Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar selammm bende katılmak istiyorum insallah hepimiz güzel haberler alırız benim yaklasık 1.5 yıldır korunmasız olmasına rağmen gebeliğim oluşmuyor eşimde bende bütün testlerimizi yaptık herşey temiz çıktı rahim filmi sperm testi vs hepsi temiz her ay hormon testi yani bütün tahliller yapıldı yumurta takibi yapıldı ovülasyon testini kendim yapıyorum ama malesef olmuyor ne yapmam lazım nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olurmusunuz ?

Bir hastaneye git araştırıp, aşılama önerecektir doktor, bende senin gibiyim aynı 1 yıldır sebepsiz çocuk olmuyor pazartesi aşılama olacağım inşallah

Bir hastaneye git araştırıp, aşılama önerecektir doktor, bende senin gibiyim aynı 1 yıldır sebepsiz çocuk olmuyor pazartesi aşılama olacağım inşallah
Kaç ayrı doktora gittim en son evet aşılama önerdiler ama normal birliktelikten bi farkı olmadığını söyledi bnde istemedim suan beklemedeyim aşılama nasıl oluyor aşamaları nasıl ?

Hosgeldın bebısmmm

Merhaba canım hosgeldın bıraz aynı durumumuz benımde 1 yıl oldu.nasıl bır yol ızlemelıyız ınan bende bılmıyorumama bız corektotu bal tarcın fln yedık baya iyi geldi onu deneyebılırsın,sonra balık yagı alıyoruz o ıyı geldı.bakalım 3 ay ıcınde ıse yarayacakmı bunlar gorecegız.yaramazsa ilaç tedavısı dusunuyorum.İnşallah bu ay burada guzel haberler alalım ugur getırelım bırbırımıze hepımız..

Hoşgeldinn canımm seni gördüğüme çok sevindim benimde bugün akıntım var takvime göre pik günü Sipser
Ben de sizi görünce yazmak istedim iyiki varsınız ..Madem yumurtluyoruz beraberce güzel güzel bekleyelim o halde çiçeğim :) değerlendirip dualarımızı edip inşallah

Ben de sizi görünce yazmak istedim iyiki varsınız ..Madem yumurtluyoruz beraberce güzel güzel bekleyelim o halde çiçeğim :) değerlendirip dualarımızı edip inşallah
Ahh ne güzel yapmışsınnn inşallah kuzummm kasım annelerinde birlikte olacağız inşallah allahım sağlıklı sıhhatli olacağımız ve sağlıklı evlat olacak şekilde nasip etsin inşallah

Avokado tam yumurtlama zamanında mi tuketilmeli, tam olarak nasıl ve ne için tuketiyorsunuz acaba

hahaha hatirliyorum o kisiyi mercimekli bi ismi vardi olay dogruymus

Ne guzel basliyorsun hadi bakalim gazan mubarek olsun
Ben daha beklemedeyim canim 3 Mart’a kadar hormon ilaci kullanicam sonra adet sonra calismalara baslicam insaallah
Allah gönlümüze göre versin inşallaah kuzummmm hayırlısı ve sağlıklısı ne zaman olacaksa o zaman olsun bekleriz ne yapalım
hahaha hatirliyorum o kisiyi mercimekli bi ismi vardi olay dogruymus
Ya ne güldüm hatırladıkçada gülüyorum biz yapsak gülmekten içimizdekilerde biter
Canım evet yumurtlama vakti .. atıyorum görseli hemen
Kuzum nasıl yiyorsun avokadoyu birşeyler ekliyormusun yanına olmadı bende yarın alayım pek beğenenedim yarısını anca yedim ben geçen hafta

Valla yumuşak olandan alıp , dilimleyip yiyorum üstüne az labne filan sür olmazsa şifa niyetine :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…