Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Hayirlisi olsun canim hic belli olmaz biraz daha beklemek de fayda var bence😍
Öyle kuzum perşembe tekrar edicem bakalım 😍
ay bilmiyorum doktora mı gitsem yoksa mübarek ay salsammı hiç bişey yapmadan oluruna bıraksam bilemedim akıl verin imagination forever imagination forever O _okyanus
Kuzum neden salacaksın bence salma ya randumanlı gidiyorsun işte 😍
üzülmedim canım zaten bekliyordum söylemiştim bugünde benim koçiş sabah kalkmış ruya gördüm sen hamilesin kesin yok bide erkek çocugu gördüm diyor tabi test yaptıgımdan haberi yok valla bi azar cektim dogru düzgün ilişki olmadı nasıl hamileyim acaba b...k hamileyım dedim tüm hırsımı ondan cıkardım oh rahatladım 😂
biliyormusun benim eşimde görmüştü rüyasında dış gebelik olduğumda🥹

Öyle kuzum perşembe tekrar edicem bakalım 😍

Kuzum neden salacaksın bence salma ya randumanlı gidiyorsun işte 😍

biliyormusun benim eşimde görmüştü rüyasında dış gebelik olduğumda🥹
salmak derken ovu testi vitamin falan bırakcam öyle denicem eşim her ay görüyor ama benim takipliydi canım ovu yaptım biliyorsun bugün çatlamadan sonra 10. gün 3 gün sonra regl olurum olsa zaten cıkardı hiç belirtimde olmadı o yüzden eminim

En son benim canim ben hormon ilaci kullaniyorum cuma gunu ilac bitiyor cumartesi adet olursam adet bitince calismalara baslicam insaallah🥰
Anladım canım tsh yüksekliği mi vardı sende de. Ben de dün tahlil yaptırdım tsh normal değere gelmiş şükür kanım da yükselmiş 1 ayda 9dan 11e yükselttim naptım ettim 😂

ay bilmiyorum doktora mı gitsem yoksa mübarek ay salsammı hiç bişey yapmadan oluruna bıraksam bilemedim akıl verin imagination forever imagination forever O _okyanus
Kelin ilacı olsa kendine sürer 😄 bu ikilemi her ay yaşıyorum canm hatta ilk üç gün vitamin kur araştırmakla geçiyor sonra bir bakıyorum birşey yapmamism

Kelin ilacı olsa kendine sürer 😄 bu ikilemi her ay yaşıyorum canm hatta ilk üç gün vitamin kur araştırmakla geçiyor sonra bir bakıyorum birşey yapmamism
bilmiyorum kuşum birbirimize fikir veriyoruz ben randevuda aldım olmazsa bi degerlerime baktırırım artık tabi adet sarkarsa o randevu da yanar

salmak derken ovu testi vitamin falan bırakcam öyle denicem eşim her ay görüyor ama benim takipliydi canım ovu yaptım biliyorsun bugün çatlamadan sonra 10. gün 3 gün sonra regl olurum olsa zaten cıkardı hiç belirtimde olmadı o yüzden eminim
Folik asit e devam et gerisini bırak kuzum o zaman ovüde stres yapıyor maalesef
Yok kiz bir aydir hormon ilaci yani dogum kontrol hapi kullaniyorum once adet sonra calismalar insaallah🥰
aay ben kaçırdım😂 inşallaah kuzum pozitife dönmezsem sizinleyim😍

Anladım canım tsh yüksekliği mi vardı sende de. Ben de dün tahlil yaptırdım tsh normal değere gelmiş şükür kanım da yükselmiş 1 ayda 9dan 11e yükselttim naptım ettim 😂
Masallah ne guzel yukselmis👏🏻👏🏻 benim kurtaj sonrasi adet duzensizligi oldu o yuzden hormon ilaci kullaniyorum ama ilac bitince adet olmam gerekmiyor muydu? Niye erken gelmeye calisiyor anlamadim🤷🏻‍♀️

bilmiyorum kuşum birbirimize fikir veriyoruz ben randevuda aldım olmazsa bi degerlerime baktırırım artık tabi adet sarkarsa o randevu da yanar
Cok iyi anlıyorum canm seni kararsızlık her ay yaşadığımız şey. Hazır randevun varken git canm değerlere bakarlar belki o an doktor sen demeden tedaviye başlayalım der o anki psikolojine görede karar verirsin kuzum

Günaydın kuşum senin pozitife dönebilir daha günün var bence benim olsa çıkardı artık regli bekliycem tanıyoruz vücudumuzu tutmayınca anlıyorum hayırlısı ne diyelim 🙏 imagination forever imagination forever O _okyanus sevayd sevayd @polen1
Ya canımsın üzülme boşluğa da düşme sakın ya da azcık düş o kadar da olacak napalım bizim de kaderimiz böyleymiş demekki :KK43: inşallah daha fazla beklemeyiz. Hem dur bakalım yine de adet olmadın henüz. Erken yakalayanı çok görüyoruz ama çoğu kişide 11. gün negatifti 13 te pozitifi gördüm falan diyen de var.geç olsun güç olmasın diyelim yine de Allah büyük 🙏❤️

X