Mart - Nisan 2023 klomen ovitrelle ile gebelik planlayanlar 🥰🤰

Fitanneaday

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2022
274
291
37
Merhaba kızlar. Ben de bugün ovitrelle vuruldum inşallah güzel haberler alırız hepimiz 🤲🏻
Ben iki ay klomen ve çatlatma ignesi oldum o aylar olmadi gebelik. Diger ay klomen ve igne kullanmadan hamile kaldım. Bilmiyorum belki etkisi devam mı etti. İkiz gebelikti ama 7.haftada kalpleri durdu. İnşallah bu kez olur beklemek cok yıpratıcı çünkü ☹️

Merhaba kızlar. Ben de bugün ovitrelle vuruldum inşallah güzel haberler alırız hepimiz 🤲🏻
Ben iki ay klomen ve çatlatma ignesi oldum o aylar olmadi gebelik. Diger ay klomen ve igne kullanmadan hamile kaldım. Bilmiyorum belki etkisi devam mı etti. İkiz gebelikti ama 7.haftada kalpleri durdu. İnşallah bu kez olur beklemek cok yıpratıcı çünkü ☹️
Hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlarınız olsun inşallah

Ben iki ay klomen ve çatlatma ignesi oldum o aylar olmadi gebelik. Diger ay klomen ve igne kullanmadan hamile kaldım. Bilmiyorum belki etkisi devam mı etti. İkiz gebelikti ama 7.haftada kalpleri durdu. İnşallah bu kez olur beklemek cok yıpra

Merhaba bnde diger ay kullandım kloman ve iğne ama adet oldumm bu ay durum ne olur bilmiyorum bnde beklemedeyimm .. sende adet olmus muydun iğneden sonrq

Tekrar kullandin mi klomen peki. Aynen canim ilk iki ay adet oldum olmadi gebelik. Sonraki ay ilac igne kullanmadim gebelik oldu sonra kurtaj ☹️ bu ay tekrar deniyorum bugun ovitrelle igne oldum bakalım inslalah güzel sonuçlanır

Merhaba bende 2 kez iğne vuruldum olmadı. Üçüncü iğneyi 22 şubatta vuruldum.

1,5 yıldır hiç hamile kalamadım. Gerçekten çok yıpratıcı bir süreç 🥹

bugun de kasıklarımda bir ağrı var ki anlaymaadım sebebini 15 mm yumurta çatlamaz çatlasa da döllenmez heralde :) psikolojik heralde heyecan yaptım çünkü :)

Tekrar kullandin mi klomen peki. Aynen canim ilk iki ay adet oldum olmadi gebelik. Sonraki ay ilac igne kullanmadim gebelik oldu sonra kurtaj ☹️ bu ay tekrar deniyorum bugun ovitrelle igne oldum bakalım inslalah güzel sonuçlanır
Hayır kullanmadım kendimi cok strese soktuğumu farkkettimm ekim ayindan beri sürekli hastaneye gidip geliyordum ister istemez oda beni strese sokuyordu o yüzden iğne kullandim ve 13 gün sonra adet olunca biraz kafami dağıtmak ve stresten uzak kalmak için tekrardan gitmedim hastaneye iğneyi verdikten sonra doktorum su tarihte gel demedigi icinn gitmedim bnde açıkçası stresten uzak olmak için igneden sonra 4 5 ay sonra bile hamilr kalanlar varmış o yüzden gebelik olur mu olmaz mi bilmiyorum ..

Merhaba bende 2 kez iğne vuruldum olmadı. Üçüncü iğneyi 22 şubatta vuruldum.

1,5 yıldır hiç hamile kalamadım. Gerçekten çok yıpratıcı bir süreç 🥹
Evett kesinlikle katılıyorum.. ne kadar sakin olmaya stres olmamaya çalışsam da çevrem tarafından hep baski olunca insan ister istemez etkileniyor malesef

evet canım benim de 1.5 yıl ilk klomen ve ilk iğnem olacak daha fazla beklemeyelim insallah
Evett kesinlikle katılıyorum.. ne kadar sakin olmaya stres olmamaya çalışsam da çevrem tarafından hep baski olunca insan ister istemez etkileniyor malesef
çok stresli bir süreç beklemek. bu ayda olmazsa doktor aşılamayı konuşuruz dedi.inşallah gerek kalmaz 😕

Rabbim hakkımızda hayırlısını versin 🤲🏽🤲🏽

çok stresli bir süreç beklemek. bu ayda olmazsa doktor aşılamayı konuşuruz dedi.inşallah gerek kalmaz 😕

Rabbim hakkımızda hayırlısını versin 🤲🏽🤲🏽
aminn ama bu forumda neler neler okudum hep de stresten arındığımız zaman nasip ediyor rabbim mutlaka vakti vardır stres yapmamaya özen gösterelim

Rahim filmi çektirdin mi?
Ben rahim filminde sol tüpümün olmadığını yani yarım rahimli olduğumu öğrendim. O yüzden hamile kalmam daha zor 🥹
doktor rahim filmini bu şekilde olmazsa çekeriz dedi o yüzden daha çektirmedim canım tek tüple hamile kalan çok zaten bize bir yumurta bir sperm lazım :) stres yapmamamız gerekiyor. tedavi sürecine bu ay başladım henüz

X