Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Yarın tekrar beta istedi doktor onu vericem belki tekrar alır ultrasona bekliyorum merakla

Ayy bugün ay çok güzel dolunay kıpkırmızıydi aklıma geldi
Benım düşük yaptıgım bebısn adı dolunay olacaktımersinde yazlık evde gece sahılde esımle otururken cok guzel dolunay vardı yıllar yıllar once,kızımız olursa ılerde adını dolunay koyalım demıstık,ama koyamadık,şimdi yenıden hamiş kalırsam koymayız heralde,çünkü uğur mevzusuna ınanıyorum ben bıraz.

Ayyy kıyamam ya inşallah bu seferki bebise nasip olacak
Kız fotografındakı yer kaya artemismi?
Yokk kız Makedonya orası Üsküp

Himm kv ve gorumce faktorleri ates basmasi yapabilir normaldir derin nefes alip veriyoruz onlara takilmiyoruz stres olmuyoruz onemli hedeflerimiz var insaallah

Himm kv ve gorumce faktorleri ates basmasi yapabilir normaldir derin nefes alip veriyoruz onlara takilmiyoruz stres olmuyoruz onemli hedeflerimiz var insaallah
Ara sıra ağlamamla eşimle kavga etmemle son buldu kuzum hayırlısı bebek konusu ben regl bekliyorum belirtilerin var ama

Cok uzuldum canim malesef bazi insanlar bu hayatta sadece kendileri varmis gibi yasiyor senin ne hissettigin ne yasadigini gormuyorlar hatta bazilari gorse bile orali olmuyor. Boylelerine cok takilmamak lazim ayni ortamda olunca zor tabi haliyle surekli gorusuluyordur ama sen ne dersen de onlar bildigini yapmaya devam eder. O yuzden kendini uzme anlicak insan zaten anlar anlamiyorsa da bosuna hic muhattap olmaya gerek yok. Mesafeli olmak cok daha iyi en azindan uzulmemis olursun kendi haline birakmak en iyisi.Uzulme lutfen

Aysima olur belki

Dogum gunun kutlu olsun canim yeni yasin hayirlara vesile olsun ozellikle saglikli sihhatli tatli bebis haberlerine vesile olsun insaallah Rabbim gonlunden gecen guzellikleri hakkinda hayirli eylesin
Aminn canim benim ne güzel bir dua Allah hepimize sağlıklı hayırlı bebişler nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…