martta gün sayanlar buraya

Kızlar ben sımdıŞlık cıkıyorum tekrar gırecem hamıs haberlerını beklıyorum cok heycanlandım

demet yaren beni listeden sil biraz önce kırmızı kartı yedim çok kötüyüm şimdi eşimle ikimizde çok üzüldük ama yapacak birşey yok

demet yaren beni listeden sil biraz önce kırmızı kartı yedim çok kötüyüm şimdi eşimle ikimizde çok üzüldük ama yapacak birşey yok

bende üzüldüm canım inşllah en ksa zamanda hamiş kalırsın :Saruboceq:
buarada özel mesaj alma kapalı sanırım onu açrsan sevinirm çünkü eğer kısmet olursa 1-2 güne kadar san özel bi mesaj yazabilirim

nasıl açacağım benimmi kapalıcaım anlayamadım

şimdi yukarda kullanıcı paneli yazıyo orayı tıkla sonra sol tarafta ayarlar & özellikler yazıyo onun alt ksmında da seçenekleri düzenle var onu tıkla karşına bi pencere çıkıcak üstten 5. sırada özel sistem mesajı aktif yazıyo onu işaretle sonra en altta değişiklikleri kaydet yazıyo orayı tıkla açılası gerekiyo ondan sonra

kızlar selam benim adetim 3 4 gün gecikti. göğüslerimde bazen sancı bazen kaşıntı oluyo uçlarına dokunamıyorum çok hassas. şişkinlik de var. arada adet olacakmışım gibi bi ağrı geliyo ama bikaç saniye sürüyo. bikaç haftadır belimin sağ tarafında bi ağrı var. ne dersiniz? bunlar hamilelik belirtileri mi?

nagihan canım benim adet oldun haa...:a015:
üzüldüm ya benimkide gelicek gibi bu gün aklımdaydın eve gelince hemen baktım ve üzüldüm nisan ayında belki yine beraber sayarız moralini bozma canımcım

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart

2)NNILUFERIN......12.....MAR

3)aslı_ist...........14.......mart

4)sanmur06.......14.......mart

5)cıcekcık.........14.........mart

6)mıtharas......16......mart

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart

8)canangezer..........16.......mart

9)pınar77.........17.......mart

10)demet_yaren.......18......mart

11)candyy.........18.........mart

12)sessizdeniz.....18....mart

13)nehir67........21.....mart

14)selma41.......22mart

15)dudu............23......mart

16)ermaer..........24........mart

17)AYCANKAYA ......27......MART

Son düzenleme:
kusura bakma yazdıklarını görmedim bunlar hamilelik belirtilerine benziyo adetin ne zaman
inşallah hamilesindir

oh şükür biri sesimi duydu a.s. 10 martta olmam lazımdı ama olmadı işin tuhafı olacakmış gibi de hissetmiyorum gerçi bi anda da olabilir ama aslında test de aldım ama yarın sabahı bekliyorum sabırsızlanıyorum işte. fisfisfis

uzuldum canım benı umarım nısan da hamıs haberını alırız sakın uzme yılmada daha cok hırs yap olurmu

sağ olun kızlar napalım nisan ooof of kaçıncı nisanım inşallah bu nisan da olur ama daha çok gelmedi peçedeye bulaşıyor

perry canım benım neden yapmıyorsun kı testını 3 gun gecmıs kesın cıkar canım benıkm

inşallah adet olmazsında senden güzel haberler duyarız :Saruboceq:

canım ogöğüs ağrısı bendede oldu geçen 2 ay günüm de geçmişti gene hastalandım ama sen belki hamilesin dir benim olmayacak artık biliyorum

sağ olun kızlar napalım nisan ooof of kaçıncı nisanım inşallah bu nisan da olur ama daha çok gelmedi peçedeye bulaşıyor

neyse burda yazıyım bari özelin olmadı

Kadınlar Kulübü - Maya Tüp Bebek Merkezi Başvuru Formu | Kadınlar Kulübü siteye kayıt yap belki ücretsiz tüpbebek tedavisini sen kaznırsın hemde bu siteye üye olanlar için şuanda 16mart -30 hazirazn tarihleri arası tüp bebek tedavisi indirmli ama ilaçlar buna dahil değil belki ilgilenirsin diye söylemek istedim ben ordaki formu doldurmuştum bugün mesaj aldım bende indirimli tedavi için ama ben benim yerime başkası tedavi olabilir mi diye mesaj yazmıştım ama hala cevap gelmedi sen en iyisi burdan formu doldur bakalım kısmet artık :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…