş şimdiye tes yaparlardı ama dursunya yazılar ekmek aş istemiyorlarya boşver

demet okuyormusun benokudumdan beri rüyamda gelinlik giyiyorum anlamını biliyorsun dami gelinliğin

meyrem suresini okuyacaktınya onu soruyorum valla ben hamile kalacağım herhalde çünki okadar duaetmeme rağmen gelinlik giydiğimi görmüyordum ama okuduğumdan beri 2kere gördüm hadi inşallah

X