Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar belirtiniz var mı belirtiniz Benim yine bellerim ağrıyor geçen ay da ağrılarım vardı ama regl zamanı başlamıştı şimdi yumurtlama dönemi itibariyle devam özellikle soğuktan mi diye dikkat ettim bu ay ama yok soğuktan da değil var mı ağrıları olan 🙄 sat 5 Şubat bu arada
Adet gunumuz aynıymı benımde 5 subattı,bende hıc belırtı yok kuzum hatta her ay gogsum baya agrırdı bu ay o bıle yok😂sende olması ıyı bısey bence🥰kasık batmasıda varsa baya bır belırtı hatta🤭

Nerden başlıyayım bilmiyorum ki ben evlendiğinden beri o kadar kiskaniyorki beni bunu ben değil etraftakiler bile söylüyor ne zaman bir araya gelsek hep çocuk üzerinden beni vurmaya başlıyor en son kürtaj oldugumda haberi olmasına rağmen beni ne aradı ne sordu nede bi geçmiş olsun dedi o kadar zoruma gitti ki neden yaptığını da anlamadım anneme söyledim oda sormuş hayırdır niye böyle yapıyorsun diye ne demiş biliyor musun e geçenlerde cocuklari okuldan aldim eve gidiyirduk ben gördüm geldiler eşiyle arabayla yanımızdan geçtiler insan bi durur sorar diye bahsettiği zaman da benim kürtaj olacağım hafta dr gitmiştik eve dönüyorduk ben yolda ağlamıştım eşimin durumu da iyi değildi çok üzgündü onuda farketmedim yanından geçince farkettim onunda yanında bi yabancı vardı o durumda eşim durmak istemedi bende el salladım yanlış düşünmesin diye ama benim ne halde olduğumu hiç düşünmemiş hastaneye gidip geldiğini de bildiği halde hatta durumumu bilip abime bile söylememiş abimde annemden duymuş kürtaj olduğumu yani insanları hiç anlamıyorum ama bu hayatta anladığım tek şey kimsenin başına gelmeden kimse kimsenin halini anlamıyor 😢😢
Canm herkes işine geldiği gibi bu hayatta maalesef..
O an belki alınmış olabilir yanında durmadiniz diye ama o konu başka bu konu başka böyle bir durumda herseyi unutup yanında olmalıydı
Herkeste farkindaymis zaten canm senin nasl biri olduğunu biliyorlar şöyle düşün herkes onu söylüyor yaptıklarını kotuluyor şükür sen öyle biri değilsin o onun sorunu o onun ayıbı sıkma tatlı canını 😊🥰

Kızlar belirtiniz var mı belirtiniz Benim yine bellerim ağrıyor geçen ay da ağrılarım vardı ama regl zamanı başlamıştı şimdi yumurtlama dönemi itibariyle devam özellikle soğuktan mi diye dikkat ettim bu ay ama yok soğuktan da değil var mı ağrıları olan 🙄 sat 5 Şubat bu arada
Kuzum benim var göğüslerime ara ara batma oluyo hafif sızlama.. kasıklarımda da batma var ateş basması oldu dün bugün üşüyorum akıntım beyaz ama az sinir ve duygusallıkta var ben regl olcam gibi geliyor bat 5 mart benimde

beyons beyons bebısm bapıyosun bakyım geldınmı bıraz kendıne🥰ayy ben bugun mutfaga sardım kıymalı borek pırasa fırında kanat yaptm😂sonrada dayanamadm sıcak sıcak yedım boregı sımdıde mıdem ınanılmaz ekşidi😂soda almaya gıdıcem
Ohh afiyet olsun yemek temizlik en iyi terapi 🥰

🥰🥰 bebısım senın daha batına varmıs.benım 5 gunum kaldı🥹bu ay gayet ıyı degerlendırdık senden umutluyum ben🥰kendımdende umutluyum 🤭🤭arada bı umutsuzum ama daha cok umutluyum kendımden😂
Ben de umutluyum sizden hadii, ben sizin yazdıklarınızı okudum okudum yüzüm güldü (her iki anlamda da 😊😊😊) darısı size canlarımm 💐💕

🥰🥰 bebısım senın daha batına varmıs.benım 5 gunum kaldı🥹bu ay gayet ıyı degerlendırdık senden umutluyum ben🥰kendımdende umutluyum 🤭🤭arada bı umutsuzum ama daha cok umutluyum kendımden😂
4 gün geçince bende kendimden umutlanmaya başladım ama kaptırmamaya da çalışıyorum 5-6 gün daha bekleyeceğim gelmezse 🙆🏻

Kızlar bugün benim catlamadan 10 gün geçti. Goguslerim 3 gündür akşamları çok ağrıyor. Yürürken bile sızı oluyor. Gazim çok oluyor. Kasiklarimda da ara ara sızı oluyor. Bugün arabadayken rahatsız oldum eşime biraz yavaş sürmesini istedim. Midemi kaldırdı gibi. Onun dışında ovulasyon testine devam ediyorum. Bugünkunu ekliyorum buraya. Başkada birsey yok.

Eklentiler

• 1708880266072683698700192630648.jpg
    1708880266072683698700192630648.jpg
    22,5 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar bugün benim catlamadan 10 gün geçti. Goguslerim 3 gündür akşamları çok ağrıyor. Yürürken bile sızı oluyor. Gazim çok oluyor. Kasiklarimda da ara ara sızı oluyor. Bugün arabadayken rahatsız oldum eşime biraz yavaş sürmesini istedim. Midemi kaldırdı gibi. Onun dışında ovulasyon testine devam ediyorum. Bugünkunu ekliyorum buraya. Başkada birsey yok.
Ayy kızzz gebelık testı sandım ya ben onu😂🥰darısı hcg testınee hadı ınsallah🥰varsa yap bırtane

hayırlısı olsun kuzummm hepimiz için❤️ bazen çok istemek olmuyor hayırlısını istemek gerek🥰
Temızlıkle aram pek ıyı degıl bebısm ama mutfak benım ısım😂🥰cok sevıyorum çeşit çeşit güzel şeyler yapmasını.
Kız sana yemeğe gelsem yaaaa😂
Ben de umutluyum sizden hadii, ben sizin yazdıklarınızı okudum okudum yüzüm güldü (her iki anlamda da 😊😊😊) darısı size canlarımm 💐💕
Ahh canımmm inşallah hayırlısı bakalım nolucakk merak ediyorum😂 test yapmak istemiyorum daha ama çokta merak ediyorum 🙈 amiiiinnn❤️ senin nasıl kuzummm durumlar

X