martta gün sayanlar buraya

Burcu rabbim hayırlı etsin canım benim çok sevindim bize de dua et bide belirtilerini bi daha yazarmısın canım sağol

canım en kısa zamanda sizde bu güzel haberi alırsınız inşallah insan farkediyor yumurtlama günümden sonra benim bel ağrım hiç geçmedi sırt üstü yatamıyorum daha çok ağrıyor yan dönüyorum göğsümdeki damarlar belirginleşti ve şişti. kasık ağrım hani çok fazla tuvaletini tutarsn kramp girer öyle oluyordu biraz açık yazdım ama ..............

canım en kısa zamanda sizde bu güzel haberi alırsınız inşallah insan farkediyor yumurtlama günümden sonra benim bel ağrım hiç geçmedi sırt üstü yatamıyorum daha çok ağrıyor yan dönüyorum göğsümdeki damarlar belirginleşti ve şişti. kasık ağrım hani çok fazla tuvaletini tutarsn kramp girer öyle oluyordu biraz açık yazdım ama ..............

yaa valla benimde aynı şikayetlerim var sanki tuvaletimi tutmuşumda kasığıma ağrı girmiş gibi göğüslerim balon gibi ve ağrıyo ama renk değişimini farkedemedim 30 martı bekliyorum bugün test yaptım bişe çıkmadı:KK43:(

Burcu çok sevindim canım. Bizim diğer topictede yazmıştım sana. Allah sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin. Darısı başımıza.

bende pko vardı glifor kullanıyorum doktor bugün devam et dedi allah en kısa zamanda ize versin sizin için bol bol dua ediyorum kızlar inşallah en kısa zamanda sizde güzel haber alırsınız

bende pko vardı glifor kullanıyorum doktor bugün devam et dedi allah en kısa zamanda ize versin sizin için bol bol dua ediyorum kızlar inşallah en kısa zamanda sizde güzel haber alırsınız

sağol canım benim Allah sanada tez zamanda kucağına almanı nasip etsin inşallah aynen bende buradaki herkese tanıdığım tanımadığım herkese dua ediyorum rabbim tüm isteyenlere versin inşallah

canım bende okudum ve ağladım çok kötü imi ya bu gün ben çok üzüldüm herşeye kendimede leke halinde geliyo bişiler oldum oldum BENİ NİSAN 27 TAŞIYINNNNNNNNN eşim okuldan geldi nasılsın bakalım bu gün dedi bende pek keyfim yok dedim oda neden hastamı oldun yoksa dedi ve güldüü:senağlama napsın ben üzülmeyeyim die öle yaptı mermaer cıık yok bende bu ay bişi olsaydı şaşardım kimse yoohmu ozaman bende yohhummmmm

aferin eşine bak.sana hep destekçi...sakın üzülme..tamam mı?ben olacağına eminim.öptüm seni kocaman.bende doktora gitim bugün.çok belirgin değil adını koyamıyorum dedi.kan testi istedi.bir de bir sürü testler.şekerimde yüksek gidiyor bugünlerde.diyabet doktoruna da gittim.iğnelerimi yeniledi.bir diyetisyene gideceğim salı günü bakalım.hakkımızda hayırlısı....

:1)CANANGEZE......:::::CüvCüv:

2)ERMAER....:::CüvCüv:

3)elif23....:::::CüvCüv:

4)BURCU1507....::::CüvCüv:

5)İSET.....::CüvCüv:

5)aslı_ist...........14.......mart.....hihoyyyt

6)prenses_ırem ......16....mart......hihoyyyt?

7)pınar77.........17.......mart.......hihoyyyt?

8)candyy.........18.........marthihoyyyt?

9)betumutlu.....19.....marthihoyyyt?

10)deniz39.....21......marthihoyyyt?

11)selma41.......22marthihoyyyt?

12)dudu............23......marthihoyyyt?

13)AYCANKAYA ......27......MArthihoyyyt?

14)ilayda009......30....marthihoyyyt?

15)SUGIBIYIM....30...MARThihoyyyt?

