Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Siz yapın bende cesaretlenir yaparım belki. Siparişi bugün kargoya vermisler. Yarına gelir inşallah. Bir yandan da hayal kırıklığı olcak diye çok korkuyorum. Beklemek çok zor yaa(
bizle yap sende kuşum relaks oldu olmadı yıne yola devam üzülmek yok elbet yolun sonunda güzellikler bulacak bizi

Kızlar benim sağ kasik ağrım başladı sabahtan beri ve akıntım da oldu bir tık sizce tekrar yumurtlama olabilir mi ve asıl sorum ovulasyon yapsam yumurtlama olduğu çıkar mı silik mi olur

Hahahahahahah hanemize bir negatif baya iyimis ben senden 3 gün sonrayim döneme göre daha erken değil mi ya
Erken ama kuzum şuan çok kötü grip yaşıyorum ilaç kullanma noktasına geldim ondan yapmam lazım ya da sabredicem
ben sabah kalkınca yaparım kuşum 7 gibi kalkıyorum 8 de iş başı negatif oldugunu biliyorum ama yıne yapayam
Bende 06.30 da kalkıyorummama 06.50 de olabilir bende kendini negatif hissediyorum ama olsun denemekten ne çıkar kız martta da beraber oluruz işte
Sabah erkenden yapın bak çatlatmadan
7 gibi burdayızz alarmlar kurulsun

gönül isterki annelere gecelim hep beraber ama nasip bakalım

Ayy çok heyecanlı kızlar

Test getırın banaa ayy testım olsaydı kesın yapardım yarın bendeçarsamba yaparım artık dayanamaaaamsız dursaydınız dururdumda persembeye kadar sımdı hareketlendı buralar
Prodoctor yaptım şimdi 5.gün negatif çıktı siliğin s si bile çıkmadı yarın sabah kan testine gideceğim

Kızlar benim bu duygusallık nolucak yaaa aşırı duygusalım. Velimin biri aramış çocuğu benim onu sevmediğimi söylemiş çok üzülmüş ‘anne olsanız anlardınız’ demesin mi dedim ki anne olmaya gerek yok ben onlarla 10 saat beraberim hemen hemen dedim tel kapattıktan sonra bir ağladım şuan yoldayım gözlerim dolu dolu allah bazı insanlara üslup vermemiş anca bizim kalbimizi kırmayı biliyorlar ve bu insanlara hizmet vermek zorunda olmak beni çok yoruyor

Ay ben de yaklaşık bir haftadır gribim. Burun sürekli tıkalı. Benim ömrümde göğsüm sızlamadı böyle farklı bir sızı girip çıkıyor. Ya prolaktin yükseldi ya da bilmiyorum o kadar alışmışım ki gebe olmamaya. Olabileceğimi düşünemiyorum. Son 6 gün kaldı bekliyorum ben de. Bat 3 Mart.

Mümkünse erken gebelik testi yapma canım. Ne zaman yapsam silik çizgi çıkardı hamile olduğuma çok inandım ama değildim. Normal test yap yeterli olur diye düşünüyorum. Bak geçen ayki testimi atam ben yandım sen yanma.

Eklentiler

• IMG_4437.jpeg
    133,1 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_4435.jpeg
    43,5 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…