Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kizlar merhaba pko var bende bu ay tedaviye baslicam catlatma ignesi vs bilgilerinizi paylasirmsiiniz rica etsem
Bızler henüz o aşamda değiliz canım o yuzden ınan hıc bilmiyorum.Bilen arkadaslarımız yazarlar yada dırek bunun ıcın acılmıs konulara bakabılırsın.
Bu femometer uygulamasını kullanan var mı başka ya adetimin 4. Gününde ilişki göstermiş saçma geldi
Ne demek ıstedın canım anlamadm ben kullanıyorum gayet guzel bı uygulama

Yani döngümü 26. Gün olarak yazdım mesela döngü 22 olarak tahmin ediliyor diyor 15 Şubat adet başlangicimdi 18 Şubat ilişkiye girmemi söylüyor program onu anlamadim 4. Gün nasıl ilişki yapiyim ben

Yani döngümü 26. Gün olarak yazdım mesela döngü 22 olarak tahmin ediliyor diyor 15 Şubat adet başlangicimdi 18 Şubat ilişkiye girmemi söylüyor program onu anlamadim 4. Gün nasıl ilişki yapiyim ben
Yumurtlamamı gırdın canım,lh testını yuksek girdıyse program otomatık gerıye cekmıstır

Birde yanma oldu bende bugün ilk kez ateş atıyor sanki yüzüm yaa adet öncesi ateş başması gibi adet olcam galiba bilemiyorum bakalım neler olacak bize merakla bekliyorum

Yumurtlamamı gırdın canım,lh testını yuksek girdıyse program otomatık gerıye cekmıstır
Yoo yumurtlama girmedim dün yumurta beyazi kıvamında bi sıvı gelmişti jöle gibi onu girdim sadece ondan mi geriye attı acaba yoksa geri siliyim dün yumurtlamiş olamam heralde erken yumurtlama oluyor mu adetten sonraki 9. gündü çünkü adetim zaten 7 gün sürüyor koyu lekelerle birlikte

Bakalm göreceğiz neler olacak adet günü ne zman
5 i görünüyor kuzum ama ben geçen ay 34. Gün regl oldum geç yumurtlamışım doktorda tesadüfen öğrendim normalde 28-29 günde adet oluyorum benbu ay 15. Gün yumurtladım gibi geliyor ovü yapmadığımdan bilemiyorum yanaklarım bir kırmızı bugün onuda anlamadım ateş basmıyorken bile öyle senin kaç gün var ?

5 ise daha var canm ama 29 1 gibiyse hamişlikte olabilir bnmde tahmini 1 yada 2 mart o aralar 24 26 günde adet oluyorn

5 ise daha var canm ama 29 1 gibiyse hamişlikte olabilir bnmde tahmini 1 yada 2 mart o aralar 24 26 günde adet oluyorn
Biraz akıntımda arttı beyaz hala rengi sende var mı peki ? belki erken olucam yaa bilemiyorumm ki kuzum ya kürtajdan sonra değişti benim günler nedense çok ağrılı oluyorum bi de

merhabalar ben daha yeni gebe kalmaya çalışıyorum 2.ye ama şöyle bir durum var biri 2 cm biri 1 cm iki adet çikolata kistim var biri sağda biri solda. gebe kalmam ne kadar zor olur bilen var mı yada kiste rağmen gebelik yaşayan?

Gecmis olsun canim aman iyi bak kendine cok yorulduysan ondan da olmus olabilir. Lutfen olumsuz dusunmuyoruz Tez vakitte guzel haberler alirsin insaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…