Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Geçmiş olsun canım🌸Kaliteli bir testse silik birşeyler çıkarabilir
Prodoctor erken gebelik freely kaset test var kuzum
ben yaptırdım canım yakın zamanda şubat başı gibi acımıyor hiç yani minik minik çizdikleri yerlerde çok hafif bişey her bir çizik tek kıl kopması acısı kadar :)
teşekkürler kuzum bilgilendirme için bir hışımla giderim artık gidersem😂
Ben bu ay yumurtlama haftasında peynır ekmek gıbı parol ıctım malesef:KK43: cunku asırı mıgren atakları yasadım 10 gunun 5 gunu parol ıctım ama yapcak bısey yok,cunku ıcmezsem baslayacagını anladıgımda 3 gun surunduruyor.umarım bı etkısı olmuyodur agrı kesıcının fln
Kuzum parolu hamileler kullanabiliyor zaten sıkıntı olacağını düşünmüyorum❤️

Merhaba kızlar inşallah Rabbim sevindirir bu ay minik bebişle hepinizi.
Her işyerinde aynı sorunlar malesef ben 5 yıl sabrede bildim geçen ay şube değiştirdim dayanamıyordum artık işi bırakmayı bile düşündüm o derece artık. Aklıma koydum ne yapıp edip kpss sınavından yüksek alıp atanmam lazım
Öğretmen misin canim inşallah atanirsin bende öğretmenim bilirim o süreçleri Allah yardımcın olsun 🙏

Kızlar iki sorum olacak size şimdi
1- erken gebelik testi battan ne kadar önce yapılıyor?
2- yumurta beyazı sıvısı geldiğinde yumurtlama mi oluyor yoksa çatlama mı?
Ben bu ay ovu yapmadığımdan bari bunlara dikkat edeyim

Kızlar iki sorum olacak size şimdi
1- erken gebelik testi battan ne kadar önce yapılıyor?
2- yumurta beyazı sıvısı geldiğinde yumurtlama mi oluyor yoksa çatlama mı?
Ben bu ay ovu yapmadığımdan bari bunlara dikkat edeyim
Yumurtlama en cok kasıgındakı rahatsız hısten ve su gıbı akıntıdan anlarsın,o hıs geldıgınde bıkac gun ıcınde catlıycakmfemektır ona gore degerlendırırsın

bende mi yarın yapsam ne varsa illaki çıkar imagination forever imagination forever
Kız deneyelimm en azından ne olacak yaaa en fazla hanemize bir negatif daha eklenir 😂
Tamam kuzum🤩ayyyy çok heyecanlı değil mi
heyecanlı valla 😍😍 varsa umarım sağlıklı şekilde ilerler❤️
Tamam mınnosum benım yapacak bı testım bıle yok:KK43: test yıyen oldugum ıcın carsamba alcam yoksa harcarım hemen
Hhahaha benimde önlem alma şeklim bu

Kız deneyelimm en azından ne olacak yaaa en fazla hanemize bir negatif daha eklenir 😂

heyecanlı valla 😍😍 varsa umarım sağlıklı şekilde ilerler❤️

Hhahaha benimde önlem alma şeklim bu
Hahahahahahah hanemize bir negatif baya iyimis 😂 ben senden 3 gün sonrayim döneme göre daha erken değil mi ya 😂

X