Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Hadi hayirlisi insaallah sizin gunler yaklastikca ben de heyecanlaniyorum test gunu ne zaman

Hadi hayirlisi insaallah sizin gunler yaklastikca ben de heyecanlaniyorum test gunu ne zaman
Kuzum bilmiyorum ki hiç bana regl olucamm gibi geliyo ateş basması yaşadım dün resmen ya da sinirlendim kv ve görümceme ondan kızlarla perşembe yapalım demiştik ama testi regl olmazsam o gün yaparım bende ne kadar geç o kadar iyi

Kv ve görümce hahaaa oda iyimiş dipnot düşülmüş

Ah bi de üstüne akşam eve gelip eşime ağladım onlar yüzünden şuanda ağlıyorum duygusallık yüklendi bana regl yolları göründü 28-29-30 günde olcam galiba bu kez
Ayy bebısmm onlar yuzunden nıye aglıyorsun.bosver degmez.onlar aglasın.gormemezlıkten gelmemız lazm başkalarının manupulator hareketlerını.cunku bız en guzelız en ozelızzzzz ve enn degerrlıııı

Kızlarcım selam. Sürecimden bahsetmiştim az çok. Ben 12 şubatta polip ameliyatı oldum. Temizlendi çok şükür. Doktor 5 gün ilişki yasağı vermişti. Yasak bitince biz de devam ettik rutinimize. Kontrole gittiğimde doktor herşey güzel artık sıkıntı yok rahatça değerlendirebilirsiniz dedi. Bugün regl olmam gerekiyor. Bazı yorumlara baktığımda regl gecikmesi yaşanabiliyormuş ameliyat kaynaklı. Dün bir ovulasyon testi yapayım dedim böyle çıktı. Acaba sizce yeniden mi yumurtlama yaşadım? Normalde pik günün ertesi günü böyle çıkardı benim test. Bu da ona benziyor. Regl zamanı çok silik çıkardı. Çok uzun yazdım hakkınızı helal edin.

Eklentiler

• IMG_8540.jpeg
    215,6 KB · Görüntüleme: 42
Mınnosum hemen bır gebelık testı yapıyorsunnnn hemen hemen hemenneger negatıf cıkarsa yumurtlama bu hemen degrlendrr,pozıtıf cıkarsa zateeeen gelsınn kutlamalarrr

Mınnosum hemen bır gebelık testı yapıyorsunnnn hemen hemen hemenneger negatıf cıkarsa yumurtlama bu hemen degrlendrr,pozıtıf cıkarsa zateeeen gelsınn kutlamalarrr
Canım benimmm Şimdi özel derse gidicem bugün regl olmazsam yarın sabaha yapayım ama bence bu yumurtlama gibi. Neyse ki dün değerlendirmiştik bugün de değerlendiririm olmadı. Sen naptın kuşum 6. Günündeymişsin gördümmm hadi inşallah güzel haberler ver bize

Haydı guzel haberlerını beklıyoruz bebegımm

Rehım fılmını anestezılı cekılen dostlarım antıbıyotık verdımı ıslem sonrası doktorunuz bıde hangı antıbıyotıgı verdı?ben ıkı yıl once cekıldıgımde ıctıgım antıbıyotık mıdemı mahvetmıstı o yuzden merak ettım,klomenden once hsg cekılcem ben kararımı verdım.onumuz ramazan oldugu ıcın nısanda cekılcem ama

Benm anestezisizdi canm sadece 3 gün ilişki yasaktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…