martta gün sayanlar buraya

yazık eşimde bana borel olsun dye üzülme diyor sarılıyor şakalar yapıyor ama nafile alıştık biz busahnelere evlatlık alacakmış 18 yaşınde sarışın mavi gözlü diyor sen anne ne gidersen biz kızımla dururuz diyor gözün arkada kalmasın kızım bana bakar diyor

kızlar çok heyecanlıyım yaa yarın sabah yapiim dedim testi. önceden gecikse şüphelenmicem de hiç gecikmezdi. hatta inadıma yapar gibi vaktinden erken çıkıp gelirdi. ama belki de stresten ya da mevsim değişiminden gecikmiştir diye kendimi avutuyorum daaa insan yine de umutlanmadan edemiyor. test aldığımı da eşime söylemedim. iyice umutlanmasın diye. ooof allah hepimize yardım etsin ne diyim... :1no2:

canım ogöğüs ağrısı bendede oldu geçen 2 ay günüm de geçmişti gene hastalandım ama sen belki hamilesin dir benim olmayacak artık biliyorum

canim ya niye öyle diyosun. allahtan ümit kesilmez.. moralini bozma lütfen cok üzülüyorum ya.. birdahaki aya insallah.. birgün hepimiz anne olucak ben buna inaniyorum ha bugün ha yarin.. herseyin hayirlisi..

canımsağol ama sigortalılarada 1.5 milyar diye biliyorum orda nekadarmı ilaçları pahalı zati allahım bize yardım et bakacağım gene tşr

ya mesajı tam yazıyorum internet kesiliyor sinir oldum yazdığım mesajlar siliniyor geldimi hiç mesajım aycankaya sana yazmıştım siz okuya bildinizmi

Nagihancim noolur moralini bozma.ama soylede bisey varki birkac arkadasimin basina geldi nezaman umudu kestiler olmuyo iste naapalim diyip attilar kafadan hamile kaldilar.ah bi aklimizdan atabilsek....

ya mesajı tam yazıyorum internet kesiliyor sinir oldum yazdığım mesajlar siliniyor geldimi hiç mesajım aycankaya sana yazmıştım siz okuya bildinizmi

evet canım okudum ama şimdi bak en son verdiğim linkten üye olursan indirmli fırsattan yararlanırsan sigortalıymışsın gibi tedavi ücreti ödüyosun

ilk verdiğim linkte çekilişte kazanırsan tedavi ücreti ödemiyosun umarım anlatabilmişimdir

Aynen yarencim butun ay aklima gelmiyo adet yaklasirken ruyama bile giriyo tum gun her dk acaba oldumu bu ay aman gogsum agriyo ay karnim agriyo basim donuyo oldumu olmadimi diye diye kafayi yiyoruz

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart

2)NNILUFERIN......12.....MAR

3)aslı_ist...........14.......mart

4)sanmur06.......14.......mart

5)cıcekcık.........14.........mart

6)mıtharas......16......mart

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart

8)canangezer..........16.......mart

9)pınar77.........17.......mart

10)demet_yaren.......18......mart

11)candyy.........18.........mart

12)sessizdeniz.....18....mart

13)nehir67........21.....mart

14)selma41.......22mart

15)dudu............23......mart

16)ermaer..........24........mart

17)AYCANKAYA ......27......MART

ben sana bırsey dıyımmı ben ılıskı sırasında bıle kendımı kasmaya basladım artık altıma yastık koyım ayaklarımı havaya kaldırım valla sıkıntı oldum yaaaaaaa cokmu acık konustummmmm kızlar

Nagihancim noolur moralini bozma.ama soylede bisey varki birkac arkadasimin basina geldi nezaman umudu kestiler olmuyo iste naapalim diyip attilar kafadan hamile kaldilar.ah bi aklimizdan atabilsek....

umudumu kesemiyorum çünkü uğraşacak gidecek hiç kimsem yok çalışıyordum doktora çok gidiyordum ameliyat olunca işten çıktım burda çok canım sıkılıyor tek arkadaşım eşim bebeğimi dahaçok istiyorum artık yoruldum çoksağol ama hayırlısı

aynı duyguları bende yasıyorum canım benım burada ne aılem var ne arkadasım var senın gıbı benımde tek dostum esım bende gurbet gelınyıım mersınden ıstanbula geldım ıonsanları farklı havası herseyı farklı ama ne yapalım olacak meleklerımız bızlewrı yanlız bıtrakmıycak

yo gayet netbir şekilde anlattın bende öyle yapıyorum üzerimi bile eşim giydiriyor geri gelmesin diye ayaklarımı duvara o dayıyor ama olmadımı olmuyor

Kizlar umut herzaman olucak zaten bu kriz ve sikintili ortamda tek umudumuz hayirlisiyla bir gun gelecek olan bebeklerimiz tabiki :))) kismetleriyle gelcekler insallah ..
Nagihancim aynen bende ole ayaklar havaya kalkmadan olmuyoki:)))) hatta ben esimden yardim istiyorum benim ayaklarimi duvara donduruyo:))) eminim hepimiz oyleyizdir merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…