Mart - Nisan 2023 klomen ovitrelle ile gebelik planlayanlar 🥰🤰

Hayır kullanmadım kendimi cok strese soktuğumu farkkettimm ekim ayindan beri sürekli hastaneye gidip geliyordum ister istemez oda beni strese sokuyordu o yüzden iğne kullandim ve 13 gün sonra adet olunca biraz kafami dağıtmak ve stresten uzak kalmak için tekrardan gitmedim hastaneye iğneyi verdikten sonra doktorum su tarihte gel demedigi icinn gitmedim bnde açıkçası stresten uzak olmak için igneden sonra 4 5 ay sonra bile hamilr kalanlar varmış o yüzden gebelik olur mu olmaz mi bilmiyorum ..
O konuda haklısın canim. Bende Ağustos Eylül ayinda klomen ve çatlatma iğnesi oldum gebelik olmadi. Kendimi cok yiprattim agladim. Ekim ayinda gitmedim dr a yani ilac vs kullanmadim hamile olduğumu öğrendim ☺️ ama kalpleri durdu yavrularimin ☹️ yani biraz kendini dinlemen iyi olur

İgne kullandığımız ay degilde diger aylarda nasil hamile kalıniyor bir bilginiz var mı acaba
Canim ovulasyon testleriyle mümkün olabilir. Çünkü herkesin yumurtlama günü ayni olmayabiliyor. Bu testlerle ne zaman yumurtladin ne zaman yumurtan catladi bikip ona gore degerlendirebilirsin

umarım çatlamaz güzelce büyüyüp tam vaktinde çatlayıp döllenir bu ay çok umutluyum içimden bi his olacak diyo ama inşallah bekleyen bütün anne adayları burda çift çizgileri göndeririz birbirimize :)
Ayy insallah canim benimde bu ay içim kıpır kıpır 🤭 Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tüm isteyenlere 🤲🏻🤗

O konuda haklısın canim. Bende Ağustos Eylül ayinda klomen ve çatlatma iğnesi oldum gebelik olmadi. Kendimi cok yiprattim agladim. Ekim ayinda gitmedim dr a yani ilac vs kullanmadim hamile olduğumu öğrendim ☺️ ama kalpleri durdu yavrularimin ☹️ yani biraz kendini dinlemen iyi olur
Evet bnde öyle yapacagim .. ignede düşük tehlikesini çoğu kişide duydumm igneyle hamile kalmak tehlikeli mi ki

Kızlar merhaba ben Şubat ayı femara ile 5yum büyüdü 3ü çatladı ayın 18inde doktora gittiğimde yüzde yüz çatladı dedi o dönem günaşırı ilişki oldu şuan reglime 2gün falan var tahmini çünkü pcosum günümü bilmiyorum sizce test yapsam çıkar mı pek bir belirtim yok sürekli bir regl ağrım var acaba yine mi olmadı test mi yapayım kan mı vereyim sizce

Merhaba hanımlar birşey sormak istiyorum hiç kasık çektirme falan duydunuzmu çevrenizde falan ?

Kızlar merhaba ben Şubat ayı femara ile 5yum büyüdü 3ü çatladı ayın 18inde doktora gittiğimde yüzde yüz çatladı dedi o dönem günaşırı ilişki oldu şuan reglime 2gün falan var tahmini çünkü pcosum günümü bilmiyorum sizce test yapsam çıkar mı pek bir belirtim yok sürekli bir regl ağrım var acaba yine mi olmadı test mi yapayım kan mı vereyim sizce
Ah kuzum sen daha test yapmadinmi hani sabah yapcaktin yap hadi kaset

Merhaba kızlar. Ben de bugün ovitrelle vuruldum inşallah güzel haberler alırız hepimiz 🤲🏻
Ben iki ay klomen ve çatlatma ignesi oldum o aylar olmadi gebelik. Diger ay klomen ve igne kullanmadan hamile kaldım. Bilmiyorum belki etkisi devam mı etti. İkiz gebelikti ama 7.haftada kalpleri durdu. İnşallah bu kez olur beklemek cok yıpratıcı çünkü ☹️
Hayirlisi olsun. Bende 11 aylik ikiz annesiyim. Bende 5 gun klomen kullanmistim. 3 üz gebe kaldim. Ama genlerimde zaten cogul gebelik vardi. Bende com istemistim cocuk. Piskolojik olarak yipratici bir surec. Ben ilk heyecanimi kaybetttim. Keske evlenmeseymisim bile diyorum. Umarim siz kolay atlatirsiniz.

Hayirlisi olsun. Bende 11 aylik ikiz annesiyim. Bende 5 gun klomen kullanmistim. 3 üz gebe kaldim. Ama genlerimde zaten cogul gebelik vardi. Bende com istemistim cocuk. Piskolojik olarak yipratici bir surec. Ben ilk heyecanimi kaybetttim. Keske evlenmeseymisim bile diyorum. Umarim siz kolay atlatirsiniz.
Neden böyle düşünüyorsun 😔

Neden böyle düşünüyorsun 😔
Cocuklara tek baktim. Sezaryenim patladi. Cok ac kaldim tek kaldim. Delirdim. Piskolojim bozuldu. Aylarca uyumadim. Cocuklar uyumuyordu. Kaldir indir bindir yedir salla uyut koş kalk otekini sakinlestir digerini kucakla. Bittim yani. Gercekten bittim. Bosanma asamasina geldik. Evi terk etmeyi dusundum. İntihar etmeyi dusundum. Kimse gelip gitmedi. Uzun Saclarimi makasladim besleme gibi oldu. Simdi cocuklari itiyorum yanimdan. Bana dokundularmi ciglik atiyorum. Cürüdüm içten çürüdüm.

Cocuklara tek baktim. Sezaryenim patladi. Cok ac kaldim tek kaldim. Delirdim. Piskolojim bozuldu. Aylarca uyumadim. Cocuklar uyumuyordu. Kaldir indir bindir yedir salla uyut koş kalk otekini sakinlestir digerini kucakla. Bittim yani. Gercekten bittim. Bosanma asamasina geldik. Evi terk etmeyi dusundum. İntihar etmeyi dusundum. Kimse gelip gitmedi. Uzun Saclarimi makasladim besleme gibi oldu. Simdi cocuklari itiyorum yanimdan. Bana dokundularmi ciglik atiyorum. Cürüdüm içten çürüdüm.
Ya canım benim nolursun deme öyle bak evet çok haklısın çok zor ikiz hele çok daha zor ama kendine öyle deme geçicek bu zamanlar inan bak onların seninle olması bile çok büyük bir nimet biliyosun dilerim yakın zamanda bu buhran geçer eşinle ve ailenle mutlu günleriniz olur ailece🤲

X