Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

ben en son pik günü ilişki ile ayı kapattım kuşum tutarmı tutmazmı ay sonunda görecez
Hayırlısı olsunnn yavrucumm
Yok canm 15 yada 16. Gün olabilir :)
oh yumurtlama günleri değerlendirmeceler
Ya ben tuhafım bugün ağrıyor ara ara kasıklarım özellikle şeyimin üst tarafı.. sağdan geçirmiştim ben dış gebeliği orası ağrıyordu bi korktum yine birşey mi oldu diye ama tam bacağımla kasığımın birleştiği yerdi orası ağrımıyor bu kez biraz önce yemek siparişi verdim burnuma öyle kötü geldi ki.. bana noluyo dedim resmen önceki gebelik belirtilerime baktım o da 7. Günde başlamış bi de bulantısı vs hayır olsun dedim sonra kendimi unutlandırmak istemiyorum hiç

Bebısm olabılır neden olmasınhaydıı bakalım pazar gunu bı test yaparsın olmadı

sizde dış gebelik mi geçirdiniz
bende sağ tarafımdan dış gebelik geçirdim

Keske gunde ıkı kere degerlendırebılsek hahahakahrolsun kapıtalıst duzen1 ay kafa ıznı versınler bıze yapalım bebelerı
biz günde 1 kere degerlendirebilseydik o da yeterdi 2 çok bile kuşum ama dün koçişede dedim bi hamile kalayım 9 ay hatta +40 lohusa yanaştırmıcam sanki bi gözü korkmadı degil sus pus oldu

Ay ben bugün çalışmalara başlar bana şans dileyinnn 777 aldım kabul ettim komple gotume soktum (tövbe yarabbim bunu biyerde okumuştum da komigime gitti afedersiniz jfjfkfkfkfk)

biz günde 1 kere degerlendirebilseydik o da yeterdi 2 çok bile kuşum ama dün koçişede dedim bi hamile kalayım 9 ay hatta +40 lohusa yanaştırmıcam sanki bi gözü korkmadı degil sus pus oldu
Hahaahavalla ben adamlarda da suç bulamıyom bebısm artık benımde haftaıclerı hıc canım ıstemıyo,haftasonları ıkı gun ıdeal.mesela tatilde olsak 2 hafta o zaman boyle olmaz bence.bıraz çalısma sartlarından fln da oluyor bence böyle.bıde adamlar bıktı 1 yıldır bu ayda olmazsa ılaca gecıyoruz beraber demı?yoksa son kez bır ay daha deneyecezmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…