Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Bugün yaptım prodoctor 5.gun negatif gösterdi yarın kan vericem olmazsam sabaha kadar
Kuzum haber et bizide olur mu
Benden olumlu gelmezse sizlerinkini kutlarız inşallah

Hanımlar merhaba yeni katıldım aranıza. Gebelik düşünüyorum adetin 18.günü doktora gittim muayenede rahim kalınlaşmaya başlamış (10mm) hamile kalmış olabilir misin dedi. Kan verdim çıkmadı zaten çıkmazdı da çünkü çok erkendi . Ama cumartesi günü etken gebelik testi yaptım ilk idrarla değil 3 gibi ama çıkmadı. Tahmini bat 3mart

Hoşgeldin canım hayırlısıyla güzel haberler alırsın inşallah
Ay o kadar sinirlendim ki diğer mesajları okurken sinirden ne okuduğumu anlamadım ne kötü insanlar var gerçekten yazıklar olsun böylelerine ya, canım sen hiç takma böyle şeyleri gerçekten en önemli şey eşlerimizle mutluluğumuz ben eşimin ailesini sevmediğimi eşime bile soylemiyorum ne gerek var üzülür bebiş olur illa ki olur biz buralarda şöyle mi böyle mi derken vakit geçiyor işte stres yapmıyoruz onlar söyledikçe sen gel bize anlat birlikte soveriz

Yaa canımsınız yani onların beni anlamasını beklemiyorum ama bukadar kötü olmayada gerek yok. Allah var eşim çok iyidir beni anlar hiç baskı falan yapmaz ima bile etmez ama işte çevre zorluyor. İnşallah Rabbim bir an önce nasip ederde bu durumlardan kurtuluruz

Boş ver kuzum hiç takma eşin senin yanındaysa manevi olarak o yeter. üzülme değmez inan. Bırak onlar içine düşsün kısmet de geç. Kimseyi ilgilendirmez sen neşeni diri tut

Hacamat icin istanbulda onereceginiz biryer varmi bir de en as kac yaptirmada iyilesme goruluyor? Ilk kez yaptirdiktan ne kadar sure sonra farki hissederim?
Tesekkurederim
İstanbulu bilmiyorum orda yaşamıyorum canm bende ilk defa yaptıracağım hiç bilgim yok tabi birde ne içn yaptiracaginizda önemli bildiğim kadarıyla hastanelerde yapıyor artik

İnşallah canım benim hayırlısıyla sağlıklı olsun inşallah

Bu konuda bilgisi olan var mı

Benim de bat 3 Mart ikimiz için de olumlu olur inşallah

Belli olmasi için erken bence. Bugün yumurtlamadan 11. Gün çıkmaz diye test yapmiyom. 29 unda insallah yapcam. Belirtin var mi? Kaçıncı gündesiniz?
Reglin 23. Günündeyim. Sağ kalçam da ağrı var eğilirken falan , kasıklarımda ara ara ağrı oluyor , bir de göğüslerim hafiften acıyor tahmini 3 Mart ya da 4 Mart regl tarihim

Reglin 23. Günündeyim. Sağ kalçam da ağrı var eğilirken falan , kasıklarımda ara ara ağrı oluyor , bir de göğüslerim hafiften acıyor tahmini 3 Mart ya da 4 Mart regl tarihim
Benimde goguslerimde ağrı var. Sudyeni çıkarınca agriyor baya. Benim 29 u senden 3 gün önce. Gogudlerim 4 gün önce başladı. Bugün hapsirinca sol kasigim sızladı baya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…