Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Bu ay gogus agrısı fazla olmamıstı zaten bebısm bılıyosun ama şişlik dolgunluk hafıf agrı vardı,ve malesef sımdı sönmeye başlamıs dıkkatımı cektıde,yanı progestron elveda dıyor bana yavas yavas ve adete hazırlanıyorum.test mest hıkaye,ben sıze sonucu soyleyımartık vucudumu cook ıyı tanıyorumm ben,diğer tüm şekerlerime basarılar dılıyorum beyons

Kizlar hepinize merhaba 27 yasindayim bu ay bende hamilelik düşünüyorum 2 senelik evliyim, valla bu nasıl bir süreç anlamadım çok zor. Yumurtlama takibi yapayım dedim her ay gelen beyaz akıntı bu ay gelmiyor şaka gibi.. benim gibi anksiyetesi olan insanlar için süreç daha da zorlaşıyor. Normalde antidepresan kullanıyordum anksiyete azaltmak için onu da bıraktım çocuk için, daha yumurtlama akıntısı olmadığını bile bile tüm belirtiler varmış gibi bir his sanki. Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın gerçekten çok zor

Ben 17.gün yaptığım Ovulasyon sanki yumurtlama daha önce olmuş gibi değil mi çünkü 18. de silikleşmiş.ne diyorsunuz

Eklentiler

• IMG_1907.png
    300,1 KB · Görüntüleme: 56

Eklentiler

• IMG_5808.jpeg
    53 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_5809.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_5810.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_5811.jpeg
    57,4 KB · Görüntüleme: 46
Negatiflerinide bırakayım size

Eklentiler

• IMG_5812.png
    52,1 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_5813.png
    46,5 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_5814.png
    42,2 KB · Görüntüleme: 38
Cok uzucu olmus velinin tavri cok yanlis. Yasadiklarini tahmin edebiliyorum.Ben de bir sene ozel bir anaokulun da calismistim ama velileri anlamak gercekten cok zor. Allah sana kolayliklar versin canim

Senin cocugun olmuyor degil ki kac tane kayip yasadin bunu en iyi onun bilmesi gerekir ne insanlar var yaaa akil sir ermiyor. Diyelim ki olmuyor nasip denen bir sey var Rabbimiz vermedikten sonra kim ne yapabilir.Her duyulan her soylenen niye yapilsin ki ayrica belki kotu gelicek belki dokunacak. Sen zaten elinden geleni yapiyorsun yaninda olup destek olsa cok daha faydali olur aslinda

Cok uzucu olmus velinin tavri cok yanlis. Yasadiklarini tahmin edebiliyorum.Ben de bir sene ozel bir anaokulun da calismistim ama velileri anlamak gercekten cok zor. Allah sana kolayliklar versin canim
Bizi paralarıyla alabiliyorlar sanıyorlar işte o kadar acı ki.. amiiin kuzum çokk sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…