Son düzenleme:
aferin eşine bak.sana hep destekçi...sakın üzülme..tamam mı?ben olacağına eminim.öptüm seni kocaman.bende doktora gitim bugün.çok belirgin değil adını koyamıyorum dedi.kan testi istedi.bir de bir sürü testler.şekerimde yüksek gidiyor bugünlerde.diyabet doktoruna da gittim.iğnelerimi yeniledi.bir diyetisyene gideceğim salı günü bakalım.hakkımızda hayırlısı....

canımbenim inşallah bu günlerde geçeçek en kötü günümüz böle olsun yeterki ne bilim hep hayal kırıklığı oluyoya insan üzülüyo işte inşallah senin hamişliğin güzel geçsin gebelik oluncada herşey bitiyo sanıyoruz ama yeni başlıyo dimi canım artık buraya pak girmiyorum burda umudum kalmadıya nisandayım gelişmeler olursa özeldende görüşbilirz herşey gönlünce olsun aalllah gönlündekini versin Şeniz

nerde bu kızlar yaa demet yaren teşekkür ederim beni de listeye eklediğin için yarın son günüm bakalım nolcakya hamiş yada nisana kalcam bende nasip:)))öpüyorum hepinizi

merhaba arkadaşlar..inşallah hepinizin yüksek değerli bhcg sonuç kağıdınız olur..
ben hamile olduğumu günümden 3 gün önce öğrendim.sizinle paylaşmak istedim hikayemi....
geçen yaz kalbi durdu bebeğimin ve kürtaj oldum.plansız bir gebelikti, süprizdi..sonra miyomum olduğu ortaya çıktı..2-3 aylık aralıkta iki seferdir büyüdüğü görüldü.
geçen ay adet döneminde miyom olan tarafımda ağrım vardı.bi doktora kontrol amaçlı gittim..offf öyle kötü şeyler söyledi ki....o gece çok ağladım.sabah hemen güvendiğim bi doktora gittim..
işler birden tersine döndü.bi gece önce anne olamıycam sanırken hemen yumurta takibi yapalım dedi doktor.o gün adetimin 12.günüydü.olgun yumurtam varmış 2gün snr bi daha gel.bu geceyi değerlendirin dedi..2gün snr yumurtlamışsın herşey yolunda, bu gece de eşinle beraber ol dedi..
ve iki hafta snr hamile olduğumu öğrendim..
beklemeye gerek kalmadı ama bi daha çoçuk düşünsem yine yumurta takibi yaptırırım..

kızlar ben de bu ay ikinci denemedeyim :) bişe sormak istiyorum yaa. adetime daha 8 gün var.ama hani hiçbi belirti yok. etraftakiler gülüyo daha bişe belli olmaz diye.böyle hiç bir belirti yaşamayıp da bi de bakmış hamileymiş olan var mı aranızda :)

ya adet tarıhı gecenler neden kımse bı sey demıyo hamıs mı degılmı yanı bayabı gecen tarıhler var valla merak ettım haber verın lutfen

ya adet tarıhı gecenler neden kımse bı sey demıyo hamıs mı degılmı yanı bayabı gecen tarıhler var valla merak ettım haber verın lutfen

evet yaa haklısın kimseden ses çıkmıyo yazın kızlar nolduğunu valla kendim kadar sizleri de merak ediyorum benim günüm bugün henüz bişey yok işe geldim az önce ve midem acaip bulanıyo ama ara ara ve çok kısa göğüslerimin ağırısından uyuyamadım akşam gelişmelerden haberdar edeceğim arasıra ben çok geliyorum buraya ama kimseyi göremiyorum mart bitti diye gitmeyin yaaaa:teytey:

evet yaa haklısın kimseden ses çıkmıyo yazın kızlar nolduğunu valla kendim kadar sizleri de merak ediyorum benim günüm bugün henüz bişey yok işe geldim az önce ve midem acaip bulanıyo ama ara ara ve çok kısa göğüslerimin ağırısından uyuyamadım akşam gelişmelerden haberdar edeceğim arasıra ben çok geliyorum buraya ama kimseyi göremiyorum mart bitti diye gitmeyin yaaaa:teytey:

merhaba cnm seninle günlerimiz aynı.bakalım ne olacak.inşallah hamileyizdir.iyi haberler veririz inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X