Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Evet bunları bilmesine rağmen çocuğum olmuyor muammelesi yapılıyor. Bende seninle aynısını dedim Rabbim nasip etmedikten sonra benim elimden hiçbir şey gelmiyor dedim kv deye. İnşallah Rabbim bunlara akıl fikir verir. Adım kadar eminim birinci doğduktan sonra ikinci yokmu derler

Eklentiler

• 20240227_073002.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 34
  • 20240227_072729.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 37
Yaaa ama ama yaaaaabekleyelım bakalım mınnosum az dahauzulmek yok
Ben test bıle yapmıcam cunku anladım dun tutmadıgını..ne dıyım,en iyisi hiç düşünmemek..program yapalım bol bol dusunmeyelım hıc.nasıp kısmetten ote yol yok hersey Allahın takdırı,ol der ve olur…vardır kaderımızde elbet bızımde bı mınnak kuş beyons

Bekleyelım bakalım guzelım daha bata var
Hayırlısı kuzum eşime after10 testinide aldırıcam bugün perşembe yaparım artık hala göğüslerim acıyor kuzum senim yazınıda gördüm umutsuz olmak yok gelecek aylar var unutma
Canım üzülme hayırlısı olsun demek ki mart ayında yine çalışma yapmak gerek belki bende size katılıcam hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun

Yaaa ama ama yaaaaabekleyelım bakalım mınnosum az dahauzulmek yok
üzülmedim canım zaten bekliyordum söylemiştim bugünde benim koçiş sabah kalkmış ruya gördüm sen hamilesin kesin yok bide erkek çocugu gördüm diyor tabi test yaptıgımdan haberi yok valla bi azar cektim dogru düzgün ilişki olmadı nasıl hamileyim acaba b...k hamileyım dedim tüm hırsımı ondan cıkardım oh rahatladım

ay bilmiyorum doktora mı gitsem yoksa mübarek ay salsammı hiç bişey yapmadan oluruna bıraksam bilemedim akıl verin imagination forever O _okyanus

Hayirlisi olsun canim belki de vardir esine malum olmustur o kadar kizmayaydin keske

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…