Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Bebısm olabılır neden olmasın🥰haydıı bakalım pazar gunu bı test yaparsın olmadı🥰
Erken başlamak istemiyorum hiç eşime yazdım beni gözlemle ben anlamdırmak istemiyorum yaşadıklarımı dedim ben seni gözlem altına alcam dedi😂😂😂
Keske gunde ıkı kere degerlendırebılsek hahaha😂😂kahrolsun kapıtalıst duzen😂1 ay kafa ıznı versınler bıze yapalım bebelerı😂
Kesinlikle ihtiyacım olan tatil bu😂😂😂
sizde dış gebelik mi geçirdiniz
bende sağ tarafımdan dış gebelik geçirdim
Merhaba evet maalesef ekim ayında geçirdim sağ tarafımdaydı 2 doz mtx ve kürtaj oldu ondan sonra ilk denemem oldu hsg falan çekinmedim siz nasıl bir süreç geçirdiniz

biz günde 1 kere degerlendirebilseydik o da yeterdi 2 çok bile kuşum ama dün koçişede dedim bi hamile kalayım 9 ay hatta +40 lohusa yanaştırmıcam sanki bi gözü korkmadı degil sus pus oldu 😂
Benim dişil enerjide bu yönde ya biz paralel evrende buluşsak mı imagination forever imagination forever 😂😂😂

Hahaaha😂😂😂valla ben adamlarda da suç bulamıyom bebısm artık benımde haftaıclerı hıc canım ıstemıyo,haftasonları ıkı gun ıdeal.mesela tatilde olsak 2 hafta o zaman boyle olmaz bence.bıraz çalısma sartlarından fln da oluyor bence böyle.bıde adamlar bıktı 1 yıldır 😂😂bu ayda olmazsa ılaca gecıyoruz beraber demı?yoksa son kez bır ay daha deneyecezmı?
Ben randevu aldım kuşum ilaca başlatırmı soracam ama ilaç olmasa bile degerlerime hormanlarıma baktırım en azından ramazan ayı geliyor sonucta düzgün ilac kullanamayabilirim duruma göre bakacam ama umarım gerek kalmaz ya hamiş kalırız 🙏😘

Eşime evdeki testleri sakla dedim bir erken gebeliğim bir kaset test bırakıcak 😂 sürekli test yapıyorsun diye kızıyorda banada strese giriyorsun diyor 😂 ona göreeee kızlar 😂😂
gizli yap sadece bizle paylaş ay ona da süprız olur yapmadıgını düşündüğü için 😘 senden umutluyum bu ay

X