Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar ya benimde regl e 9 10 gün var daha bi an evvel gelsin istiyorum çünkü biz martta yeni adımlar atacaz eşim varikoselden amaliyat olacak ben hsg çektirmek istiyorum bu ayda da hiç umudum yok açıkçası çünkü tam yumurtlama döneminde ateşli bi rahatsızlık yaşadım 2 3 gün boyunca ağı kesiciler içtim sürekli :KK43: hayatım boyunca regl günümün gelmesini bu kadar 4 gözle bekleyeceğimi hayatta düşünmezdim
Gecmis olsun etkilememistir Insaallah icinizi ferah tutun. Ben de ayni sekilde beklemedeyim 3 mart civari regl bekliyorum gelsin sonrasinda calismalara baslicaz insaallah Allah hepimize kolayliklar versin🌸

Ben pozıtıfı gordugumde suprız fln duzenlemem😂zaten benımkı odun.süpriz duzenlesem bıle erkek beynı düz boşa gider😂😂dırek koş yanıma geel hamıleyım diye ararım yada evdeysem bagırrım ıcerıye hahahah😂😂
Ben Eylul de pozitifi ogrendim sonra kahvalti hazirliyordum bir taraftanda siritiyorum agzim kulaklarimda esim ne oldu bir sey olmus kilo mu verdin😅😂 ne oldu bir sey ogrenmissin dedi sonra anladi tabi🥹 cok guzeldi ama nasip degilmis😌
Mart ayi hepimize hayirli ugurlu gelsin🥰 Rabbim hepimize en yakin zaman da saglikli sihhatli bebisler nasip eylesin❤️

Ben Eylul de pozitifi ogrendim sonra kahvalti hazirliyordum bir taraftanda siritiyorum agzim kulaklarimda esim ne oldu bir sey olmus kilo mu verdin😅😂 ne oldu bir sey ogrenmissin dedi sonra anladi tabi🥹 cok guzeldi ama nasip degilmis😌
Mart ayi hepimize hayirli ugurlu gelsin🥰 Rabbim hepimize en yakin zaman da saglikli sihhatli bebisler nasip eylesin❤️
Allahım çok amin yaaa 🥹🥹🥹 hayırlı sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün çocuklar allahım çok amin❤️ kızlar bir midem bulanıyor öyle böyle değil ya sanırım fena üşüttüm ben mideyi 🥹🥹 çıkartamıyorumda yediklerimi tuhaf birşey.. kasıklarımda da kıpraşma var bi sağdan soldan 😂 umarım üşütmedim 😔

Ben 1 litre sute 1 demet maydanozu koyup bi 10 dakika kadar kaynattim sonra belime bi havlu yada etek sarip buharina. Oturdum dikkat et kendini yakma ama. Sonra direk vakit kaybetmeden iliskiye girdik. Yumurtlama gunu biraktim yaklasik uc dort kez bunu yaptim yumurtlamaya kadar. benden bayagi bir ilthap akmisti sonrasında bu şekilde o ay degil ama sonraki ay hamile kalmstim
Teşekkür ediyorum 🦋

Catlamadan sonra 6. Günüm goguslerimde sızlamaya başladı. Sol kasik ağrım ve bel ağrım mevcut. Ayaklarımın altı yanıyor.. bir gebenin günlüğüne göre 17. Gün test yapmak lazımmış. Ovulasyon testleriyle de erken öğrenme şansım var gibi bir çok yorum okudum. 3 gündür sabahları ovulasyon testi yapıyorum. Henüz bir koyuluk başlamadı. Umarım güzel haber alırız her birimiz..

Catlamadan sonra 6. Günüm goguslerimde sızlamaya başladı. Sol kasik ağrım ve bel ağrım mevcut. Ayaklarımın altı yanıyor.. bir gebenin günlüğüne göre 17. Gün test yapmak lazımmış. Ovulasyon testleriyle de erken öğrenme şansım var gibi bir çok yorum okudum. 3 gündür sabahları ovulasyon testi yapıyorum. Henüz bir koyuluk başlamadı. Umarım güzel haber alırız her birimiz..
İlk gebeligimde bir gebenin gunluguyle bata 5 gun varken koyulasmaya baslamsti ama pik gibi degil ondan suphelenip test ypmistim ☺️

Ay ben yemeğe davet edildim daha oturuyoruz hiç yapamıcam eve gidince 😂 midem bulanıyor zaten anlamsız bir tokluk hissi var üstümde de 😂 sana kolaylarr gelsin yavruşumm😘

Yani umutlandırmak gibi olmasın sizi ama bir dene ❤️kuzum birde ovü yaptın mı belki geç yumurtlamışsındır ondan gecikmişsindir 😍
Ooh afıyet olsun bebısmm,ayy dun benımde cok kasıklarım agrıyordu,degerlendıremedımm dünü malesef erkenden uyuyakalmısız o yorgunlukla hatta bayılmısız desek daha dogru olur😂😂artık bugun ınsallah😂ıkı dolu bı bos bı dolu olsun napalım artık😂

Yaa kızlar konuyu bölüyorum ama 2 aydır eşimle deniyoruz olmadı doktora gittik ikimizde de sorun yok ama ben bu ay resmen 2 gün regl oldum kanamam da aşırı az oldu sebebi nedir sizce ya yumurtlamadım mı acaba bu ay 😣

Ooh afıyet olsun bebısmm,ayy dun benımde cok kasıklarım agrıyordu,degerlendıremedımm dünü malesef erkenden uyuyakalmısız o yorgunlukla hatta bayılmısız desek daha dogru olur😂😂artık bugun ınsallah😂ıkı dolu bı bos bı dolu olsun napalım artık😂
Günaydınnnn😍 benimde ağrıyor ve doluluk var ve grip oluyorum boğaz ağrısı burun tıkanıklığı var biraz kötüyüm🥹 ne ilaç alınır onuda bilemedim pastil ve burun spreyi ile güne başladım😂

Günaydınnnn😍 benimde ağrıyor ve doluluk var ve grip oluyorum boğaz ağrısı burun tıkanıklığı var biraz kötüyüm🥹 ne ilaç alınır onuda bilemedim pastil ve burun spreyi ile güne başladım😂
günaydın kuşum üşütmüşsün belli sıcak şeyler iç kendini sıcak tut atlatırsın hemen inşallah 🙏

Gecmis olsun etkilememistir Insaallah icinizi ferah tutun. Ben de ayni sekilde beklemedeyim 3 mart civari regl bekliyorum gelsin sonrasinda calismalara baslicaz insaallah Allah hepimize kolayliklar versin🌸
İnşallah canım bakalım neler olacak yorucu bir süreçmiş yaa gerçekten çok uzun yıllar bekleyenlere sabırlar diliyorum inşallahhh herkes tez zaman da kavuşur bebeğine :)

X