Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ah bi de üstüne akşam eve gelip eşime ağladım onlar yüzünden şuanda ağlıyorum duygusallık yüklendi bana regl yolları göründü 28-29-30 günde olcam galiba bu kez
Bende bugün çok sinirliyim bende geline taktım hayatımda bu kadar kendini beyenmis herkesten üstün gören kimse görmedim ya of bu ay da yine olmadi gibi iyice bunalıma gircem gibi

Bebısm noldu anlat bakayım
Nerden başlıyayım bilmiyorum ki ben evlendiğinden beri o kadar kiskaniyorki beni bunu ben değil etraftakiler bile söylüyor ne zaman bir araya gelsek hep çocuk üzerinden beni vurmaya başlıyor en son kürtaj oldugumda haberi olmasına rağmen beni ne aradı ne sordu nede bi geçmiş olsun dedi o kadar zoruma gitti ki neden yaptığını da anlamadım anneme söyledim oda sormuş hayırdır niye böyle yapıyorsun diye ne demiş biliyor musun e geçenlerde cocuklari okuldan aldim eve gidiyirduk ben gördüm geldiler eşiyle arabayla yanımızdan geçtiler insan bi durur sorar diye bahsettiği zaman da benim kürtaj olacağım hafta dr gitmiştik eve dönüyorduk ben yolda ağlamıştım eşimin durumu da iyi değildi çok üzgündü onuda farketmedim yanından geçince farkettim onunda yanında bi yabancı vardı o durumda eşim durmak istemedi bende el salladım yanlış düşünmesin diye ama benim ne halde olduğumu hiç düşünmemiş hastaneye gidip geldiğini de bildiği halde hatta durumumu bilip abime bile söylememiş abimde annemden duymuş kürtaj olduğumu yani insanları hiç anlamıyorum ama bu hayatta anladığım tek şey kimsenin başına gelmeden kimse kimsenin halini anlamıyor

Bende bugün çok sinirliyim bende geline taktım hayatımda bu kadar kendini beyenmis herkesten üstün gören kimse görmedim ya of bu ay da yine olmadi gibi iyice bunalıma gircem gibi
Bu hafta deli gibi yoğunum umarım unuturum bu sinir ve duygusallık bana regliyi çağrıştırıyor ama hayırlısı olsun martta deneriz inşallah
Seninde benim gibi tek sorun bencillikmiş kuzum benimikilerde öyle analı kızlı deliriyorum ama değiştiremem onları anca lafımı söyler geçerim eşimede söylendim baya içimi döktüm birşey derlerse haberin olsun diye bu arada benimkilerde de kıskançlık var kedim var evde ‘zengin evde kedi olur jajajsjajaj’ falan dedi bir aile oturmasında aaa dışarıdan zengin görünüyoruz demek dedim bende günde 10.5 saat çalışıyorum onu gören yok işte böyle insanlara hiçbirşey anlatamazsın sende tatlı canını üzme kuzum ben kör cahil diyorum

Inan bugüne kadar hep öyle yaptım ama insan artık bi saatten sonra kaldıramıyor

Bebegım ınsanlar cok mal malesef ki.Emın ol hepımızın basında boyle cıns cıns mal mal ınsanlar dolu.Ben boyle ınsanlar yuzunden mıgren hastası oldum yani,sürekli emrıvakıler,bencıllıkler,herkes ısıne geldıgı gıbı bu hayatta.Ne kadar takma desemde tabıkı takılıyor ama hepsı kahrolsun gercekten.Bız kalbımızı temız tutalım herkes kalbının ekmegını yer emın ol..Bız mutlulugumuza bakmaya calısalım elbet Allah goruyor herkes er yada gec mukafatını alıyor merak etme

Burcun ikizler yay başak balık mı ? Dün dolunay vardı ben etkilendiğimi düşünüyorum bende patladım işte duygusal olarak
Ben patlayamadım canım kendi kendimi yiyorum iletişimi kestim ama aile olduğu için mecburen bazı zamanlar aynı ortama giriyoruz mecburen yok kuşum aslanım ben dolunaydan haberim yoktu bendemi etkilendim nedir

Iyiki varsınız kuşum inan size içimi dökünce rahatladım inşallah öyle olur

Kızlar belirtiniz var mı belirtiniz Benim yine bellerim ağrıyor geçen ay da ağrılarım vardı ama regl zamanı başlamıştı şimdi yumurtlama dönemi itibariyle devam özellikle soğuktan mi diye dikkat ettim bu ay ama yok soğuktan da değil var mı ağrıları olan sat 5 Şubat bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…