Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Hoşgeldınnnn mınnosummm bebısmmm cıkolataaammayy sızmısım koltukta.neler yapıyosun hemen anlat
Hoş buldum aşkım . Bu ay doktora gitmiştim aşılama için. Ama doktor uygun görmemişti aşılama için yani yumurta durumu bu ay uygun değil dedi. Ama siz denemeye devam edin dedi. Bu ay da kendimiz denedik. 3 Mart beklenen adet tarihim. Yani son 6gün. Olmazsa adet olunca doktora gideceğim yine. Bakalım süreç nasıl işler sen neler yapıyorsun

Bebısm benımde 1 mart bakalımpersembe test yapcaz sende bıze katılırsınbenım luteal 11 gun surdugu ıcın ancak 10. Gun oluyor persembeye.Bende denemeye devam nısanda hsg cekılcem olmadı,cunku baska bır sorun cıkmıyor hatta hormon tahlılım bıle hıc olmadıgı kadar ıyı cıkıyor,ilk hamılelıkte hsg cekılır cekılmez o ay ıcınde olmustu o yuzden ılac vs denemeden bı hsg yı denemek ıstıyorum oncelıkle.

iyiyim kuzum valla biraz üzüldüm toparlandım tabi akşam üzeri evde de kimse yoktu kahvemi yaptım tek başıma içtim kafamı dinledim

saol canım mesafe koydum görüşmüyorum mecburiyetler olmasa sadece üzüldüğüm biran önce cocuk sahibi olamamak artık kimse cocuk uzerinden bana bilmişlik yapsın istemiyorum onlar şanslı olduklarının farkında degiller rabbim onlara zahnetsiz hemen cocuk vermiş ama kıymet bilmiyorlar bilenlerede hep lafları bitmiyor

Aşkım benim son 6 gün kaldı beklemedeyim ovulasyon testi ile gebelik olayına çok güvenme benim kaç kere pike yakın koyu çıkmıştı dedim kesin hamileyim sonra ne oldu şak adet oldum. O herkeste bir ölçüt değil o yüzden

canım regl olursan bence ramazan sonrası degil regl olduktan hemen sonra cek ilk ay ilaç antibiyotık kullanacan hemen olmayabilir diğer aya şansın daha da artar geciktirme bende regl olunca doktora gidecem

hoşgeldn canım ben sana hep bihteri çok yakıştırdım bu ay bişeyler yaptınmı yoksa saldınmı
Hahahhaha senin için Bihter de olurum yine ya aşk olsun bu ay aşılama için gitmiştim doktor aşılama için uygun değil yumurtalar falan dedi riske atmayalım bu ayı dedi bu ayı kendiniz deneyin dedi. Martta adet olunca görmek istiyorum seni dedi. Son 6 gün kaldı olmazsa yine doktor yolları kuzun

doğru diyorsun tabi ama ben hamile kaldıgım ay ovuya devam etmiştim gittikce koyulaşmıştı bide hiç hamile gibi hissetmiyorum o yüzden regl olacam gibi yınede hayırlısı

Kuzum bende ki duygusallıktan bende regl olacağımı düşünüyorum ama göğüslerime sızı giriyor bazen yanlarına bazen göğsümün tam üstüne arada da geçen dediğim gibi vajinamın üstünde sağ tarafta ağrım oluyor dün baya halsizleştim bu sabah kalktım burnum tıkanmış baya gribe döndü hastalık spreyle açamadım diş etlerimde acıyor boğazlarımda akıntım az ve beyaz acaba yarın sağlık ocağına gitsem mi diye düşünüyorum kan veririrm hem var mı yok mu belli olur diye çıkar dimi ? 5 mart bat. Ya da sabredicem perşembeye kadar.. senin bat 1 martmıydı kuzum ? Belki daha belli etmemiştir kendini

İnşallah pozitifi görürsün de gerek kalmaz kuzum hsg ye. Ben bayağı oldu çekileli temiz de çıktı ama hala kalamadım. Olmazsa gideceğim yine aşılamaya uygun görürse olacak bakalım hayırlısı aşkım

ay sorma bize zaten yine doktor yolları devam bende artık tedaviye başlıcam böyle olmuyor zaman geciyor bir bucuk yıl oldu hala sağlıklı gebe kalamadım demekki beklemekle olmuyor kuşum

benim 1 mart canım istersen öyle yap gitmişken kanda verirsin hcg için bakarsın süprız gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…