Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ahaha aynen aynen şuan tamamen kankam havasında
Benim tartıştığımız için kankamda değil öyle sıradan biri
sen bilirsin kuşum elinde testin varsa dene istersen ama çıkmazsa üzülme erken cünkü
Kaset testim var erken gebeliğim 1 tane onu harcamıyım
Canım test yapsan mı senin bat yakın yine benim +2 gün sana

Merhaba kızlar inşallah Rabbim sevindirir bu ay minik bebişle hepinizi.
Her işyerinde aynı sorunlar malesef ben 5 yıl sabrede bildim geçen ay şube değiştirdim dayanamıyordum artık işi bırakmayı bile düşündüm o derece artık. Aklıma koydum ne yapıp edip kpss sınavından yüksek alıp atanmam lazım

Kuzum benimde karışık bat 5 mart görünüyo ama erken gelir diye düşünüyorum yarın sabah test yapıcam çok kötü olursam bana sağlık ocağı yolları

Güzel düşünelim güzel olsun canısıı inşallah

ü
ayyy topluca 1 mart herkesın adetııı bu kadar oluuuurrrAllahım nolur hepımızınkı pozıtıııff cıksında yansın buralaar

Kuzum benimde karışık bat 5 mart görünüyo ama erken gelir diye düşünüyorum yarın sabah test yapıcam çok kötü olursam bana sağlık ocağı yolları
Perşembe günü bende hacamat yaptırmayı düşünüyorum eğer lekelenme vs baslamazsa çarşamba gunu test yapabilirim ona göre randevu alirm

Perşembe günü bende hacamat yaptırmayı düşünüyorum eğer lekelenme vs baslamazsa çarşamba gunu test yapabilirim ona göre randevu alirm
Ya çok acıyor mu hacamat ? Banada önerdiler dış gebelik sonrası ama korkuyorum bende gribim kuzumm ilaçta alamadım ondan kan veririm birşey varsa öğrenirim hep dedim sürekli izin alamıyorum malum

Ya çok acıyor mu hacamat ? Banada önerdiler dış gebelik sonrası ama korkuyorum bende gribim kuzumm ilaçta alamadım ondan kan veririm birşey varsa öğrenirim hep dedim sürekli izin alamıyorum malum
Bnm arkads yaptrdi hatta çok pinpiriklidir ben yaptrdiysam herhes yaptırır diyor sinek ısırığı gibi diyorlar niyetim var eşimde yaptıracak bakalm
Kan daha kesin sonuç canm

Testim yok bilerek almıyorum batı beklemeyi düşünüyorum şimdilik
Anladım kuzum bende öyle düşünüyordum ama fena grip oldum gibi yarın bi denesem mi test diye düşünüyorum ilaçsız geçmeyecekm gibi çünkü hamlilelik yoksa en azından ilaç alırım
Bnm arkads yaptrdi hatta çok pinpiriklidir ben yaptrdiysam herhes yaptırır diyor sinek ısırığı gibi diyorlar niyetim var eşimde yaptıracak bakalm
Kan daha kesin sonuç canm
Çok iyi ya benim eşim asla yaptırmaz benim regl de çok ağrılı olmaya başladı kürtaj sonrası onada iyi geliyormuş belki cesaret ederim bir gün bende

Geçmiş olsun canımKaliteli bir testse silik birşeyler çıkarabilir

ben yaptırdım canım yakın zamanda şubat başı gibi acımıyor hiç yani minik minik çizdikleri yerlerde çok hafif bişey her bir çizik tek kıl kopması acısı kadar :)

Ben bu ay yumurtlama haftasında peynır ekmek gıbı parol ıctım malesef cunku asırı mıgren atakları yasadım 10 gunun 5 gunu parol ıctım ama yapcak bısey yok,cunku ıcmezsem baslayacagını anladıgımda 3 gun surunduruyor.umarım bı etkısı olmuyodur agrı kesıcının fln

Hacamat yaptıracak kızlar tek tavsiyem hacamattan sonra o bölgeyi 2 3 gün çok sıcak tutmanız dikket edin ben bilmiyordum 4 5 gün sırtım tutuldu sıcak tutulması gerekiyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…